Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Ce pa tole ni komunisticno pisanje?

dsc00290qn.jpg

Upam, da se zavedaš, da je tole tvoje citiranje in označevanje na nivoju: "Janez mi je zaračunal tri štruce kruha, dal pa mi je le dve... ziher je komunist!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar je treba zapisati, do kakšnih nečloveških dejanj je stoletni razvoj klerikalizma na slovenskih tleh pritiral skrajneže in kakšnim človeškim izvržkom je dal priložnost in dovoljenje, da so morili in se izživljali na tako grozoten način.

Ce pa tole ni komunisticno pisanje?

No, če je to komunistično pisanje, kakšno je pa tole klanje?

Glej sledeče slike! Nekaj malega iz dokumentacije.

Toliko, da bo jasna povezava Hitler - Cerkev - Domobranci (črna roka) - četniki in seveda posledično SDS in NSi, ki domobranstvo zagovarjajo!

Tako da si lahko mislite vsi razni domobranski podrepniki, kaj si mislim o vas. Farški usranci brez jajc, ki se z blagoslovom in s skrivanjem za močnejšimi fašisti spravljajo klati vse ki so se uprli okupatorjem. Pokvarjeno do dna duše. In prav nič si ne delam utvar, da bi bilo danes kaj drugače.

Tito, preklinjam te, premalo si jih pospravil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podnapisi k slikam, tako kot se vrstijo:

Cerkvica Sv. Urha - Hitler in Papež Pij - Ubita deklica na Golubarju

Ubiti deček na Golubarju - Domobranski krvnik - Slovenci v šotorih na Rabu

Četniki koljejo partizana

Domobranska prisega - Hutra Marija, ki jo je v Ljubljanico vrgla Črna roka

Trebanjski kvizling Ivan Ban - Rupnik Rožman in Rosener

Italijani vežbajo Vaške straže - Dolhar Angela ubita na Turjaku

Pobiti talci v Radohovi vasi

V zgornjem postu sem seveda poleg hitlerja pozabil na Duceta.

Primorci, oprostite mi, prosim.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in spet se bo našel kdo, ki bo slikam navkljub opeval belogardiste.... ''Kje pa, bili so zavedeni. Sploh niso sodelovali z Nemci...'' Res je, Tito jih je še premalo pospravil po vojni. Veliko premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primitivni pa ste vi, ker ne dopuscate drugacnega mnenja kot pa samo komunisticno, pa saj sem ze omenil da je ta forum enopartijski ali pa da se v temi politiziranje oglasajo samo komunisti. Niste se spoznali da je komunizem, titoizem ali kakorkoli ze stvar zgodovine, zrela za odpad. Meni ni nekaj do kreganja ampak svoje mnenje pa ponosno povem in se udelezujem debat predvsem, ker me zanima novejsa zgodovina.

In je prav povedal en anglez, ki je v oddaji vecerni intervju potem ko je videl gnusne zlocine komunizma v Sloveniji dejal, kako moremo imeti slovenci titovo ulico, saj ni niti v Moskvi oz. Berlinu stalinove in hitlerjeve ulice. Da ne govorimo kje so se storili zlocini, ki so bili najvecji v Evropi po 2.sv.vojni.

Pa kar naprej neki zajebavate, jaz nisem clan nsi niti sds in tudi ne nameravam biti. Sem samo proti zaostalim ideologijam. Kako bi izgledalo, ce bi jaz tu hvalil fasizem in nacizem ter potem pljuval po tistih ki bi bili kontra? Ne vem. Ideologije so tako vse izrojena oblika vladanja.

Motiš se "dečko". Nihče od nas tukaj ne zagovarja tiste plati komunizma, ki je marsikomu tudi po krivici storil krivico ali zlo. Osebno nikoli nisem bil član nobene politične opcije. Ne prej in ne sedaj. Vsi sedanji slovenski desni politiki obtužujejo povojne poboje, še nikogar osebno pa nisem slišal, da bi kdo od njih obsodil domače izdajalce in vse tiste, ki so sodelovali z okupatorjem in domobransko zaprisegli. Še celo priklanjajo se jim in mašujejo ob njihovih grobovih. Ti pa so klali in mučili tudi nekomuniste, oz. vse tiste zavedne Slovence, ki so se domoljubno in nasplošno uprli nacizmu in fašizmu in niso imeli nobene povezave z komunisti. Res je, da ne hvališ nacizma in fašizma. Da ga obsojaš, pa tudi ni videti. So ti všeč početja na Sv. Urhu, Celjskem piskru, Begunjah itd? :naughty: S tem se ne obremenjuješ, ker si mnenja, da je to komunistična in partizanska povojna lažna propaganda. Tako kot ni bilo po mnenju nekaterih nikoli holokavsta. V nacističnih taboriščih so ljudje dopustovali in se sproščali s personalom ob družabnih igrah. Je,tako?

