Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Kurba billy....tebi je pa res morala sila na Marsu bitheadbang.gif ..i tebi sine Guten Tag....evilgrin.gif Za domovino.....s Titejem naprej....trance_29_photo.gif

Z marsa kot rdečega planeta si lahk kvečjem ti in ostala komunajzlerska banda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z marsa kot rdečega planeta si lahk kvečjem ti in ostala komunajzlerska banda!!

......tipično izražanje nekoga, kateremu se je žerjavica zarinla globoko v anus.....ma kaj anus, do mandljev te je speklo.... :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo lepšega dne ko takrat ko so crkovino od Jožeta pelali z vlakom v Beli grad;Kako lep dan za smrt(bi rekli Niet)!!

 Tako temo imaš ti v svoji butasti glavi billy the kid... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tako temo imaš ti v svoji butasti glavi billy the kid... :zzz:

"Pazi se, drugače te bodo odpeljali na Urha!".

Sam imam knjigo Sv.Urh doma in sem jo ze ene 3x podrobno prebral.. Prav res so grozili s takimi stavki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@billy: Ni blo lepšega dne ko takrat ko so crkovino od Jožeta pelali z vlakom v Beli grad;Kako lep dan za smrt(bi rekli Niet)!!

---

..a veš, da sem šel prav v tvoj profil gledat letnico rojstva. Tebi se je pa Tito z nečim grozno zameril, ali kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k.... mam in tardečih in tabelih ,pa farjev,spelte se nekam pa se pojebite do konca,pa puste narod že enkret pr mir s temi spakami iz preteklosti!!!

post-64-125981790894.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k.... mam in tardečih in tabelih ,pa farjev,spelte se nekam pa se pojebite do konca,pa puste narod že enkret pr mir s temi spakami iz preteklosti!!!

a nebi ti malo lepše govoril o "spakah"iz preteklosti... se mi zdi da je tole neki panterček...ane...ki nekaj predstavlja iz preteklosti..slovenskega..

pa nekaj me zanima... kje si se ti upiral okupatorju l.1991 ? tudi jaz se počutum izigranega ... ampak od sedanjosti in ne preteklosti... za vse te današnje polite je bil stari daleč spredaj ... in z njegovim imenom si se lahko marsikje,ha,ha, ha... povsod po svetu rešil iz marsikatere zagate !!!

pa reci danes v ugandi turk ... noben ne bo tud trznil... ti pa boš ponosen na kaj že ?? :unsure:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln k.... mam in tardečih in tabelih ,pa farjev,spelte se nekam pa se pojebite do konca,pa puste narod že enkret pr mir s temi spakami iz preteklosti!!!

Billy ta rdeče tabletke morš vzet.......ne plavih........headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif Zdaj pa idi ležat.....wacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pazi se, drugače te bodo odpeljali na Urha!".

Sam imam knjigo Sv.Urh doma in sem jo ze ene 3x podrobno prebral.. Prav res so grozili s takimi stavki.

Upam, da si razumel, kdo je komu grozil z Urhom....trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo lepšega dne ko takrat ko so crkovino od Jožeta pelali z vlakom v Beli grad;Kako lep dan za smrt(bi rekli Niet)!!

Poln k.... mam in tardečih in tabelih ,pa farjev,spelte se nekam pa se pojebite do konca,pa puste narod že enkret pr mir s temi spakami iz preteklosti!!!

Billy, ti pa si en MULC- PREVZETEN. Z malo več kulture in odnosa do zgodovine lastnega naroda, bi pa lahko pristopal na forumu. S tem bi pokazal malo več zrelosti in samospoštovanja. Ker, če ga do sebe nimaš, ga imaš še manj do drugih.

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je tole neki panterček...ane...ki nekaj predstavlja iz preteklosti..slovenskega..

