Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

motofrik

celotna Evropa je videla in slišala sramoto,ki ji ni para (razen očitno tebe in še nekaterih)!! In ne zdej tuki mešat Janšo zraven.Aja sem pozabil, spet je kriv Janša,da ta baba ne zna anglešk in nima pojma zakaj je šla v Bruselj. :headbang: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleto dobro ve 21k evrčkov na mesec za resor o katerem nima blage veze.............še dobr da vsaj EU poslanci vidijo kar naši majmuni ne,pa takih velik sedi na ministrskih stolčkih in nimajo blage veze ali vsaj izobrazbe v smeri za kateri vodijo ministrstvo....kretenizem ki ji ni primere,Cerar isti butl kot vsi doslej!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleto dobro ve 21k evrčkov na mesec za resor o katerem nima blage veze.............še dobr da vsaj EU poslanci vidijo kar naši majmuni ne,pa takih velik sedi na ministrskih stolčkih in nimajo blage veze ali vsaj izobrazbe v smeri za kateri vodijo ministrstvo....kretenizem ki ji ni primere,Cerar isti butl kot vsi doslej!

Uuuu 21k, vsak mesec bi lahko kupu Adventurja 1190 z vso opremo, pa še za benz bi ostal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premal Skalar,še bi morala mal dodat,sam kaj ji pomaga če se tud z tomosom ne zna peljat,pa smo spet tam................ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premal Skalar,še bi morala mal dodat,sam kaj ji pomaga če se tud z tomosom ne zna peljat,pa smo spet tam................ :grim

 Ja bi pa 2 mesca na leto kupila osnovnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo naj si kupi osnovni tečaj angleščine to bo šlo tudi z 5k€ osnovne plače ki ji jo mi davkoplačevalci plačujemo :grim

Če bi bil Tito živ bi bila čistilka na golem otoku garant :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo naj si kupi osnovni tečaj angleščine to bo šlo tudi z 5k€ osnovne plače ki ji jo mi davkoplačevalci plačujemo :grim

Če bi bil Tito živ bi bila čistilka na golem otoku garant :smoke:

Škoda k ti pri tem komentarju ne morem dati več všečkov

+

+

+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo naj si kupi osnovni tečaj angleščine to bo šlo tudi z 5k€ osnovne plače ki ji jo mi davkoplačevalci plačujemo :grim

Če bi bil Tito živ bi bila čistilka na golem otoku garant :smoke:

Če bi bil živ, bi se ti še vedno z Tomosom vozil-garant :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži kot pribito,sam bi Tomos nekaj pomenil in bi se razvil v vodilno evropsko znamko kot so bili Itas itd...... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik

celotna Evropa je videla in slišala sramoto,ki ji ni para (razen očitno tebe in še nekaterih)!! In ne zdej tuki mešat Janšo zraven.Aja sem pozabil, spet je kriv Janša,da ta baba ne zna anglešk in nima pojma zakaj je šla v Bruselj. :headbang:

Hm... sem kje omenil Janšo...? No, če ti praviš tako..pa naj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A b se vi spokal srat ven iz te teme?!

 

Tle je za Titeja pa nas nostalgike.

Švile pa arestante glodejte drgje!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TITO do Kitajske :OK:

 

 

p.s.

nevem kaj to pomeni, ampak se mi zdi full fajn :P

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil živ, bi se ti še vedno z Tomosom vozil-garant :kva2:

Pa delat bi morali vsi, na pa na borzi viset in živet od sociale.

 

Lahko bi se pa vozil tudi s čim drugim. Vsaj tako so mi strici povedali, da so vozili tudi Jave, MZje, ČZtke in tudi kakšna bemfa se je našla. Ta pa itak ni motor, samo če si nisi mogel Tomosa privoščit, je pa tudi valala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barabe so se Titota bale, dons se pa nobena baraba ne boji nikogar- je brezvladje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa so barabe v parlamentu in na vseh pomembnih položajih! Tiiitoooo kje si ??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEMA ODMORA,

DOK TRAJE OBNOVA.

I DA KAŽE TO JOVANKA,

RADI SE BEZ PRESTANKA.

 

Pa fanj bodite in ne nabijajte v tej temi s "sodobniki"

To je tema od "Tastarga"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je svoje nasprotnike spravil na Goli otok.

Naši vodilni ljudje pa svoje nasprotnike lepo držijo v tovarnah na minimalni plači - UMIRANJE NA OBROKE, na čisto legalni način.

Pa še dajo ti vedeti - še srečo imaš, da imaš službo. 

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A Tito je tud kradel?

Ah ne verjamen,po mojem je to laž,ki jo je objavil medij,ki ni taprave barve. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!