Si se ti ali tebi podobni kdajkoli vprašal kaj bi po vojni počeli beli in črni, če bi zmagal nacizem? Nisi,zato ne seri več. Verjamem, da nisi član NSi in SDS, si pa že skoraj zrel za njihove vrste. In takšen naiven podmladek imajo tam zelo radi.

Titoizem, komunizem,nacizem, fašizem, itd, so stvar zgodovine, ki pa ne sme biti nikoli zrela za odpad. Nikoli!!! Predvsem iz razloga, da se je nenehno spominjamo in se iz nje učimo. Predvsem zaradi tega, da se temne strani verske in politične ideologije ne bi nikoli več zgodile. Pa se žal kljub temu so, v devedesetih letih na tleh razpadajoče Jugoslavije.

Če bi se vrnil Tito, bi vsi tisti, ki sedaj vsepovprek pljuvajo po njem in komunizmu klečeplazili pred njim in se mu dobrikali. Ti in tvoj stari, ki te je očitno samo enostransko učil vsega tega, pa bi stala v prvi vrsti in mu mahala z zastavico v pozdrav. Takoj za vama pa Janša, Novakova, Peterle, Grims, Petek in ostali. Še Rode iz Rima bi ga prišel pozdraviti. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in spet se bo našel kdo, ki bo slikam navkljub opeval belogardiste.... ''Kje pa, bili so zavedeni. Sploh niso sodelovali z Nemci...'' Res je, Tito jih je še premalo pospravil po vojni. Veliko premalo.

Uprli so se komunistom to je dejstvo. Osvobodilna fronta je unicevala slovenski narod obenem pa lagala, da je njen namen osvoboditi, zdruziti in braniti slovenski narod. Pobili so ogromno stevilo slovencev. Jaz bi pospravil prej vodstvo, ki je morilo kot pa zavedne ljudi, ki so se uprli temu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprli so se komunistom to je dejstvo. Osvobodilna fronta je unicevala slovenski narod obenem pa lagala, da je njen namen osvoboditi, zdruziti in braniti slovenski narod. Pobili so ogromno stevilo slovencev. Jaz bi pospravil prej vodstvo, ki je morilo kot pa zavedne ljudi, ki so se uprli temu!

Kolaborirali so z okupatorjem. Torej so bili belogardisti kvizlingi in izdajalci in popolnoma nič drugega. Upiranje komunistom (kao) je bil samo za izgovor za izdajstvo lastnega naroda. Upam da ti je potegnilo.....končno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen zupnik...Sv.Urh naprimer je spisala ena komunistka. Bral sem razne knjige z vseh politicnih strani. Ogromno dokumentarnih oddaj, pricevanj, pogovorov, takih stvari nikoli ne zamudim.

a se maš ti sploh čas za z motorjem peljat pri vsem tem branju in gledanju ??? drugače pa tako kot so moji revmatični sotrpini povedali.... no bolš nam je bilo kot sedaj... je pa res , da nismo bili bogati ... pa nam tudi ni bilo treba biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprli so se komunistom to je dejstvo. Osvobodilna fronta je unicevala slovenski narod obenem pa lagala, da je njen namen osvoboditi, zdruziti in braniti slovenski narod. Pobili so ogromno stevilo slovencev. Jaz bi pospravil prej vodstvo, ki je morilo kot pa zavedne ljudi, ki so se uprli temu!

Kolaborirali so z okupatorjem. Torej so bili belogardisti kvizlingi in izdajalci in popolnoma nič drugega. Upiranje komunistom (kao) je bil samo za izgovor za izdajstvo lastnega naroda. Upam da ti je potegnilo.....končno....

rhondica... če arriba ni dovolj jasno napisal ti noben bog ne bo pomagal .....

osebno mi ni nič žal , da nisem tiste vojne doživel... še ta ki sem jo, mi je vzela dobrega znanca.... tebi so pa zaradi zračnega alarma mogoče dve uri kasneje zamenjali plenico..

pa če se hočeš hvalit,da se voziš s starim motorjem si omisli vsaj nad 25 let ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RHonda, poglej: ti bom po šolsko razložil...

