Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Ni bil ravno Stalinovega ranga (to so itak samo Stalin, Hitler in Mao), morilec je pa zagotovo bil.

V rangu takih barab je bil:

Here are a few of the century's rulers who could easily be indicted for causing hundreds of thousands of unnatural deaths:

Idi Amin (Uganda: 1971-80)

Ion Antonescu (Romania: 1940-44)

Ataturk (Turkey: 1920-38)

Francisco Franco (Spain: 1939-75)

Gheoghe Gheorghiu-Dej (Romania: 1945-65)

Yakubu Gowon (Nigeria: 1966-76)

Radovan Karadzic (Serbian Bosnia: 1991-96)

Babrac Kemal (Afghanistan: 1979-87)

Le Duan (Vietnam: 1976-86)

Haile Mengistu (Ethiopia: 1974-91)

Benito Mussolini (Italy: 1922-43)

Ante Pavelic (Croatia: 1941-45)

Antonio de Salazar (Portugal: 1932-68)

Hadji Suharto (Indonesia: 1967-97)

Tito (Yugoslavia: 1945-80)

Pa še nekaj: če bi rusi zasedli japonsko po vojni, nebi danes vozili hond ampak kopijo kakšnega ruskega motorja, recimo 750ccm pa 30 konj :naughty:  So pa američani s projektom manhattan dokazali rusom, da z njimi ne bo dobro češenj zobat :devil: Tudi to je bil razlog. Pa tud v korejski vojni jih je hotu MacArthur, bi se Stalin usral da bi še prej crknu.

Copy pastat znaš....strici so ti povedali, prebral si sam šit.....daj idi se zdravit.... :wacko: :wacko:

seveda, kaj si pa ti mislil? :naughty:

Zares sem vesel.....zate.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, pa hondo idi še malo pošraufat.....baje, da se boš drugo sezono celo začel vozit okrog.....le glej, da ti ne bo cajta sfalilo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se za to hondo brigas ko nima zveze s titom? Sploh nimam vec dost za zrihtat da se vozim, to je pa cist moj problem. Pa za te tablete tud, kaj kurac vas briga za njih?

Nimate argumentov da bi zascitili Tita, pol se pa name spravljate, kokr neko mascevanje za besede, ki sem jih rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se za to hondo brigas ko nima zveze s titom? Sploh nimam vec dost za zrihtat da se vozim, to je pa cist moj problem. Pa za te tablete tud, kaj kurac vas briga za njih?

Nimate argumentov da bi zascitili Tita, pol se pa name spravljate, kokr neko mascevanje za besede, ki sem jih rekel.

Jebemti, tole je pa primerljivo s kmetijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se za to hondo brigas ko nima zveze s titom? Sploh nimam vec dost za zrihtat da se vozim, to je pa cist moj problem. Pa za te tablete tud, kaj kurac vas briga za njih?

Nimate argumentov da bi zascitili Tita, pol se pa name spravljate, kokr neko mascevanje za besede, ki sem jih rekel.

bla, bla, bla.....sem ti pač predlagal, da idi delat tisto kar, predpostavljam, da obvladaš....mani se politike, pa pejt šraufat....

rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima izvor tega famoznega seznama. Da ni le ene 100x prekopiran iz ene strani na drugo, avtor je pa en uscane s preveč časa?

Je malo izven konteksta, a zanimiva je debata nekje drugje na spletu, ko nekdo sprašuje, kako so "priče" slišale cele noči streljanje v Hudi jami, sedaj pa so pogruntali, da žrtve nimajo lukenj in so se najverjetneje plina nadihali?

No RHonda bo sigurno vedel odgovore na obe vprašanji. Če ne, bo pa župnika vprašal in nam posredoval. Kajne da boš? Ne nas puščati v sveti nevednosti. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima izvor tega famoznega seznama. Da ni le ene 100x prekopiran iz ene strani na drugo, avtor je pa en uscane s preveč časa?

Je malo izven konteksta, a zanimiva je debata nekje drugje na spletu, ko nekdo sprašuje, kako so "priče" slišale cele noči streljanje v Hudi jami, sedaj pa so pogruntali, da žrtve nimajo lukenj in so se najverjetneje plina nadihali?

No RHonda bo sigurno vedel odgovore na obe vprašanji. Če ne, bo pa župnika vprašal in nam posredoval. Kajne da boš? Ne nas puščati v sveti nevednosti. blush.gif

Fant misli, da zna guglat: http://users.erols.com/mwhite28/tyrants.htm slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se za to hondo brigas ko nima zveze s titom?

Mogoče ne, ker je pač v večnih loviščih. Ampak če bi bil pa še živ, bi se sigurno s hondo okol naganjal...

