Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Ah, DEbilly se je spet JANŽEVCA nažrl :alko:  :lol1:

Popravljeno . Popravil sayo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapitalna svija!!!

A si se u špegu pogledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeBilly, ko sem pogledal tvoj profil in videl tvoje življensko vodilo, ki ga imaš tam zapisanega ("Dans je res težko bit budala,konkurenca je huda,pa še dokazvat se morš iz dneva v dan!!!") se mi samo še smiliš.

Da si nacistično usmerjen, mi je jasno iz tvojega švabopoimenovanja Sevnice. Veš Slovensko se reče in piše "Sevnica".

Za pristaša kleroqvislinške drhali te čisto razumem, da take serješ, ampak vsaj teme bi se lahko držal.

 

Kot sem ti že enkrat napisal, drek vsaj do školjke prinesi, ne da ti povsod po poti iz hlačnic mezi!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Veš Slovensko se reče in piše "Sevnica".

 

Res je!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeBilly, ko sem pogledal tvoj profil in videl tvoje življensko vodilo, ki ga imaš tam zapisanega ("Dans je res težko bit budala,konkurenca je huda,pa še dokazvat se morš iz dneva v dan!!!") se mi samo še smiliš.

Da si nacistično usmerjen, mi je jasno iz tvojega švabopoimenovanja Sevnice. Veš Slovensko se reče in piše "Sevnica".

Za pristaša kleroqvislinške drhali te čisto razumem, da take serješ, ampak vsaj teme bi se lahko držal.

 

Kot sem ti že enkrat napisal, drek vsaj do školjke prinesi, ne da ti povsod po poti iz hlačnic mezi!

Po stari udbovski maniri si pošnofal profil in ugotovil,da si še zmeri isto govno smrdljivo kot si bil pred 30 let,ko si okoli cerkve ob nedeljah z beležko popisval kdo je bil pr maši pa kdo je manjku!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stari udbovski maniri si pošnofal profil in ugotovil,da si še zmeri isto govno smrdljivo kot si bil pred 30 let,ko si okoli cerkve ob nedeljah z beležko popisval kdo je bil pr maši pa kdo je manjku!!

Očitno ti mojega nisi, ker bi potem takrat videl, da sem šel le za cvinger scat, ko sem se ga na poti iz koncerta na koncu še v vaški oštariji nalezel. Je pa res, da sem takrat enga ministranta poscal in ima revež še zmeri rumen piskr pa zmedo not: av-64.jpg?_r=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zataknte si tega titota nekam,če pa kdo tok pogreša njega in tiste čase, potem naj čim prej popoka in gre iz Slovenije, dole preko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zataknte si tega titota nekam,če pa kdo tok pogreša njega in tiste čase, potem naj čim prej popoka in gre iz Slovenije, dole preko.

dole preko ga ne marajo, kr ti spoki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva vrsta na pogrebu debelega prasca!!!

 Eh Billy, škoda, da nisi spremljal zadeve, bi se spomnil, da so navedene ponucali za nošenje malih vencev.....

Malo realnega pogleda..ne škodi. Plašnice dol Billy, svet je v barvah...

 

Če hočete Jimmyja Carterja, nekdanjega ameriškega predsednika, spraviti ob živce, mu morate reči le, da je Belo hišo izgubil zato, ker 8. maja 1980 ni prišel na Titov pogreb. Vsi ostali svetovni voditelji so prišli - to je bil vrhunski PR. Carter, ki je ta spektakel preskočil zaradi krize s talci v Iranu, je v Beograd sicer poslal 25-člansko delegacijo, ki sta jo vodila njegova mama Lilly in podpredsednik Walter Mondale, toda doma so mu kljub temu očitali, da zanemarja ameriške nacionalne interese. Njegovo korakanje za Titovimi posmrtnimi ostanki je bilo očitno v ameriškem nacionalnem interesu. Ker pa nočem stopati med Slovence, ki so trenutno ravno sredi boja za Titovo dediščino, ne bom težil z "našim" pogledom na Titov pogreb, ampak bom raje povzel zunanji, uravnoteženi pogled, kot ga je tedaj - po Titovem pogrebu - podala ameriška revija Time. Za začetek: s Titovo smrtjo je "za Evropejce, če ne kar za cel svet, presahnila zadnja povezava s staro, pomirjujočo povojno dobo", kajti "grčavi jugoslovanski komunist je bil res zadnji izmed velikanov, ki so bili skovani v ognju II. svetovne vojne in ki so potem sodelovali pri stvaritvi novega svetovnega reda". Titov pogreb je bil "najbolj grenak evropski pogreb v zadnjih dekadi in dejansko najbolj vznemirljiv po maši za Charlesom de Gaulleom v Notredamski katedrali leta 1970". Time poudari, da so na pogreb prišli predstavniki "123 držav - štirje kralji, 32 predsednikov in voditeljev držav, 22 premjejev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Eh Billy, škoda, da nisi spremljal zadeve, bi se spomnil, da so navedene ponucali za nošenje malih vencev.....