-okupator je napadel Jugoslavijo.

-partizani so se uprli okupatorju.

-belogardisti so se borili proti komunistom (partizanom)

Do tu se verjetno oba strinjava.

Sedaj pa nagradno vprašanje zate: na čigavi strani so se borili belogardisti? :whistle: Oziroma, za koga?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RHonda, poglej: ti bom po šolsko razložil...

-okupator je napadel Jugoslavijo.

-partizani so se uprli okupatorju.

-belogardisti so se borili proti komunistom (partizanom)

Do tu se verjetno oba strinjava.

Sedaj pa nagradno vprašanje zate: na čigavi strani so se borili belogardisti? :whistle: Oziroma, za koga?

:OK: do tu .....

a nagradno ??? :eek::kva1: A lohk jst, a lohk jst ??????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak najbolj žalostno ob vsem tem je da tudi najbolj grda in umazana laž, če jo dovolj dolgo ponavljaš postane na koncu čista in sveta resnica. In kler in belčki to laž kar vztrajno ponavljajo, tako da se čez kako generacijo lahko res zgodi da bodo belčki veljali za junaške borce proti komunizmu in osvoboditelje slovenskega naroda, ki pa so bili po vojni mučeniško pobiti. In kipi Rupnika in Rožmana bodo stali zraven generala Maistra. Upam da tega ne bom doživel.....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa je moj ZADNJI POST v vseh temah športni motociklizem. Danes sem bil pri vedeževalki in mi je napovedala smrt v treh letih. Prej pa da se bo zgodilo nekaj res velikega z mano. Sem vprašal kaj. Potem me vpraša če počnem karkoli v zvezi s hitrostjo. Rekel sem da. Vprašal sem kaj me čaka takega, mogoče kakšen rekord. Pravi to besedo si mi vzel z jezika. In to bo REKORD GROBNIKA Zdaj samo še iščem primeren motocikel, zanimam se za nakup ali izposojo dirkalne honde NSR 500. Kmalu grem na motozbor v Italijo če tam vedo kaj več. V nasprotnem primeru bom predelal hondo VFR in že iščem katerikoli agregat z več kot 150hp, dvo- ali štiri- taktni. Zanimajo me širine vseh teh hondinih agregatov, sicer bo potrebna predelava. Mislim ZELO RESNO in tu ni več zajebancije. Prosim tudi kogarkoli za kakršnokoli podporo, najraje pa moralno, saj bo potrebno veliko živcev, treninga in volje. Zato se tudi odpovedujem alkoholu, da mi pride telo v pravo kondicijo. Rekord mora pasti v treh letih časa je toliko. Prosim če lahko to sporoči kdo na motori.hr, ker me tam nočejo vpisati na forum. In še enkrat, vse je ZELO RESNO.

LP Bernard aka RHonda

  :evilgrin: :naughty: Sicer res nima veze s temo, samo toliko, da veste s kakim bolnikom imamo opravka.... :rolleyes: Idi mali k vedeževalki še malo povprašat, kako je bilo kaj nekdaj na Slovenskem... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem začel brati, sem mislil da je Grunfu zrolalo... Potem pa olajšanje, ko vidim da je citiral RHondo.

No, RHonda, a so bili belogardisti dobri ali slabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem začel brati, sem mislil da je Grunfu zrolalo... Potem pa olajšanje, ko vidim da je citiral RHondo.

No, RHonda, a so bili belogardisti dobri ali slabi?

mene je tud vrglo...he,he... sej če sem pošten...pri meni se je tudi tako začelo... :lol1: še u titovih cajtih... :yea1:

a nagradno ??? :eek::kva1: A lohk jst, a lohk jst ??????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko si mlad, si lahkoveren, dovzeten... Tudi jaz sem bil tak. Potem pa začneš malo s svojo glavo misliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak najbolj žalostno ob vsem tem je da tudi najbolj grda in umazana laž, če jo dovolj dolgo ponavljaš postane na koncu čista in sveta resnica. In kler in belčki to laž kar vztrajno ponavljajo, tako da se čez kako generacijo lahko res zgodi da bodo belčki veljali za junaške borce proti komunizmu in osvoboditelje slovenskega naroda, ki pa so bili po vojni mučeniško pobiti. In kipi Rupnika in Rožmana bodo stali zraven generala Maistra. Upam da tega ne bom doživel.....