Nimate argumentov da bi zascitili Tita

Prav tako ne za napad nanj. "Strici so mi povedali" varianta pač ni niti pol kurca vredna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne, ker je pač v večnih loviščih. Ampak če bi bil pa še živ, bi se sigurno s hondo okol naganjal...

gospot Maršal so imeli dober okus za ženske in cigare... vozu bi Yamaho :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospot Maršal so imeli dober okus za ženske in cigare... vozu bi Yamaho :glare:

A zato, da mu ne bi kdo očital, da hoče met vse najboljše? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne, ker je pač v večnih loviščih. Ampak če bi bil pa še živ, bi se sigurno s hondo okol naganjal...

Prav tako ne za napad nanj. "Strici so mi povedali" varianta pač ni niti pol kurca vredna...

Saj poznaš anekdoto z naslovom: "Crko nam maršal" na koncertu Zabranjenog pušenja v BG leta 1984? Tak da nea se zaj zajebavaj.....evilgrin.giflaugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato, da mu ne bi kdo očital, da hoče met vse najboljše? :P

NE zato k Italijanov ni maral. Zato so ga pa cenili po celem svetu :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant misli, da zna guglat: http://users.erols.com/mwhite28/tyrants.htm slap.gif

Na ta sekret od zbrke sem tudi sam naletel. A se mi ni zdelo, da je od tu kopiral, saj vendar vozi Hondo in bi ja našel kvalitetnejši vir temelječ na resni h raziskavah. Ali pa ravno zato? :hmm: Ker vozi staro Hondo namreč... tako ki ji je menda sveti duh že čez auspuh ušel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla, bla.....sem ti pač predlagal, da idi delat tisto kar, predpostavljam, da obvladaš....mani se politike, pa pejt šraufat....

rolleyes.gif

Raj šraufam, kot pa se takole prerekam, tudi motorji me bolj zanimajo kot Tito. Ampak motosvet je postal dolgočasen, tako da pogledam tudi v to temo.

Pa vi navedite kakšen vir, kjer bi pisalo po vaše bolj pošteno, samo da je bil nedolžen ne sigurno pa nikjer pisalo.

Sem pa našel en vir kjer so zločinci, pa Tita sploh ni bilo ampak je bil namesto njega Ante Pavelič s 300.000 žrtvami. Tako da ni vse enobarvno, tudi komunistične strani so.

Pa tudi ko ste rekli da sem 2 knjigi prebral ni res: prebral sem jih mnogo, 2 imam samo o Titu doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil ravno Stalinovega ranga (to so itak samo Stalin, Hitler in Mao), morilec je pa zagotovo bil.

V rangu takih barab je bil:

Here are a few of the century's rulers who could easily be indicted for causing hundreds of thousands of unnatural deaths:

Idi Amin (Uganda: 1971-80)

Ion Antonescu (Romania: 1940-44)

Ataturk (Turkey: 1920-38)

Francisco Franco (Spain: 1939-75)

Gheoghe Gheorghiu-Dej (Romania: 1945-65)

Yakubu Gowon (Nigeria: 1966-76)

Radovan Karadzic (Serbian Bosnia: 1991-96)

Babrac Kemal (Afghanistan: 1979-87)

Le Duan (Vietnam: 1976-86)

Haile Mengistu (Ethiopia: 1974-91)

Benito Mussolini (Italy: 1922-43)

Ante Pavelic (Croatia: 1941-45)

Antonio de Salazar (Portugal: 1932-68)

Hadji Suharto (Indonesia: 1967-97)

Tito (Yugoslavia: 1945-80)

čuj ministrantek, kaj če bi na ta seznam dodal še kake papeže? so mi strici povedali, da imajo nekaj krvi na rokah? :whistle:

a boš rekel, da oni ne veljajo ker se je cerkev opravičila? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se gre za 20.stoletje konkretno, verjamem pa da so tud papeži morili, samo ne v takih masovnih številkah.

če ni skrivnost, katere tabletke konzumiraš?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno nekaj od teg: PROZAC, ZOLOFT, ASENTRA, CIPRAMIL, CIPRALEX, SEROXAT, PAROXAT, PAROGEN, COAXIL, AURORIX

Pizdo mater stari, kdaj si te ti metalec ratal!!!??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdo mater stari, kdaj si te ti metalec ratal!!!??? :eek:

grunf ni vun metalec, temveč dežurni vunbacitelj.... bodimo dosledni prosim :glare:

Tito takih spodrsljajev ni prenesel :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grunf ni vun metalec, temveč dežurni vunbacitelj.... bodimo dosledni prosim glare.gif

Tito takih spodrsljajev ni prenesel trance_25_naughty.gif

Evo vapo, si zaj vido kaki luzer si....whistle.gifevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se gre za 20.stoletje konkretno, verjamem pa da so tud papeži morili, samo ne v takih masovnih številkah.

:lol1::lol1::lol1: ta je pa močna, se nisem mislu oglast, sam ta je pa res močna :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!