Malo realnega pogleda..ne škodi. Plašnice dol Billy, svet je v barvah...

 

Če hočete Jimmyja Carterja, nekdanjega ameriškega predsednika, spraviti ob živce, mu morate reči le, da je Belo hišo izgubil zato, ker 8. maja 1980 ni prišel na Titov pogreb. Vsi ostali svetovni voditelji so prišli - to je bil vrhunski PR. Carter, ki je ta spektakel preskočil zaradi krize s talci v Iranu, je v Beograd sicer poslal 25-člansko delegacijo, ki sta jo vodila njegova mama Lilly in podpredsednik Walter Mondale, toda doma so mu kljub temu očitali, da zanemarja ameriške nacionalne interese. Njegovo korakanje za Titovimi posmrtnimi ostanki je bilo očitno v ameriškem nacionalnem interesu. Ker pa nočem stopati med Slovence, ki so trenutno ravno sredi boja za Titovo dediščino, ne bom težil z "našim" pogledom na Titov pogreb, ampak bom raje povzel zunanji, uravnoteženi pogled, kot ga je tedaj - po Titovem pogrebu - podala ameriška revija Time. Za začetek: s Titovo smrtjo je "za Evropejce, če ne kar za cel svet, presahnila zadnja povezava s staro, pomirjujočo povojno dobo", kajti "grčavi jugoslovanski komunist je bil res zadnji izmed velikanov, ki so bili skovani v ognju II. svetovne vojne in ki so potem sodelovali pri stvaritvi novega svetovnega reda". Titov pogreb je bil "najbolj grenak evropski pogreb v zadnjih dekadi in dejansko najbolj vznemirljiv po maši za Charlesom de Gaulleom v Notredamski katedrali leta 1970". Time poudari, da so na pogreb prišli predstavniki "123 držav - štirje kralji, 32 predsednikov in voditeljev držav, 22 premjejev.

use  si  povedu.maršal  je  legenda

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti mojega nisi, ker bi potem takrat videl, da sem šel le za cvinger scat, ko sem se ga na poti iz koncerta na koncu še v vaški oštariji nalezel. Je pa res, da sem takrat enga ministranta poscal in ima revež še zmeri rumen piskr pa zmedo not: av-64.jpg?_r=0

Ga tud ne bom,že po imenu vidim da ti je IQ sobna temperature,pa nima smisla se z opranoglavimi pionirčki ukvarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=3KJQkn6zUvM

 

 

nihče jih ni ukazal, nihče posebej naročil...tekle so same...iz duše...srca..............solze..........za njim..........

 

 

in to leta preden je TITO umru ....

 

2 velika skupaj, a ni to krasno...

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj lahko o Titu govorijo kar hočjo ... včeraj je bila na History kanalu - skrite vojne, dokumentarjec, kako so angleži pomagali Jugoslaviji. Res je bilo zanimivo pogledati, čeprav je bilo od 12-01 ure ponoči.

 

Mislim,da jih ni podkupila komunistična drhtal in so realno povedali kako je bilo res .... domobrancev ni nilo omenjenih spljoh nč, ker so jih smatrali kot del nemških oboroženih sil.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga tud ne bom,že po imenu vidim da ti je IQ sobna temperature,pa nima smisla se z opranoglavimi pionirčki ukvarjat.

Po imenu vidiš IQ?  Očitno imaš ti tolikšnega, da pregorevaš.

Sploh pa nivo pisanja, malo takih s tako izbranim besednjakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Billy, ne moreš obsojati človeka, če nisi doživel Njega.  

 

Ko je Tito umrl, sem bil na koncu osemletke.

JOKALI  smo vsi in POPOLNOMA prostovoljno smo šli se pozdraviti od Njega. Čast nam je bilo stati ob cesti in mahati z zastavico.

 

Bližam se 50- tim pa še zdaj trdim, da nismo bili zavedeni ali ustrahovani; ne jaz še manj pa moji starši.

Edine, katere je Tito motil, so Slovenijo pripeljali do današnjega stanja. Billy žalostno je, da jih zagovarjaš. Če bi bil Tito živ Goli otok bi doživel reinkirnacijo.

