Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Evo, samo za "1". Vse podrobnosti z resničnimi osebami so zgolj naključne.

Podatki brez milosti kažejo, da so naši predniki (večinsko) iz neumnosti ali iz zlobe izbrali inferioren družbeni sistem, ki so ga lahko vzdrževali le z nasiljem in lažmi, iz bede tega sistema pa se še nismo izvlekli. Zaradi te inferiorne izbire mora aktivna generacija svoje delo prodajati dosti ceneje, kot bi ga, če ne bi naši predniki večinsko pokleknili pred komunisti, se odrekli svobodi govora, pokazali naravo pudljev in skrili naravo spodobnih ljudi!"

Sicer je bilo namenjeno Enki, ampak se bom še jaz oglasil.

Tale Mrkaić se mi ,kljub doktoratu, zdi en blefer,(ne vem zakaj)zagrenjen ,predvsem pa maščevalen in kritičen do vsega in vsakega, ki razmišlja drugače, kot on.

Kljub vsemu kvazi turbokapitalističnem "znanju",s katerim se hvali in repenči, si ga ne znam predstavljati, kot uspešnega menagerja, saj v praksi (vsaj do sedaj) še ni uspel uspešno izpeljati nobenega projekta, ki bi prinesel praktične rezultate ali pa vodil kakšne pametne firme, ki bi uspešno delovala na tržišču ponudbe in povpraševanja.

Na sploh pa nimam rad ljudi, ki kljub kao "extra" izobrazbi svojega ne znajo povedati brez kupa žaljivk in primitivizmov.

Pa še replika na njegov prispevek v Financah:

Človek, ki naj bi, kao zagovarjal demokracijo, kot nekaj najsvetejšega,pljuva po prednikih, ki so se VEČINSKO, kot pravi, odločili za svoj način življenja. Mrkaića bi opozoril, da "večinska odločitev" pomeni vsaj zametek demokracije,če že ne kaj več. Vendar ,pravi, NE! Saj to ni v skladu z njegovim prepričanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ RB & Pupsy

vsake oči imajo svojega malarja ..

:blush:

@ gattolina

dobro - zate seveda - da takrat še nisi tacaw po svetu in

težiw normalnim okoli sebe, saj so takrat imeli navado

poslati tebi podobne v Dachau na dihalne vaje v

posebnih tuš kabinah.

O:-) O:-) O:-)

O:-) O:-) O:-)

V takšnih "termah" bi se tudi zate našel kak jacuzzi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tale

tema pa ne sme zamreti.

Zadnje čase ni več nič takega na TV (Goljac, poboji, procesi)

pa se mi zdi, da ste malo "spustili dušco"

ali

pa menda celo uvideli, kako vas novi demokratični vladarji vlečejo za nos,

lažejo, vam (nam) vsak dan predpisujejo nove in večje davke/obveznosti,

povsod urejajo nadzor nad nami in nas čedalje bolj stiskajo

v pest velikega brata, da bi nas čimbolj oželi,

razvrednotili kot ljudi,

potisnili v revščino ..

.. v nasprotju s tem,

kar je bil cilj

tovariša TITA.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan predpisujejo nove in večje davke/obveznosti,

.. v nasprotju s tem,

kar je bil cilj

tovariša TITA.

:grim

to je namesto inflacije....prej nam je inflacija požrla dnar, zdej pa država....prej nisi vedu kdo ti je požrl, zdej vsaj veš..prej nisi imel koga v rit brcnt, zdej vsaj lahko...ma na žalost prleze skoz druga vrata nazaj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je namesto inflacije....prej nam je inflacija požrla dnar, zdej pa država....prej nisi vedu kdo ti je požrl, zdej vsaj veš..prej nisi imel koga v rit brcnt, zdej vsaj lahko...ma na žalost prleze skoz druga vrata nazaj :BUA:

Napača:

če si prej merkow na denar (beri kupiw marke) ti ga inflacija ni požrla in si lahko BTW prihranil čeden kupček. Seveda so bili butlni, ki tega niso počeli.

Danes

pa stisnjen v davčni €-primež nimaš šans.

