Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

....moja starejša hčerka ...

Kul. Kolk starejša pa je od tebe ? :naughty:

Drugač pa na tej sliki sploh ne maha, ampak kaže kam naj na Galebu postavijo biljard mizo (v spodnjo knjižnjico, zraven Tesline slike).

Jest bom še šu u Kumrovc, pa na Brione tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kapice in rutke?!? A je to kej ... :devil: Malomarnost :fight2:

Madona se vam pa kolca po njem ... :krneki: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kapice in rutke?!? A je to kej ...  :devil:  Malomarnost  :fight2:

Madona se vam pa kolca po njem ...  :krneki: :)

Lej, neki mi ni jasno : če ga toooooook ne morš gledat, zakaj hudiča sploh hodiš kukat fotke in komentirat....? :hmm:

Predlagam, da odpreš novo temo npr...npr... eeeem..... kh........ :blink: Ne morem se spomnit, o kom iz tvoje nostalgične zgodovine bi lahko nalepili toliko fotk ... in napisali in prebrali toooooooooliko komentarjev... :huh:

Morda pa hraniš kje kakšno fotko Aleksandra Bajta, ko skupaj z Bajukom kadita kubanke in ....? :hmm:

Ta bi znala bit zanimiva... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da ga ne morem gledat? Ne gojim pač takih sentimentalnih občutkov ko vidim sliko ... oz. si mislim svoje. Ne grem pa pritnat zaslona pa potem kurit lista ki pride iz printerja ali kaj podobnega :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da ga ne morem gledat? Ne gojim pač takih sentimentalnih občutkov ko vidim sliko ... oz. si mislim svoje. Ne grem pa pritnat zaslona pa potem kurit lista ki pride iz printerja ali kaj podobnega  :ninja:

Jest sm pa enkrat to nardila - sam ni bil Tito gor, pa v dnevni nisem kurila.... :grrr

no ja, če prav pomislim, tudi zaslona nisem še nikoli sprintala.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, če prav pomislim, tudi zaslona nisem še nikoli sprintala.... :eek:

To se nanaša na "Print Screen" knof :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se nanaša na "Print Screen" knof  :P

Aja. Pol pa ja. :yes: To je verjetno tisto, kar pri men piše "Print Full Screen Tito"knof :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc;

toliko mlajši si, da nimaš... nimaš podlage za gojenje pravih, sentimentalnih čustev.

:BUA:

BTW; ko smo bili v BG, so nam povedali, da samo Slovenci še hodimo Starega častit!

:photo:

Manu;

pusti ga... ne razume! Ni generacija!

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW; ko smo bili v BG, so nam povedali, da samo Slovenci še hodimo Starega častit!

:photo:

In to se ti ne zdi nič čudno? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legende TITO je tema ne debata "kdo ima več prou, znanja, ipd., REDIRKA bi prišla prou :topic: :topic: :topic:

lp

druže Tito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo bil je tito...imeli smo heroja imeli smo zgled kaj lahko postaneš če maš res jajca(z vlačugami in luksuzom vred.. :afro1: ) imeli smo državo, ki jo je spoštoval skoraj cel svet, kljub nekaterim zlobnežem (beri: izdajalcem) ki so trdili drugače imeli smo vojsko, ki je vsaj nekaj časa bila ponos in sila v evropi....

danes imamo...kaj? še tistega resničnega našega domačega heroja, Maistra so posadili na konja BREZ meča v roki... :SS , partizanski junaki in poveljniki se morajo zdaj skrivat in sramovat svojega boja, potomci izdajalcev poveličujejo svojo IZGUBLJENO ZABLODO, podložna in izdajalska politika brezobzirnega revanšizma in uničevanja spomina na VELIKI PARTIZANSKI BOJ slovenskega ljudstva,sosedje vedno več zahtevajo in skrunijo grobove naših ljudi, banda pohajaška in kriminalna ima vse privilegije, delaven in normalen človek z načeli in patriotizmom je označen kot patološko stanje.... :SS :SS :SS

patriotizem NE POMENI ksenofobije, ampak zavest da si tu doma, da so tu tvoje korenine in da ne takoj ko pride kak "trubač" zamenjaš dom in pljuvaš po njem samo zato ker je tisti moment to "in". to leti predvsem na naše estradnike in vse tiste, ki kar tekmujejo v etiketiranju in poniževanju naroda, ki jih redi in vzdržuje...

