Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

.... ne zej omadeževat lik in delo JBT.....

je samemu kar dobro "ratalo". z raznimi macki........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://orf.at/090518-38437/index.html

na jovanko caka $ 2,000.000.000,00 iz titotove zapuscine. ko bo po 30 letih domacega zapora koncno dobila potni list, ji bo zivljenje lazje.

najbrz si je orodjar iz kumrovca odtegoval od place.

Skromno. :unsure: Bavčar je skoraj tak znesek pridelal v nekaj letih. Človek bi od 35 let delovne dobe pričakoval vsajše eno ničlo zadaj. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mogoce kaksno niclo spustil ?

2 miljardi dolarjev se zdi _skromno_ ?! 2000 miljonov dolarjev ?!?

jah, ocitno gre svet res v 3pm.......... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja 2 mrd dolarjev v celem obobju rajnke juge... 1 mrd evrov od osamosvojitve. Skromen je bil Joužek, skromen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: pa ne pozabimo, da je Joužek podložnike obral za cca. 90 USD po glavi (2 mrd USD / 22 mio duš) v cca. 35 letih, kar znese slabe 3 USD na leto despotovanja po glavi.

Novi despoti niso tako skromni... Samo IB je v desetletju na deset krat manj duš prilezel na podoben znesek (puf je puf, pa obračajmo kakor 'čmo). 1 mrd EUR na 2 mio duš je cca. 500 EUR po glavi... na 10 let je to 50 EUR po glavi na leto.

Cena današnjega despotovanja je torej cca. 20 krat višja od skromnega starega Joužeka. Pa pomembno je to, da je ostale srake stari pošiljal na Goli skale prekladat, medtem ko so današnji despoti dokaj razširjena klasa.

Takle 'mamo, kaj č'mo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mogoce kaksno niclo spustil ?

2 miljardi dolarjev se zdi _skromno_ ?! 2000 miljonov dolarjev ?!?

jah, ocitno gre svet res v 3pm.......... :doze:

pa dejte pustit titeja pr mir, da umiru počiva, dejte se raj s sedanjostjo ukvarjat, je tolk lopovov v sloveniji, pa še živi so, pa še več škode so nardil ljudstvu kot pa titej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte pustit titeja pr mir, da umiru počiva, dejte se raj s sedanjostjo ukvarjat, je tolk lopovov v sloveniji, pa še živi so, pa še več škode so nardil ljudstvu kot pa titej :rolleyes:

odvisno kaj visje vrednotis, materialne dobrine (sic) ali zivljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://orf.at/090518-38437/index.html

na jovanko caka $ 2,000.000.000,00 iz titotove zapuscine. ko bo po 30 letih domacega zapora koncno dobila potni list, ji bo zivljenje lazje.

najbrz si je orodjar iz kumrovca odtegoval od place.

Bla, bla, bla , bla.

Na take dezinformacije lahko padajo samo ljubitelji mehiških nadaljevank in Branka Grimsa. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj visje vrednotis, materialne dobrine (sic) ali zivljenje.

ne klič hudiča, da bi lohk še ti strelal(belouškarji), majo pa drug način, sicer milejši IZBRIS :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne klič hudiča, da bi lohk še ti strelal(belouškarji), majo pa drug način, sicer milejši IZBRIS :naughty: :naughty:

Tole me je spomnilo na eno partizanarco iz 80-ih... Kako je že rekel? Ja neću, da oni budi zapisani, ja hoću, da budu odpisani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mogoce kaksno niclo spustil ?

2 miljardi dolarjev se zdi _skromno_ ?! 2000 miljonov dolarjev ?!?

jah, ocitno gre svet res v 3pm.......... :doze:

Hmmmm Glede na to, da je možakar imel tudi dva priznana sinova, Jovankinem umiku iz družabnega živjenja pa bojda ni kej preveč nasprotoval, se lahko samo vprašamo, koliko sta podedovala onadva... Se mar ni hvalil, da ni imel lastnine? :naughty: Številki verjamem, ker tisto premoženje ki so ga nakradli od v jame pometanih ljudi, ni moglo kar izginiti...

Mogoče bomo pa enkrat le ugotovili, da ni bil on tisti dobri stric... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm Glede na to, da je možakar imel tudi dva priznana sinova, Jovankinem umiku iz družabnega živjenja pa bojda ni kej preveč nasprotoval, se lahko samo vprašamo, koliko sta podedovala onadva... Se mar ni hvalil, da ni imel lastnine? :naughty: Številki verjamem, ker tisto premoženje ki so ga nakradli od v jame pometanih ljudi, ni moglo kar izginiti...

Mogoče bomo pa enkrat le ugotovili, da ni bil on tisti dobri stric... :whistle:

Ce smo posteni lahko recemo, da samo DOLGOVE!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm Glede na to, da je možakar imel tudi dva priznana sinova, Jovankinem umiku iz družabnega živjenja pa bojda ni kej preveč nasprotoval, se lahko samo vprašamo, koliko sta podedovala onadva... Se mar ni hvalil, da ni imel lastnine? :naughty: Številki verjamem, ker tisto premoženje ki so ga nakradli od v jame pometanih ljudi, ni moglo kar izginiti...

