Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Dobro nas je nadmudrivao.

Car. Car sredi Evprope.

Znal se je it. :worship:

VENDAR prvi in glavni krivec da smo ostali toliko časa v temi in da se je toliko nedolžnih poklalo po vojni.

In da si svojčas moral bit fajn :xx: če nisi hotel revidirat svojega mnenja na jadranskem otoku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro nas je nadmudrivao.

Car. Car sredi Evprope.

Znal se je it. :worship:

VENDAR prvi in glavni krivec da smo ostali toliko časa v temi in da se je toliko nedolžnih poklalo po vojni.

In da si svojčas moral bit fajn :xx: če nisi hotel revidirat svojega mnenja na jadranskem otoku.

volk, zdele si pa ti fajn u temo brcnu, glede otoka je pa škoda, da ne obratuje več, je zmerom več kandidatov

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svastika!

Danadanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda!

Najprej se nauči slovenščine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jo žvirco, se le ne da .)

Kakšna pa je razlika me socializmom in nacional-socializmom??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je biv en navaden penis.

lp.sarah

Jep, in temule penisu sta prihod na oblast omogočila tista vagina Benito in zadnjična odprtina Adolf :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk, zdele si pa ti fajn u temo brcnu, glede otoka je pa škoda, da ne obratuje več, je zmerom več kandidatov

janih

:slap:

:grrr :slap:

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jo žvirco, se le ne da .)

Kakšna pa je razlika me socializmom in nacional-socializmom??

Mogoče v barvi uniform? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jo žvirco, se le ne da .)

Kakšna pa je razlika me socializmom in nacional-socializmom??

Ne velika. Če nisi za si proti, kdor je proti se ga eleminira.

Sicer pa socializem, real socializem, ...... vse skupaj je diktatura, pa ni važno v kakšni barvi. To se zgodi, ko je treba red napravt. Tud pri nas bo treba počas red napravt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Titejevi časi...

Jaz sem ga imel pa rad! :grim

Zato, ker smo lahko fušal. Na ta račun sem marsikam spiz**l. :grim

Če bi rekel, da je pes, bi te najdel, pa če bi se v gnoj zakopal. :eek:

Sedaj pa sami presofite, a'j blo fajn, al' ne?! :?

Včasih ga pa tudi nisem maral in to samo zato, ker nisem mogel kupit motorina, tistega, katerega bi si želel.

Don's je to težko zastopit? :? :hmm:

Ne težko, ampak čisto nemogoče! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk ste stari vi, ki imate toliko za povedat slabega o našem titu, jaz sem star 49let pa nisem imel nobenih problemov z sistemom ki je takrat veljal

p.s.: tudi motorje smo si lahko privoščili, čz, bsa, motomorini, vespa, lambreta ......

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demukwatiya.

Same-o, same-o.....

Učas so ti ukradli Der Spiegel s kioskov, pa mal boljši avto si moral malo skrivat v garaži.

Danes pa ti ukradejo podjetje, s katerim si vse življenje sodeloval ino vanj investiral. Pa službo in socialno varnost. Mogoče se nekaterim starši hvalijo, da so lahko ves dan v luft gledal in jim ni bilo treba delat....

Saj vsega tudi ni treba verjeti.

Razlika je v osnovi v tem, da si včasih v vrsti čakal na kolorTV ali avto, danes pa TVje brcamo okoli, za avto pa keša zmanjka (ne bi o bivalnih prostorih...).

Par-nepar, podražitve bencina, redukcije, stabilizacija (noute verjel, tudi danes je to buzzword !).

In kot pravi J.B.Š. : "Mi smo ljudi cigani, sudbinom prokleti...."

Dokler se državljani strinjajo s tem, da imajo državo, je itaq vsem v upravi na izi - neodvisno od družbenega sistema. Tko kot Rože za Algernona al pa Poskusni zajček za večnost.

Pomembno je na kateri strani šanka ali pa labirinta si.

Soočimo se s tem, da smo vedno del eksperimenta v teku, saj preizkušenih receptov brez stranskih učinkov ni. A je to prav ?

I am I allergic to side effects

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našem? a ni bil Hrvat :hmm:

Takrat je bilo vse naše.

Pa glede na to, da je bila njegova babica Slovenka in je kar lep del mladosti preživel na ozemlju današnje Slovenije, je bil delno tudi naš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našem? a ni bil Hrvat :hmm:

Pol-pol. Mama je menda bila naše gore list. :grim Oziroma gosenica. :hmm: Oziroma drevo. :fredy: :hmm:

Pa glede na to, da je bila njegova babica Slovenka in je kar lep del mladosti preživel na ozemlju današnje Slovenije, je bil delno tudi naš.

Si ti ziher, da babica in ne mama? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!