Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Nakar bi se jim za vrat obesilo nekaj mularije, ki je v časih o katerih se pogovarjajo, kvečjemu iz levega v desno jajce skakalo, ali pa še to ne. In bi neskončno pametovalo in mozek solilo tem starcem. Kaj praviš, kaj bi se zgodilo? Mislim da bi bilo kar nekaj krvavih smrkeljnov! :evilgrin:

Da protez pod šankom niti ne štejemo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da protez pod šankom niti ne štejemo. :)

Neizkušenost

je mati fatalnih napak - pred

borbo vedno pospravimo proteze v žepe,

se polulamo v grm in taktično presenitmo

sovražnika tam, kjer najmanj pričakuje

in ga najbolj boli.

:blush:

partizanskanavodilapress

:ninja:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neizkušenost

je mati fatalnih napak - pred

borbo vedno pospravimo proteze v žepe,

se polulamo v grm in taktično presenitmo

sovražnika tam, kjer najmanj pričakuje

in ga najbolj boli.

:blush:

partizanskanavodilapress

:ninja:

.....To pomeni, da izvedemo ofenzivo z umikom....ritensko napadamo.....sovražnika taktično zavajamo....kot npr. na Igmanskem maršu....Neretvi......Sutjeski.....Drvarju......in drugih slavnih bitkah zgodovine.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....To pomeni, da izvedemo ofenzivo z umikom....ritensko napadamo.....

... pred takim napadom je potrebno

jesti čimveč kuhanega neprepasiranega

fižola brez kimlna ...

:evilgrin:

PBP* str. 35

-------------------

*PBP - Partizanski Bojni Propis, Partizanska Knjiga 1943

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem prebrala ,,Pot v pogubo,, od Zimmermana(veleposlaik ZDA v JUGI)...skor kot bi vas (rdečkarje :) ) poslušla..sama hvala in idila....še dobr da je Brejc na koncu napisal spremno besedo...drugač je prav za bruhat

lina, ti pa res pogrešaš bivšo yugo, da si vzameš čas in bereš tolko knjig o bivši yugi, beri rajši janševe premike in ostale novodobnike, se boš boljš počutila, me kar malo skrbi zate

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ime svih nas iz šedeset i neke(pedeset) za zakletvu Titu ja spevao sam stih

nek spominje prošlost i bitke daleke,jer rođen sam tek posle njih

To je bla udarna pesem na mladinskih akcijah Istra 83 kopanje vodovoda za vasico Krkavče. :OK:

Še pomnite tovariši.

Ena lepa zadeva za druženje mladine,ki mislim da bi še danes funkcionirala. :yea1:

V tem pogledu je bil Tito car.

Koliko je to 10 BM (bosanskih mark)

v SLO-Eurosongih ..

ys bi res kupiw kak komadič ali 2

:yes:

Ena k.marka je prb.125 sit ali no saj znaš.Če maš kakega bosanca,da je iz Banja luke ali iz Prijedora mu naroči.Tako sm tud jaz naredu.Če ti ne bo uspelo bom pa jaz naročil ene dva komada pa se bomo potlej naprej pogovarjal. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ena lepa zadeva za druženje mladine,ki mislim da bi še danes funkcionirala. :yea1:

V tem pogledu je bil Tito car.

....

Danes to verjetno ne bi funkcijoneralo saj je malo mladine ki je pripravljena kaj postoriti ne da bi dobil kaj za to(denar!!!!).Bi blo pa lepo to probat nerest-prva "akcija"bi lahko bila tudi Pod Mangartom(takrat ko je bil potres),kjer bi lahko pomagali pospravljati razdejanje in z obnovo(tudi vojska bi lahko pomagala).

Tako pa ni nobene pobude in tako bo verjetno tudi ostalo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem prebrala ,,Pot v pogubo,, od Zimmermana(veleposlaik ZDA v JUGI)...skor kot bi vas (rdečkarje :) ) poslušla..sama hvala in idila....še dobr da je Brejc na koncu napisal spremno besedo...drugač je prav za bruhat

Brejc pa je zagotovo najbolj poklican za pisanje spremnih besed o bivši Jugi..... Sicer je to stvar založnika, komu kaj zaupa, vendar naj bi Brejc, kar se nepotizma tiče, bil kar dober učenec stare jugo šole......

Vsaj tako se govori.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pospravljati razdejanje in z obnovo(tudi vojska bi lahko pomagala).

Tako pa ni nobene pobude in tako bo verjetno tudi ostalo :BUA:

JNA

je v takih nesrečah v Yugi vedno pomagala

in bila prva na mestu nesreče.

Danes pa raje visijo v kasarnah in si ga mečkajo,

ob revijah z nagimi foto-kurbami,

kot da bi prijeli za lopato in kramp ter pomagali

soljudem.