Mogoče bomo pa enkrat le ugotovili, da ni bil on tisti dobri stric... :whistle:

slovenska foušija touče na vse strani :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm Glede na to, da je možakar imel tudi dva priznana sinova, Jovankinem umiku iz družabnega živjenja pa bojda ni kej preveč nasprotoval, se lahko samo vprašamo, koliko sta podedovala onadva... Se mar ni hvalil, da ni imel lastnine? :naughty: Številki verjamem, ker tisto premoženje ki so ga nakradli od v jame pometanih ljudi, ni moglo kar izginiti...

Mogoče bomo pa enkrat le ugotovili, da ni bil on tisti dobri stric... :whistle:

he, he ! glede na to s kakimi podatki - besedami operiraš, ti predlagam da začneš z nadaljevnji stripa Mirko i Slavko ! prvi del recimo: Mirko i Slavko sinovi maršala ! Lička pesma crne devojke ! Mirko i Slavko prsa uz prsa protiv Hansa i Franza ! ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----Se mar ni hvalil, da ni imel lastnine----

S seboj sicer lahko veliko odneseš, vendar to nikomur ne nuca. Najbolje je ne posedovati ničesar in koristiti, kar se nudi. Menim, da vsi prisotni na takšen ali drugačen način stremimo k temu ali poskušamo tako potovati skozi čas. In res je, modri ljudje nas od tega dnevno odvračajo ter nas silijo v akumulacijo kapitala, krompirja ali pira, katerega ne smeš popiti že danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, k ste mal nostalgični alI pa vas samo firbc matra... v Begunjah na Gorenjskem je danes, 24.5. in jutri 25.5. štafeta mladosti... Malo za šalo, malo za res pa smo (so) skup spravl program... bo kar zanimivo, tako, da vabljeni. Če vas pa kej več zanima pa PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://orf.at/090518-38437/index.html

na jovanko caka $ 2,000.000.000,00 iz titotove zapuscine. ko bo po 30 letih domacega zapora koncno dobila potni list, ji bo zivljenje lazje.

najbrz si je orodjar iz kumrovca odtegoval od place.

Ta orfova "informacija" je dokaz kako lepo delajo obveščevalne službe.

Iz Dela:

Beograd - Vdova nekdanjega vodje SFRJ Josipa Broza Tita je prekinila medijski molk in spregovorila o tem, zakaj ne hodi več na njegov grob in kako 30 let živi brez osnovnih državljanskih pravic. Groba pokojnega soproga ne obiskuje več zaradi dvoličnosti nekaterih nekdanjih vidnih jugoslovanskih osebnosti, je pojasnila Jovanka Broz.

Jovanka Borz je za srbski časnik Politika med drugim pojasnila, zakaj letos ni prišla na Titov grob, kot je to doslej počela redno. "Ne grem, ker ne želim, da me tam, pred Hišo cvetja (Titov mavzolej v Beogradu) pričaka Ognjen Grković, nekdanji tajnik generala Nikole Ljubičića, ki je od mene takoj po Titovi smrti zahteval, da podpišem dokument, s katerim bi vse premoženje prepustila državi, kar sem jaz zavrnila," je dejala Jovanka.

"Kako jih ni sram pogledati me v oči in na ta način skozi fotografije v medijih skušati oprati svoje ime. Leta sem pisala protestna pisma in moledovala, da naj me ti ljudje ne pričakajo, a vse je bilo zaman. Tako, zato me ni več na grob mojega soproga," je ogorčeno pojasnila Jovanka Broz.

"Takoj po Titovi smrti so me kot kovček vrgli iz predsedniške palače na Užički 15, v spalni srajci, brez vsega, brez pravice, da s seboj vzamem vsaj kakšno najino fotografijo, knjigo ali obleko, in me proti moji volji strpali v hišo, za katero so zatrjevali, da je začasno domovanje, v njej pa živim že tri desetletja," je opisala trenutke takoj po smrti nekdanjega jugoslovanskega voditelja.

Jovanka je prepričana, da ima kot Titova vdova in nekdanja borka pravico do pokojnine in ustrezne namestitve, ki ne bo začasna in iz katere je ne bo moč "vreči vsak trenutek". V preteklih dneh sta Jovanko Broz obiskala srbska ministra za delo, zaposlovanje in socialo Rasim Ljajić ter notranje zadeve Ivica Dačić, ki sta ji obljubila ukrepe za izboljšanje njenih življenjskih razmer, dobila pa naj bi tudi potni list.

Dokaj bedno življenje za nekoga, ki "ima" $ 2,000.000.000,00 in to v državi, kjer vsak mafijozo ki ima 200$ ima tri potne liste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj bedno življenje za nekoga, ki "ima" $ 2,000.000.000,00 in to v državi, kjer vsak mafijozo ki ima 200$ ima tri potne liste.

Pravilno se reče tri potna lista. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!