Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Kaj si hotel s tem povedati? Ja, eni smo si to že ogledali, nekaj dni pa preživeli v podobnem objektu tudi...v Švici....ki jih ima nešteto. Če je to delala nevtralna država, zakaj ne bi še država, ki je bila v času gradnje (konec 50.-ih) dejansko ogrožena s strani Vzhoda.

 

http://rense.com/general26/inside.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinta si ga vinta pa mu prhaja! :kva1:

 

Žalostno je le to, da je tako predvidljiv. :BUA:  Sicer pa, BMK za take vinte in njihove obervinte .... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinta in si ga vinta - res je, ampak point je pa tut falil in to u iber.

 

Problem bi bil, če bi Jože tiste bajne milijone$ pojedel ali si jih nakazal na račun v Moskvi!

 

Dejstvo pa je, da je ves ta bajni denar ostal v yugi. 1000 in 1000 naših ljudi je imelo delo in za to so bili dobro plačani.

 

Za razliko od današnje elitne golazni, ki le trpa v svoje žepe in na svoje bančne račune v tujih bankah.

 

In kot je @maus napisal nekje drugje " rdečim zamerim le, da svojega dela NISO opravili do KONCA".  Res škoda, bo treba napako popraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem spet nekaj novga zvedel,se pravi krasti je dovoljeno,sam če prov kradeš. :slap:

 

In komu, po tvoji logiki ........je Joža kradu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinta in si ga vinta - res je, ampak point je pa tut falil in to u iber.

 

Problem bi bil, če bi Jože tiste bajne milijone$ pojedel ali si jih nakazal na račun v Moskvi!

 

Dejstvo pa je, da je ves ta bajni denar ostal v yugi. 1000 in 1000 naših ljudi je imelo delo in za to so bili dobro plačani.

 

Za razliko od današnje elitne golazni, ki le trpa v svoje žepe in na svoje bančne račune v tujih bankah.

 

In kot je @maus napisal nekje drugje " rdečim zamerim le, da svojega dela NISO opravili do KONCA".  Res škoda, bo treba napako popraviti.

tajni bančni računi v tujini so obstajali, ne se bat da ne. da pa "delo" ni bilo opravljeno do konca je pomilovanja vredna izjava. potrebno je glave prezračit, šele potem lahko objektivno - kritično gledamo na stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinta in si ga vinta - res je, ampak point je pa tut falil in to u iber.

 

Problem bi bil, če bi Jože tiste bajne milijone$ pojedel ali si jih nakazal na račun v Moskvi!

 

Dejstvo pa je, da je ves ta bajni denar ostal v yugi. 1000 in 1000 naših ljudi je imelo delo in za to so bili dobro plačani.

 

Za razliko od današnje elitne golazni, ki le trpa v svoje žepe in na svoje bančne račune v tujih bankah.

 

In kot je @maus napisal nekje drugje " rdečim zamerim le, da svojega dela NISO opravili do KONCA".  Res škoda, bo treba napako popraviti.

Vsa današnja elitna golazen, je produkt vzgoje prejšnjega režima. Niti prej se nam ni cedil med i mleko, pa tud zdaj se ne.

Kot sm že pred kratkim napisal:

so se Naši drli čez hribe proti Italianom: Fašistiiii

so se Lahi drli nazaj čez hribe: Komunistiii

v gorah je odmevalo: Istiii, istiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prejšnjih časih je bilo življenje veliko bolj zanimivo, veselil si se stvari ki jih zdaj vidiš ali kupiš na vsakem vogalu, v zdajšnjih časih je pa vse dolgočasno pehanje za €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prejšnjih časih je bilo življenje veliko bolj zanimivo, veselil si se stvari ki jih zdaj vidiš ali kupiš na vsakem vogalu, v zdajšnjih časih je pa vse dolgočasno pehanje za €

Če je zate švercanje kave, kavbojk in plenic čez mejo, ko te carinik gleda kot kriminalca...no ja, nej ti bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34

 

Pozabil si ČOKOLADO. :yes:

pa mandarine in mandulat, in une okrogle čigume :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa današnja elitna golazen, je produkt vzgoje prejšnjega režima. Niti prej se nam ni cedil med i mleko, pa tud zdaj se ne.

Kot sm že pred kratkim napisal:

so se Naši drli čez hribe proti Italianom: Fašistiiii

so se Lahi drli nazaj čez hribe: Komunistiii

v gorah je odmevalo: Istiii, istiii

Ne bi ravno trdil. Če bi bilo to res, bi se vsi, ki smo že takrat dihali, strinjali z današnjimi barabijami. Pa se ne!

Se pa strinjam, da se je ta vzgoja začela, ko je Stari izgubljal zalet in so mu drugi začeli puliti vajeti iz rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zate švercanje kave, kavbojk in plenic čez mejo, ko te carinik gleda kot kriminalca...no ja, nej ti bo :P

Ko boš raztolmačil kdaj in čez katero mejo in poleg dodal še meje, kjer tega v tistih časih ni bilo, se bo dalo o tem dalje  pogovarjati.

Do takrat pa si dete, ki dela baso!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ravno trdil. Če bi bilo to res, bi se vsi, ki smo že takrat dihali, strinjali z današnjimi barabijami. Pa se ne!

Se pa strinjam, da se je ta vzgoja začela, ko je Stari izgubljal zalet in so mu drugi začeli puliti vajeti iz rok.