Celo

v starejših kapitalističnih državah vojska naredi tudi kaj dobrega

in zadeva ni tako zajebana glede tega kot je pri nas, kjer je vojska

samo zato, da NATO potolažimo s tistimi sedmimi ali desetimi qrci

na služenju v kriznih območjih, vse ostalo so pa sami lenuhi

in nebodijihtreba, ki si izmišljujeo oklepnike, helikopterje in druga sranja,

katera v končni fazi rjavijo v skladiščih.

:angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, ti pa res pogrešaš bivšo yugo, da si vzameš čas in bereš tolko knjig o bivši yugi, beri rajši janševe premike in ostale novodobnike, se boš boljš počutila, me kar malo skrbi zate

janih

Sem že prebrala tudi premike, na okopih itd....Janih jaz berem vse kar mi pride pod roke...celo Omamo:kva2:

Je kdo bral Od osvobodilnega boja do banditizma (avtor Albert Svetina -Erno)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brejc pa je zagotovo najbolj poklican za pisanje spremnih besed o bivši Jugi..... Sicer je to stvar založnika, komu kaj zaupa, vendar naj bi Brejc, kar se nepotizma tiče, bil kar dober učenec stare jugo šole......

Vsaj tako se govori.....

Brejc je mnogo bolje obveščen, kot kdorkoli od nas. Mili obraz in zelo, zelo nevarno zakulisje. Zato se mi operiranje na takšnem forumu z njegovim imenom ne zdi posebno modro početje. Saj veš, o čem govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brejc je mnogo bolje obveščen, kot kdorkoli od nas. Mili obraz in zelo, zelo nevarno zakulisje. Zato se mi operiranje na takšnem forumu z njegovim imenom ne zdi posebno modro početje. Saj veš, o čem govorim.

Žal vem!! V bodoče bolj :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo Broj Jedan :D .Na žalost.

Pa verjetno se vsi strarejši ki,so/ste služili v JLA sprašijete zakaj ne pomagajo tudi vojaki :hmm:

Raje se delajo pogumne nad vojaki prostovoljci(vem iz izkušenj),in zajbavajo mladenke ko jih zaparkerajo s kamioni(več lahko pove moja boljša polovica).

Ja, pred vojno so vsi generali, med vojno ni nikjer nobenga,po vojni se pa spet najdejo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo Broj Jedan :D .Na žalost.

Pa verjetno se vsi strarejši ki,so/ste služili v JLA sprašijete zakaj ne pomagajo tudi vojaki :hmm:

Raje se delajo pogumne nad vojaki prostovoljci(vem iz izkušenj),in zajbavajo mladenke ko jih zaparkerajo s kamioni(več lahko pove moja boljša polovica).

Ja, pred vojno so vsi generali, med vojno ni nikjer nobenga,po vojni se pa spet najdejo :headbang:

Nisi nikoli pomisli, da mora biti človek "malo poseben" za vsako uniformirano službo? Normalni, povprečni, ljudje se maskirajo enkrat na leto. Če. Oni pa vsak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi nikoli pomisli, da mora biti človek "malo poseben" za vsako uniformirano službo? Normalni, povprečni, ljudje se maskirajo enkrat na leto. Če. Oni pa vsak dan.

Tako je! Biti moraš malo poseben, da resno jemlješ to službo in resno tudi izpolnjuješ obljube. Najsi bo to da služiš domovini, jo braniš z lastnim življenjem ali pa ščitiš in strežeš in da ne pozabimo da se tudi bojuješ z ognjenim petelinom. Verjetno je tudi v vseh teh vrstah pač določen delež takih, ki tako kot na tem forumu samo z gobcem pa kurcem opletajo, ko je treba pa kaj premisliti in storiti, se pa neha. In ...., no o generalih po bitki smo že.

O normalnih in povprečnih ljudeh pa le v skladu z relativnostjo teh izrazov!

...in zajbavajo mladenke ko jih zaparkerajo s kamioni(več lahko pove moja boljša polovica).

...

:hmm: A od vsega ti je samo to povedala? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal spominov.

sliko bi pa lahko pustil nezakrito B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Tukaj< . Spomnimo se naše bivše skupne države in našega bivšega predsednika Josipa Broza Tita.[attachmentid=90672]

Meni se od Balaševića bolj dopade... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se od Balaševića bolj dopade... :worship:

Đorđe

je biw car .. mi smo se pa takrat

promovirali z Marjano Deržaj in Jelko Cvetežar ...

:cry:

Ma

SLO glasbena scena je bila od nekdaj

bulšit z Domiceljem na vrhu kupa tega šita ..

Mene je kar sram, če pomislim na to.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gattolina, pa ne da pišeš sezname za Brejca? :doze:

V tem primeru bi zagovarjal uniformo in uniformirano razmišljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

O normalnih in povprečnih ljudeh pa le v skladu z relativnostjo teh izrazov!

:hmm: A od vsega ti je samo to povedala? :blink:

Ne ti tko grdo o moji :nono:

Do dam moraš biti spoštljiv :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!