Poleg

tega je inflacija takrat v glavnem resno žrla le davke,

pa kredite,

in če si imel marke na strani, davkov sploh opazil nisi.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je namesto inflacije....prej nam je inflacija požrla dnar, zdej pa država....prej nisi vedu kdo ti je požrl, zdej vsaj veš..prej nisi imel koga v rit brcnt, zdej vsaj lahko...ma na žalost prleze skoz druga vrata nazaj :BUA:

Mislim, da trenutna situacija vendarle ni tako slaba, kot bi jo nekateri radi prikazali. Dejstvo pa je, da ima človek čudovito lastnost, da se po določenem časovnem zamiku, spominja samo še lepega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, .. da ima človek čudovito lastnost, da se po določenem časovnem zamiku, spominja samo še lepega.

:eek:

fak ..

tole je pa nizek udarec.

:fight1:

Ne

morem drugače, kot da se strinjam ..

:(

In zakaj si čakow tako

dowgo s tem argumentom?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........kako vas novi demokratični vladarji vlečejo za nos,

lažejo, vam (nam) vsak dan predpisujejo nove in večje davke/obveznosti,

povsod urejajo nadzor nad nami in nas čedalje bolj stiskajo

v pest velikega brata, da bi nas čimbolj oželi,

razvrednotili kot ljudi,

potisnili v revščino ..

Ja, ja, pa še denar ko v cirilici gor piše so nam po dobrih 16 letih ponovno podtaknili !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil pred dnevi iz Bosne,našga Titeja.

[attachmentid=90540]

Spodnja

je cool .. a se da kakšno dobiti XXL - za debelajske ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnja

je cool .. a se da kakšno dobiti XXL - za debelajske ?

Kakšno pa misliš, da je zase kupil.....

no ja mogoč pa res ni XXL :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno pa misliš, da je zase kupil.....

no ja mogoč pa res ni XXL :hmm:

no .. dobiti .. to se le tako reče .. misliw sem kupiti, jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem prebrala ,,Pot v pogubo,, od Zimmermana(veleposlaik ZDA v JUGI)...skor kot bi vas (rdečkarje :) ) poslušla..sama hvala in idila....še dobr da je Brejc na koncu napisal spremno besedo...drugač je prav za bruhat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še dobr da je Brejc na koncu napisal spremno besedo...drugač je prav za bruhat

tapraw ..

tale Brejc .. kenede ..

prebarvan komunist ..

človek se res lahko zanese na njegove komentarje.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, najbrž res..ne da se mi zdele ....le z njegovim ,,komentarjem,, se strinjam...ti pa ga niti prebral nisi, zato sploh ne moreš vedeti kaj je napisal, zato si po moji logiki eden zadnjih, ki bi lahko dajal mnenje o napisnem. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, najbrž res..ne da se mi zdele ....le z njegovim ,,komentarjem,, se strinjam...ti pa ga niti prebral nisi, zato sploh ne moreš vedeti kaj je napisal, zato si po moji logiki eden zadnjih, ki bi lahko dajal mnenje o napisnem. :huh:

A ti VEŠ, da ga nisem, srček moj zlati?

:krneki:

Če

smem vedeti - kdo ti je pa predložil seznam literature, katero sem predelow: CIA ali FBI ali korenjaška slovenska Polizei?

B) B) B) B)

To,

da sem pa eden zadnjih po tvoji logiki .. pa tkoaltko že dolgo vemo .. to ne rabiš niti posebej powdarjat ..

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti VEŠ, da ga nisem, srček moj zlati?

:krneki:

Če

smem vedeti - kdo ti je pa predložil seznam literature, katero sem predelow: CIA ali FBI ali korenjaška slovenska Polizei?

B) B) B) B)

To,

da sem pa eden zadnjih po tvoji logiki .. pa tkoaltko že dolgo vemo .. to ne rabiš niti posebej powdarjat ..

;)

Viš če bi ga prebral...bi najbž prebral celo knjigo (ne vem no jaz ponavadi spremno besedo preberem skupaj s knjigo, še posebaj tu...ker je na koncu.) Tvoja teorija CIE in ZDA ki se je trudila razbiti jugo dobi ,,telečje,, noge.....

cia, fbi -J. Edgar Hoover, Mosad KGB, MI5, MI6 vseh sort Secret Intelligence Service -mi je bila interesantna tema kar nekaj let nazaj...jaz berem po interesnih etapah...obdobjih če hočeš in takrat, ko me nekaj zanima prežvečim skorajda vse kar se da dobit....Je kje kakšna izjema kot tale Pot v Pogubo...ko je kaj v ,,godno,, košu...no stala je 5 eur.