Če se kdaj to zgodi, bo namesto motorizma postal moj hobi miniranje tovrstnih kipov in spomenikov. Če boš hotel, se boš komot lahko pridružil :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdaj to zgodi, bo namesto motorizma postal moj hobi miniranje tovrstnih kipov in spomenikov. Če boš hotel, se boš komot lahko pridružil :)

ne skrbi, ne boš sam..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa je moj ZADNJI POST v vseh temah športni motociklizem. Danes sem bil pri vedeževalki in mi je napovedala smrt v treh letih. Prej pa da se bo zgodilo nekaj res velikega z mano. Sem vprašal kaj. Potem me vpraša če počnem karkoli v zvezi s hitrostjo. Rekel sem da. Vprašal sem kaj me čaka takega, mogoče kakšen rekord. Pravi to besedo si mi vzel z jezika. In to bo REKORD GROBNIKA Zdaj samo še iščem primeren motocikel, zanimam se za nakup ali izposojo dirkalne honde NSR 500. Kmalu grem na motozbor v Italijo če tam vedo kaj več. V nasprotnem primeru bom predelal hondo VFR in že iščem katerikoli agregat z več kot 150hp, dvo- ali štiri- taktni. Zanimajo me širine vseh teh hondinih agregatov, sicer bo potrebna predelava. Mislim ZELO RESNO in tu ni več zajebancije. Prosim tudi kogarkoli za kakršnokoli podporo, najraje pa moralno, saj bo potrebno veliko živcev, treninga in volje. Zato se tudi odpovedujem alkoholu, da mi pride telo v pravo kondicijo. Rekord mora pasti v treh letih časa je toliko. Prosim če lahko to sporoči kdo na motori.hr, ker me tam nočejo vpisati na forum. In še enkrat, vse je ZELO RESNO.

LP Bernard aka RHonda

  :evilgrin: :naughty: Sicer res nima veze s temo, samo toliko, da veste s kakim bolnikom imamo opravka.... :rolleyes: Idi mali k vedeževalki še malo povprašat, kako je bilo kaj nekdaj na Slovenskem... :wacko:

Če je tole res......da je napisal on.......potem to ni več zajebancija.

V tem primeru gre za resno bolnega človeka.........in je nujno potreben primernega zdravljenja, ki bo, po mojem poznavanju takšnih motenj, doživljensko.

In dejsvo je.......da takšna mentalna stanja prepogosto vodijo v suicidnost. Tukaj pa, dragi moji......bi bila potrebna tudi naša angažiranost.......saj je dejstvo, da takšnemu človeku najlaže pomagajo ljudje, ki so z bolnikom vsakodnevno v stiku. Dolžni smo prepoznavati nenadna nihanja razpoloženj ( evforičnost - apatija )........svetovati in vzpodbujati.....opogumljati in miriti.

Resno mislim......tukaj je pač konec zajebancije.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdaj to zgodi, bo namesto motorizma postal moj hobi miniranje tovrstnih kipov in spomenikov. Če boš hotel, se boš komot lahko pridružil smile.gif

ne skrbi, ne boš sam..... trance_40_thumbup.gif

Vama se pridružujem in verjetno ne bom edini.

Če je tole res......da je napisal on.......potem to ni več zajebancija.

V tem primeru gre za resno bolnega človeka.........in je nujno potreben primernega zdravljenja, ki bo, po mojem poznavanju takšnih motenj, doživljensko.

In dejsvo je.......da takšna mentalna stanja prepogosto vodijo v suicidnost. Tukaj pa, dragi moji......bi bila potrebna tudi naša angažiranost.......saj je dejstvo, da takšnemu človeku najlaže pomagajo ljudje, ki so z bolnikom vsakodnevno v stiku. Dolžni smo prepoznavati nenadna nihanja razpoloženj ( evforičnost - apatija )........svetovati in vzpodbujati.....opogumljati in miriti.

Resno mislim......tukaj je pač konec zajebancije.

S tabo, se tudi poplnoma strinjam. Takega človeka na nujno zdravljenje! Njegovi somišljeniki, pa tudi niso daleč. Zato jim svetujem, " če si upajo" naj odprejo svojo temo o TABELIH in njihovih pomočnikih, pa da vidimo, kako bo tam, padalo po njh!

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdaj to zgodi, bo namesto motorizma postal moj hobi miniranje tovrstnih kipov in spomenikov. Če boš hotel, se boš komot lahko pridružil :)

ne skrbi, ne boš sam..... :OK:

Vama se pridružujem in verjetno ne bom edini.

zraun sm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!