V bistvu ne vem čist točno, kaj bi naj predstavljal. Vem samo, da so raznorazni Hervardi in podobno govno, grozno ponosni nanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAD JE UMRO TITO PROGLASE DESETODNEVNU ŽALOST. ZOVE JEDAN TELEFONOM CENTRALNI KOMITET DA PITA, DA LI JE DOZVOLJEN SEX U DANIMA ŽALOSTI? POSLE SEDNICE CKJ ODGOVARAJU MU, DA JESTE DOZVOLJEN, ALI SAMO SA SVOJOM ŽENOM. NA PITANJE, ZASTO SAMO SA SVOJOM ŽENOM, ODGOVORILI SU MU , DA BUDE TUGA VEĆA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo včasih slišali pesem ''Jugoslavijo, Jugoslavijo...'' od Tereze, pa potem tista reklama lipov list in v ozadju Slovenija- moja dežela.... kar kurjo kožo sem dobil od ponosa. Sedaj, ko Slovenija dejansko je država, pa tega ni. Pa ne verjamem, da nam gre slabše.

Billy, sem šel parkrat na vašo stran -Hervardi. Ljubezen do domovine je eno, mržnja do tujcev pa drugo. Noben ekstrem ni dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Billy, sem šel parkrat na vašo stran -Hervardi. Ljubezen do domovine je eno, mržnja do tujcev pa drugo. Noben ekstrem ni dober.

Ljubezen do domovine? Seveda, dokler pod domovino smatrajo samo sebe in identične osebke.

So pa popolnoma nezmožni kakršnegakoli sožitja s komerkoli, ki se malo razlikuje od njihovih kalupov. Povrhu vsega so taki billyji ta najhujši pristaši belčkov. Kvizlingi po duši, ki so se tako kot njihovi predhodniki belouške pripravljeni prodati prvemu tujcu in mu polizati rit.

Ma kakšna ljubezen do domovine neki. Belouške imajo to ljubezen kvečjemu na gobcu, pa še to le takrat, ko jih je dovolj skupaj. Čista čefurska šola, ki jo že dolga desetletja poznam. Takorekoč Slovenski "Bosanci".

Bosanc smo včasih rekli vsem čefurjem. Uporabljeno le zaradi nazornosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen do domovine? Seveda, dokler pod domovino smatrajo samo sebe in identične osebke.

Ja kaj pa je zate "ljubezen do domovine" druga kot to?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju ga pred začetki demokratizacije v Sloveniji, ki sovpadajo v sredino osemdesetih, skoraj nihče ni sovražil. Skoraj. No, ICE ga je. :rolleyes:

Menim, da ga tudi ICE ni. Celo ponosen je bil nanj.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar misli si šokac...trance_25_naughty.gif

Meniš, da mu je bil bivši avstrijski predsednik in bivši prvi človek Združenih narodov, Kurt Weldheim v nacistični uniformi na Kozari pri Prijedoru bolj všeč od našega Tita?

post-9142-125984435475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurt Weldheim

Waldheim je bil... :blush:

Drugač morš pa priznat, da kakorkoli že gledamo, postaven je bil bolj... :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si vedo??trance_25_naughty.gif

Ti točno povem ko vprašam dedka, ki je bil v OZNI in nato v UDBI. :naughty:

Waldheim je bil... :blush:

Drugač morš pa priznat, da kakorkoli že gledamo, postaven je bil bolj... :P

Priznam. Kurt, je imel v tistem času bolj uravnoteženo prehrano od Tita. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne vem čist točno, kaj bi naj predstavljal. Vem samo, da so raznorazni Hervardi in podobno govno, grozno ponosni nanj...

Pod zastavo panterja je bila pred tremi leti na osrednji Slovenski proslavi 25.6. skupinica zadrogiranih skinheadov z domobransko ikonografijo na majicah in pokrivalih.

Ob mimohodu Drnovška so žvižgali, kazali "fakiče",..urlali....ob prihodu velikega manipulatorja in njegovih oprod pa doživljali pravi naval navdušenja in seveda ponižnosti.

Pa ne mi rečt, Billy, da si bil zraven???.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!