Ne posplošuj...rekla sem, da si med zadnjimi v tem primeru,- ker zadeve nisi prebral in JA VEM, da jo nisi...torej je tvoj komentar na napisano spremno besedo vreden ravno toliko kot nič.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema Josip Broz - Tito je očitno neizčrpna. Vsak od nas ima kaj povedati in v glavnem se ne strinjam drug z drugim. Zanimivo pa bi bilo videti, če bi čas obrnili nazaj za 50 let in bi te naše poste brala UDBA. Naenkrat bi se vsi prisotni na tem forumu spoznali osebno. Na Golem otoku namreč. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema Josip Broz - Tito je očitno neizčrpna. Vsak od nas ima kaj povedati in v glavnem se ne strinjam drug z drugim. Zanimivo pa bi bilo videti, če bi čas obrnili nazaj za 50 let in bi te naše poste brala UDBA. Naenkrat bi se vsi prisotni na tem forumu spoznali osebno. Na Golem otoku namreč. :D :D

Tema je taka (naj bi bila), kot jo dokaj točno definira naslov. Torej bi morala biti dokaj omejena.

A neizčrpna je nasilnost, nestrpnost in zaloge sline raznih bruhačev, ki se morajo usrati tudi tam kjer temu ni mesta. Da pa bi odprli svojo temo, ki bi jo ustrezno naslovili. ne to pa že ne! Pa jim je bilo že nekajkrat predlagano.

Kaj neki bi se zgodilo, če bi se nekaj starih kozlov za mizo v kotu oštarije nostalgično pogovarjalo o starih časih. Nakar bi se jim za vrat obesilo nekaj mularije, ki je v časih o katerih se pogovarjajo, kvečjemu iz levega v desno jajce skakalo, ali pa še to ne. In bi neskončno pametovalo in mozek solilo tem starcem. Kaj praviš, kaj bi se zgodilo? Mislim da bi bilo kar nekaj krvavih smrkeljnov! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnja

je cool .. a se da kakšno dobiti XXL - za debelajske ?

Dal bi se pa še pocen so 10 bosanskih mark.

Zdrawc XL je glih taprava nevem pa za kolk časa. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal bi se pa še pocen so 10 bosanskih mark.

Zdrawc XL je glih taprava nevem pa za kolk časa. :kva2:

Če je taprava, brez skrbi. Predlani sem kupil v Srbiji dve podobni. Brez problema se nosita in pereta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je taprava, brez skrbi. Predlani sem kupil v Srbiji dve podobni. Brez problema se nosita in pereta.

on ni mislil kakovosti, v to itak ne dvomimo, mislil je nadgradnjo v XXL :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal bi se pa še pocen so 10 bosanskih mark.

Zdrawc XL je glih taprava nevem pa za kolk časa. :kva2:

Koliko je to 10 BM (bosanskih mark)

v SLO-Eurosongih ..

ys bi res kupiw kak komadič ali 2

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je taka (naj bi bila), kot jo dokaj točno definira naslov. Torej bi morala biti dokaj omejena.

A neizčrpna je nasilnost, nestrpnost in zaloge sline raznih bruhačev, ki se morajo usrati tudi tam kjer temu ni mesta. Da pa bi odprli svojo temo, ki bi jo ustrezno naslovili. ne to pa že ne! Pa jim je bilo že nekajkrat predlagano.

Kaj neki bi se zgodilo, če bi se nekaj starih kozlov za mizo v kotu oštarije nostalgično pogovarjalo o starih časih. Nakar bi se jim za vrat obesilo nekaj mularije, ki je v časih o katerih se pogovarjajo, kvečjemu iz levega v desno jajce skakalo, ali pa še to ne. In bi neskončno pametovalo in mozek solilo tem starcem. Kaj praviš, kaj bi se zgodilo? Mislim da bi bilo kar nekaj krvavih smrkeljnov! :evilgrin:

HHV , kot vedno.... :worship: :worship: :worship:

anytime, anyplace......you can count on me my friend....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!