pod titom tega ni bilo. s tem ga ne poveličujem, povem samo, da smo nekaj na poti zgubili in to zgubljeno iščemo tam kjer ga ni...pri tujcih... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorazd :OK: :worship: :grim

...............ampak kaj ko eni ne razumejo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštoval cel svet :grrr

Moji starši so se pred davnimi leti, enkrat po Titovi smrti ... skregali s prijatelji iz Nemčije. In to zato, ker so imeli bistveno slabše mnenje o Brozu kot moja starša. Nekaj časa ni bilo prav veliko stikov, ampak se je sčasoma pokazalo, kam je Joža vse skupaj pripeljal ... izkazalo se je, da je vse tisto, kar so prijatelji trdili - starša pa nista verjela, mediji so jasno čisto drugače vse pisali - očitno celo res.

Če so bili kaki Angleži veseli da je tip skupaj držal balkanski kotel ni kdo ve kako merodajno :grrr To da bi nas pa cel svet spoštoval :lol1: Tako nekako kot mi vsi spoštujemo Severno Korejo in pa Kubo. Od tam so konec koncev bili Brozovi najboljši prijatelji/diktatorji.

No, prej omenjene zamere seveda že zelo dolgo ni več :closedeyes:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji starši so se pred davnimi leti, enkrat po Titovi smrti ... skregali s prijatelji iz Nemčije. In to zato, ker so imeli bistveno slabše mnenje o Brozu kot moja starša.

Zanimivo, pa ravno iz poražene Nemčije so bili..... ti priajtelji :hmm:

In še bolj zanimivo in skrajno nenavadno, da so imeli slabo mnenje o Titu. :lol:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Ni razlog ta kot si misliš ... prvič gre za mešan zakon in je žena v bistvu Poljakinja, kot drugo pa - Nemci imajo velik "Schuldgefühl¨... tako da je to kar namiguješ ... malo mimo. Vrhu tega pa pogovor sploh ni bil na temo WW2, pač pa gospodarstva in takratnega časa.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je moja mama pred časom imela spet nek napad kdaj se bom zresnil pa kako resno punco dobil in mogoče kake potomce :eek: :slap: sem ji rekel če je nora, da še sam nimam osnovnih pogojev in dohodkov za normalno življenje kaj šele za družino :nono: in sem jo vprašal kaj pa sta ona in foter razmišljala ko sta me imela pri 25 in oba bila še na koncu študija in brez vsega.

M(ama): "Ja nič, želela sva si otroka!"

J(az): "Pa saj sta še študirala, nista imela ne službe, ne stanovanja ne avta ne NIČ!"

M: "Jaz sem bila pred diplomo in dogovorjena za službo in službeno stanovanje, oče pa je delal honorarno in tudi vedel da se bo po diplomi takoj zaposlil!"

J: "E mama - to so bili drugi časi!"

Ja pod Titom je bilo vse slabo! :slap: :nono: v današnjih časih se jaz nebi rodil ali pa dosti pozneje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno in isto..................... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Neverjeten si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno in isto..................... :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Neverjeten si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS  :SS  :SS  :SS

Klimbris, vidim, da prihaja čas, ko bo treba poskrbeti za tvoje želodčne težave. :004

In to hitro. .)

Kaj praviš na en ta velk pladen žlikrofov ? :rolleyes:

p.s.

Pa prt bom sama izvezla in na njem bo pisalo T i T o . :photo:

Zanalašč. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbris, vidim, da prihaja čas, ko bo treba poskrbeti za tvoje želodčne težave. :004

In to hitro. .)

Kaj praviš na en ta velk pladen žlikrofov ? :rolleyes:

p.s.

Pa prt bom sama izvezla in na njem bo pisalo T i T o . :photo:

Zanalašč. :devil:

Jes mačka........zmeri za.........pa bova še skupaj mal Titeja objokovala........

Upsssssss...raj ne, k bo Cyc jezn!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj :? Misliš da vama ne privoščim pladnja žlikrofov? :blink: Go for it :D

Od kje sploh komu ideja da se jaz pri tem jezim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!