No ja, na kratko povem, ker potem ne bom več tule pisal:

 

Ponosen sem da sem živel v Titovi Jugoslaviji in ponosen sem na svojo zgodovino, čeprav ni bila rožnata in si ne zatiskam oči, da je Tito bil bog itd itd..in ne sanjam kako je bilo takrat res vse lepo in prav (pa čeprav smo se imeli faj in radi in plesali kolo, ampak to lahko počnem "ups" počnem tudi sedaj)). Isti pokvarjenci so nas vodili takrat, kot nas vodijo sedaj njihovi duhovni sinovi. 

Narod ki briše zgodovino, pa naj bo kakršnakoli, je obsojen na propad, ker si sam sebi reže korenine. To je bistvo problema. Tle smo zajebali.

Ni problem v režimu, zame je vseeno a živim v enopartijskem ali večpartijskem sistemu, problem je v pokvarjeni in skorumpirani folku, ki ga je sral pod Titotom in ga serje sedaj. 

Toliko mene zanima jokanje kok nam je bilo fajn in kok nam je zdj slabo.

Ko boš raztolmačil kdaj in čez katero mejo in poleg dodal še meje, kjer tega v tistih časih ni bilo, se bo dalo o tem dalje  pogovarjati.

Do takrat pa si dete, ki dela baso!

Baso sm švercal čez Italijansko mejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Dami, ne vem, a se mi zdi da mava nekaj pomladi razlike. Mogoče tu različno dojemanje. Kar je bilo slabega na koncu nekega obdobja namreč ne moreš prilepiti celemu obdobju. Tam nekje okoli 75. leta so nas začeli šravfat in pitat s pravljicami o stabilizaciji ipd., potem je še nekaj let kar lavfal samoupravljanje, ki pa so ga potem spretni barabini obrnili v leva ruka desni žep.

 

Kar se tiče švercanja, pa ni bila naša meja edina kjer so te za ta sladke če si švercal. Tudi v Dovru nazaj na otok ni šlo kar tako z viškom robe. Pa naj je slo za naše kranjske base ali pa celo filter 57 ali domač šnopc. Pa nisem imel teh težav jaz, temveč državljan GB! In podobno na vseh ostalih mejah po evropi in drugje, dokler  niso začele padati meje.

Tako da kazat da je bil pri nas sam sranje drugod so pa sam rožce cvetele, ne bo glih vode držalo.

Sem nekaj malega takrat po svet vandral pa doživel revščino opevane zahodne demokracije. Nam je bilo doma lepše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zate švercanje kave, kavbojk in plenic čez mejo, ko te carinik gleda kot kriminalca...no ja, nej ti bo :P

Ravno to je blo zanimivo, zdaj greš pa v austrijo, italijo, nemčijo . . . pa stvari iste kot pr nas ŽIV DOLGČAS, jaz sem hodu 2x na mesec čez mejo pa mi plenic, kave, praškov, kavbojk . . . noben ni ocarinu, sevede če si pa mel robe za celo vas so smatral da preprodajaš pol s pa plaču kar je blo prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem spet nekaj novga zvedel,se pravi krasti je dovoljeno,sam če prov kradeš. :slap:

Dokaži, da ni. Dokler ti ne dokažejo kaznivega dejanja, si po zakonu nedolžen. Neglede na to kaj pišejo novinarji, motosvetovci ali govorijo dedci za šankom ter bake pred crkvo.

Če ne bi bilo tako, bi bili v zaporu Senica, Zidar, sosedov Pepček, Ti in jaz.

 

 

Če je zate švercanje kave, kavbojk in plenic čez mejo, ko te carinik gleda kot kriminalca...no ja, nej ti bo :P

Šverc je kaznivo dejanje in je prav, da te je gledal kot kriminalca. Enako te gledajo na ZDA meji ali bilo kateri drugi. Niti vžigalnika ne smeš nesti na avion, kaj šele kavbojke, kavo, plenice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tito ni pustil švercat plenice,namreč imeli smo vsi vsaj toliko da smo si lahko omislili taprav WC,po novem pa bo ceneje kupiti plenice in srat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari je delal fabrike, stanovanja, počitniške domove za svoje samoupravljalce... Rad je imel tisto svojo Yugo.

Ni bilo pa vse idealno, seveda ne. A zdaj pa je mogoče? Menedžerski odkupi firm, prenos dobičkov na slamnata podjetja, kreditov pa na slabe banke - bo že nard pokril, zviz v davčne oaze, obupani delavci, ki morajo na TV prosit za hrano svojih otrok, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari je delal fabrike, stanovanja, počitniške domove za svoje samoupravljalce... Rad je imel tisto svojo Yugo.

Ni bilo pa vse idealno, seveda ne. A zdaj pa je mogoče? Menedžerski odkupi firm, prenos dobičkov na slamnata podjetja, kreditov pa na slabe banke - bo že nard pokril, zviz v davčne oaze, obupani delavci, ki morajo na TV prosit za hrano svojih otrok, ...

ja ..še cigoti so dobil SDO-je če so bli lačni sam da niso po tujih vrtovih kur kradl... kaj pa zdej? zdej morjo pa lojtre s sabo nosit da lohk do žlebov pridejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keki, se strinjam! Še Kekca IV, ne moremo več posnet!

To je pa zato, ker Mojca ne mara več Kekčevih kaplic. Smotanka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!