Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Pravilno se reče tri potna lista. :naughty:

če že dlake cepimo, potem so švicnati listi ! tako kot operni pevci pod pazduho ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovariši in tovarišice,

dan mladosti, 25. maj, bomo v Gledališču Glej proslavili ob predstavi

Iz Principa

agit-prop mjuziklu o Gavrilu P.

V ponedeljek, 25. maja torej, ob 20h, v Gleju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en vprašanje

kolk pa je jovanka stara :unsure:

če neb imu internet sam za motosvet, bi najdu tole kar praw wikipedija:

rođena 7. decembra 1924

računej pa sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en vprašanje

kolk pa je jovanka stara :unsure:

Čakaj malo, a nisi nekaj jamral o oni 28-letni bejbi na enem motozboru, da je prestara...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo, a nisi nekaj jamral o oni 28-letni bejbi na enem motozboru, da je prestara...? :whistle:

denar dela čudeže :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denar dela čudeže :whistle:

Pameten človeček......bogate so vedno dobrodošle.....tut če majo zašito!!!!!

Se da drgač znajt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo, a nisi nekaj jamral o oni 28-letni bejbi na enem motozboru, da je prestara...? :whistle:

nop, bil je problem, da je mela tipa zravn :closedeyes:

2. problem je bil da je bla trezna

3. problem, ko sem jo slaču iz kombinezona me je njen tip sliku :krneki:

gremo zdej nazaj na temo

enkrat ko sm bil na brijonih sm pisu razglednico moji babici in sem ji napisu

" mama, zgodil se je en večji problem! zamudil sm ladjo za v pulo, zato pošlji

MILJONE NA BRIJONE!!! tvoj vnuk, jaka "

na sliki pa sm obkrožu v kateri sobi "sem"

čez 2 dni sem že dobil telefonski klic :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

če neb imu internet sam za motosvet, bi najdu tole kar praw wikipedija:

rođena 7. decembra 1924

računej pa sam...

saj ni bilo vprašanje kdaj je rojena, ma kolk je stara... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

TITO je bil DIKTATOR kot ga imenujejo zdaj posamezniki

Bil je res neizprosen DIKTATOR; Imeli smo brezplačno zdravstvo, šolstvo, minimalno brezposelnost, manjše davke, brezskrbno penzijo, hitro pot do strehe nad glavo . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TITO je bil DIKTATOR kot ga imenujejo zdaj posamezniki

Bil je res neizprosen DIKTATOR; Imeli smo brezplačno zdravstvo, šolstvo, minimalno brezposelnost, manjše davke, brezskrbno penzijo, hitro pot do strehe nad glavo . . . :whistle:

saj, kaj pa je to drugega kot diktatura... hebat ga vse so nam pod rit dali.Zdaj je vse nekaj drugega... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TITO je bil DIKTATOR kot ga imenujejo zdaj posamezniki

Bil je res neizprosen DIKTATOR Imeli smo brezplačno zdravstvo, šolstvo, minimalno brezposelnost, manjše davke, brezskrbno penzijo, hitro pot do strehe nad glavo . . . :whistle:

Pozabil si napisat: za koliko nas je zapufal,da si se za posranga fičota samo vpisal(dobil si ga čez kako leto) stal celo noč v vrsti,da je koštal ca 30-deset plač kvalificiranega delavca,pa da smo(je imel) najdražjega ptiča na svetu(Galeba),pa svoje lovišče v Kočevju, pa svoj otok Brione,svoj plavi vlak,vilo na Bledu,svoj avijon, da soban in zelo opremljenih šlosarskih delavnic(NIKOLI uporabljene!) na Dedinjah sploh neomenjam in raznih hiš-vil po dvorišču(Marles,Jelovica) itd. itd. :hmm::hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pivo po 7 centov, kila mesa po 1.5 eura, pa bencin po 0.2....kaj smo bli reveži....dons pa taka bogatija pa preseravanje...:headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat: za koliko nas je zapufal,da si se za posranga fičota samo vpisal(dobil si ga čez kako leto) stal celo noč v vrsti,da je koštal ca 30-deset plač kvalificiranega delavca,pa da smo(je imel) najdražjega ptiča na svetu(Galeba),pa svoje lovišče v Kočevju, pa svoj otok Brione,svoj plavi vlak,vilo na Bledu,svoj avijon, da soban in zelo opremljenih šlosarskih delavnic(NIKOLI uporabljene!) na Dedinjah sploh neomenjam in raznih hiš-vil po dvorišču(Marles,Jelovica) itd. itd. :hmm::hmm::hmm:

Skratka - imel je vse, kar bi imel ti, jaz, kdorkoli že z veseljem ... ;)

pa pivo po 7 centov, kila mesa po 1.5 eura, pa bencin po 0.2....kaj smo bli reveži....dons pa taka bogatija pa preseravanje...:headbang:

Računica se nikakor ne izide. Diagnoza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat: za koliko nas je zapufal,da si se za posranga fičota samo vpisal(dobil si ga čez kako leto) stal celo noč v vrsti,da je koštal ca 30-deset plač kvalificiranega delavca,pa da smo(je imel) najdražjega ptiča na svetu(Galeba),pa svoje lovišče v Kočevju, pa svoj otok Brione,svoj plavi vlak,vilo na Bledu,svoj avijon, da soban in zelo opremljenih šlosarskih delavnic(NIKOLI uporabljene!) na Dedinjah sploh neomenjam in raznih hiš-vil po dvorišču(Marles,Jelovica) itd. itd. :hmm::hmm::hmm:

Ampak službo, streho nad glavo, brezplačno zdravstvo, možnost brezplačnega šolanja in vse ostalo ste pa le imeli, a ne?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozabil si napisat: ...

...,pa svoje lovišče v Kočevju, ...

...,svoj plavi vlak,

... in zelo opremljenih šlosarskih delavnic(NIKOLI uporabljene!) ...

Tole troje je čista laž!

Resnica je taka:

Ni imel svojega lovišča,

ni imel svojega plavega vlaka,

šlosarske delavnice je uporabljal pogosto!

Prve dve trditvi garantiram s svojo angažiranostjo in poznavanjem na teh področjih. In sicer na podlagi osebnih pričevanj neposredno udeleženih tako pri lovu kot pri prevozih s tem vlakom v tistih časih, tretje pa z dokumentiranim pričevanjem brez mojega osebnega poznanstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!