Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

U, jebenti -sarajevska Drina.... Koliko smo tega prekadili v vojski.

Drugače pa -stari je znal uživat. Ni imel ničesar, a obenem vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se vam malo orosi oko

:naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta, bi spadal bolj v temo humorja -" Drugi štosi".

Mi je pa všeč, ker na kratko opisuje tastarega in njegov čas.

Jedno veče zapada veliki snijeg. Ujutru izadje TITO ispred bijele kuče kad na snijegu pišakom napisano TITO. On odmah naredi da se mokrača odnese na analizu da bi se utvrdilo ko je to napisao. Ubrzo iz labaratorije stiže odgovor.

Rukopis Jovankin a olovka Džemala Bijedića.

Pa lp Regi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ti maš železno zaveso na glavi. ŽELEZNO ZAVESO MAJOM V GLAVAH PREDVSEM ZAHODNJAKI glare.gif

ti to iz izkusenj ali samo malo mijavkas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godine su prosle pune muka.

Ginulo se za slobodu nijemo.

Ili s pjesmom umesto jauka,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Veselje se siri na sve strane,

sad slobodno po zemlji idemo.

Al' velike pamticemo dane,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Praznik s'lazi na ulice nase,

u oblake da letimo smjelo.

Nase pjesme svi neka se plase,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godine su prosle pune muka.

Ginulo se za slobodu nijemo.

Ili s pjesmom umesto jauka,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Veselje se siri na sve strane,

sad slobodno po zemlji idemo.

Al' velike pamticemo dane,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Praznik s'lazi na ulice nase,

u oblake da letimo smjelo.

Nase pjesme svi neka se plase,

Druze Tito mi ti se kunemo.

Yuga ni bila smo to....na, izvoli pa malo naštudiraj kako pa kaj je bilo....http://www.leksikon-yu-mitologije.net/inicijalna.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuga ni bila smo to....na, izvoli pa malo naštudiraj kako pa kaj je bilo....http://www.leksikon-yu-mitologije.net/inicijalna.php

Predlagam, da se 5. 12.09 ob 10. uri dobimo v pohorski šumi pri Bolfenku in enkrat za vselej dokončamo zadevo.

Za orožje predlagam Union, Laško, pohorski šnopš, pohorsko bunko, čebulo in grah.

Pa da vidimo ko je jači?

Jaz bom pri Partizanih. :ninja:

post-9142-125960474062.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!!

Ja, pa zraven še prepovedat vse verske simbole, kot proslavljanje in poveličevanje vere, bogov in podobnega. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!!

pol pa najbolš, da greš na polsk živet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!! Pa hitro prvega farja za talar pocukaj....pa se hmmmmmm .......spovej....slap.gif

Kurba billy....tebi je pa res morala sila na Marsu bitheadbang.gif ..i tebi sine Guten Tag....evilgrin.gif Za domovino.....s Titejem naprej....trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!!

Evo nekaj za našega pobeglega marsovca....trance_25_naughty.gif Baje da glogov kol in česen pomagata....rolleyes.gif

post-18094-12596721702.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za Poljski sistem:z zakonom prepovedat tako simbole,kot proslavljanje in poveličevanje totalitarnega komunističnega sistema,da jim j.... m,....!!!!

Točno tak!!! Predlagam tudi uvedbo neke vrste vaških straž, ki bi kontrolirale morebitne kršitelje in le te prijavljale pristojnemu župnišču, ki bi seveda ustrezno ukrepalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak!!! Predlagam tudi uvedbo neke vrste vaških straž, ki bi kontrolirale morebitne kršitelje in le te prijavljale pristojnemu župnišču, ki bi seveda ustrezno ukrepalo...

Si na eno tako postojanko mislo, anede?? http://sl.wikipedia.org/wiki/Sveti_Urh_(hrib)

post-18094-125967537323_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak!!! Predlagam tudi uvedbo neke vrste vaških straž, ki bi kontrolirale morebitne kršitelje in le te prijavljale pristojnemu župnišču, ki bi seveda ustrezno ukrepalo...

mogoče jugend hitlerje :naughty: , enkrat smo jih že steral, jih bomo pa še 1x :naughty: , mala malca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa zraven še prepovedat vse verske simbole, kot proslavljanje in poveličevanje vere, bogov in podobnega. :trance_33_sleep:

jaz bi za začetek res ločil cerkev od države..... simboli pa ,no kakor kdo hoče... nebi nič prepovedal... vsak bi moral imet na avtu spredaj in zadaj simbol svoje vere , da bi vedel kdo je bolj tita sovražil...ker eni so ga malo manj pa jih nebi tako močno pribil kot one druge...banda belogardistična....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi vedel kdo je bolj tita sovražil...ker eni so ga malo manj pa jih nebi tako močno pribil kot one druge...banda belogardistična....

Po mojem mnenju ga pred začetki demokratizacije v Sloveniji, ki sovpadajo v sredino osemdesetih, skoraj nihče ni sovražil. Skoraj. No, ICE ga je. :rolleyes: Še najmanj pa tisti, ki danes najbolj pljuvajo po njem. Če bi ga, potem določeni kvazidemokrati ne bi peš marširali v Jajce, spet drugi ne bi producirali metre knjig in učbenikov z rdečimi platnicami in obvezno zvezdo na naslovnici, spet tretji čepeli v prvih vrstah partijskih sestankov in se tako "pripravljali" na podoben položaj v SDS-u, NSI-ju in predvsem pri nedeljskih mašah...

Še tisti, ki so šli skozi Goli otok, mu verjetno niso hudo zamerili, je stari že znal krivdo pravi čas zvaliti na Rankoviča... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!