Toliko o demokraciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaldu, tudi DeBilly ni mlad, če moji Udbovsko pridobljeni podatki ob branju njegovega profila držijo. Namreč 2014-1965=49, kolikor let naj bi štel. S temi leti je lahko sam doživel te čase, je pa seveda vprašanje kako jih je bil sposoben videti in kako je z njegovim naaaaaaadpovprečnim IQ to absorbiral. Tu pač nimamo vpliva, svoj nivo pa itak sam kaže.

Glede na izraze, je očitno gor rasel v svinjaku in ker so pujsi jako inteligentna bitja se tudi njegovemu visoooookemu IQ ni čuditi.

Lahko mu zaželimo le srečno v njegovih višavah in mehak pristanek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Billy, ne moreš obsojati človeka, če nisi doživel Njega.  

 

Ko je Tito umrl, sem bil na koncu osemletke.

JOKALI  smo vsi in POPOLNOMA prostovoljno smo šli se pozdraviti od Njega. Čast nam je bilo stati ob cesti in mahati z zastavico.

 

Bližam se 50- tim pa še zdaj trdim, da nismo bili zavedeni ali ustrahovani; ne jaz še manj pa moji starši.

Edine, katere je Tito motil, so Slovenijo pripeljali do današnjega stanja. Billy žalostno je, da jih zagovarjaš. Če bi bil Tito živ Goli otok bi doživel reinkirnacijo.

Toliko o demokraciji.

Današnja DEMOKRACIJA je orodje za izkoriščanje ranljivih ljudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

william_deakin_tito.jpg

Za domovino, s Titom naprej!

 

Pridružujem se Don Markovi lanski čestitki, ki je še povsem aktualna in stoletja bo:

 

...

Neizpodbitno in nespremenljivo dejstvo !
Tistega 9. maja 1945 je stopila v veljavo splošna kapitulacija nacistične Nemčije, katero je podpisala 7.maja v Reimsu, 8.maja pa še v sovjetskem vrhovnem poveljstvu v Karlshorstu.

S podpisom kapitulacije nacistične Nemčije se je tudi uradno končala 2. svetovna vojna, ki je zajela 72 držav in v kateri je v 6ih letih nacizem in fašizem, torej tisti, ki so oboje podpirali in izvajali, povzročil nepredstavljivo trpljenje milijonov po svetu, holokavst, ter 60 milijonov smrtnih žrtev, prvič v zgodovini več žrtev med civilisti, kot vojaki.

In številne žrtve je nacizem/fašizem zakrivil tudi na tleh naše domovine, tudi s pomočjo domačih domobransko belogardističnih in podobno izrojenih kolaborantov.

Nacizem in fašizem kapitulirala tudi v Sloveniji !
9.maja 1945 je nemški general Alexander Löhr podpisal brezpogojno kapitulacijo nemških oboroženih sil za jugovzhodno Evropo tudi na ozemlju naše male podalpske in sicer v Topolščici, kjer v spomin na ta dogodek stoji spominska soba imenovana Kapitulacija 1945.

Istega dne je bila, z vkorakanjem enot 29. divizije in 7. korpusa slovenske partizanske vojske,  tudi uradno izpod 4 letne  okupacije osvobojena tudi naša sedanja prestolnica Ljubljana in na ljubljanskem gradu je ponosno zaplapolala velika slovenska zastava.

In v spomin na ta dan osvoboditve od žičnate ograje nacizma/fašizma vsako leto poteka 35 km pohod Pot spominov in tovarištva, številne prireditve v poklon našim zmagovalcem partizanom, ki so nas osvobodili grzort nacizma in fašizma pa potekajo po celi državi, še posebej na Primorskem, kjer je bil boj proti fašizmu še najbolj dolgotrajen in žrtveno zajeten.

Nikoli ne pozabimo !
Partizanski boj, za zmago nad nacizmom in fašizmom, je naša zgodovina. Zmagovita ! V bistvu prvo zmagovito osvobodilno dejanje naše zgodovine vseh časov. In ta boj in trud naših prednikov, partizanov/borcev NOB, je tisti, katerega ponosno praznujemo na današnji dan, tudi na današnji dan in ga bomo vse dni.

Ob Dnevu zmage čestitam vsem, ki ste nam v partizanskem boju omogočili današnjo svobodo in vsem, ki to njih žrtvovanje tudi danes in v bodoče ponosno negujemo. Respect !

Don Marko M

Sledite-va%C5%A1emu-vodji.jpg

 

795px-Leon_Rupnik%2C_Erwin_R%C3%B6sener_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crko nam je maršal !!!!

Je rekel dr. Nele Karajlić iz Zabranjenog pušenja!

 

Je tako???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!