Skoči na vsebino

Ženitna posredovalnica!!!


Gugo

Priporočene objave

Torej ponudba....Mlada dama rosnih 20 let isce partnerja za skupne voznje.....kasneje lahko tudi kaj bolj resnega...(nemehanskega)

Zazeljeni so ponudniki z cestnimi-sport motorji (SS voznja) Mlada dama se nahaja v SV delu Slovenije in se rada vozi na Grobnik. (ce sem se kaj pozabil, naj pa sama dopise!!! ;) )

Vse resne odgovore na spodnji PM

LP

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Popravljeno . Popravil Gugo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ponudba....Mlada dama rosnih 20 let isce partnerja za skupne voznje.....kasneje lahko tudi kaj bolj resnega...(nemehanskega)

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Ti mi deluješ kar kot tapravi zvodnik. Še mal napiš, kakšne procente pobiraš od uspešno sklenjenih poslov B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Torej ponudba....Mlada dama rosnih 20 let isce partnerja za skupne voznje.....kasneje lahko tudi kaj bolj resnega...(nemehanskega)

Gugo B)  (Gugo the virtual Pimp) :P

Ti mi deluješ kar kot tapravi zvodnik. Še mal napiš, kakšne procente pobiraš od uspešno sklenjenih poslov B) ;)

Nic procentov.......to je vse na dobrodelni osnovi ;)

LP

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Popravljeno . Popravil Gugo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej poglej, kako so ženske čakale, da nekdo naredi prvi korak, pol pa navalijo. :unsure: :rolleyes: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej poglej, kako so ženske čakale, da nekdo naredi prvi korak, pol pa navalijo. :unsure: :rolleyes: :D :D :D

a ne................so popolnoma neučakane.....kot ponavadi............... :D

LP, B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, vidiš kako dobro delo si storil. :D

dosti smetenja....tukaj so samo resne :P ponudbe in povpraševanja....saj dame ne bojo prišle na vrsto od tebe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vam ga seka:) Pomlad- hormoni saj človek nekako razume ampak mislim da bo divje ko Alka prebere... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vam ga seka:) Pomlad- hormoni saj človek nekako razume ampak mislim da bo divje ko Alka prebere... :P

Motis se....je ze vidla.......in privabil sem nasmesek na njej obrazek ;)

LP

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjam punco za en dan...s tvojim motorjem! :D

Cigavo?.......tvojo mogoce?.........ne vem.......ne vem.........ne vem ce bi bilo fer...

drgac pa ponudbe na PM... ;)

LP

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Gugo, js bi pa rabu eno, rdečelaso,nad 23 let, mora imet vsaj trojko, visoka nad 170cm, nabito ritko, motor nad 600 ccm, pa mora bit obvezno enduro,zaželjena sedma stopnja izobrazbe, službo s solidno plačo,razgledano, duhovito,vedno za akcijo!!

Če pa zna kuhat in pospravljat ti dam gajbo pive!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Gugo, js bi pa rabu eno, rdečelaso,nad 23 let, mora imet vsaj trojko, visoka nad 170cm, nabito ritko, motor nad 600 ccm, pa mora bit obvezno enduro,zaželjena sedma stopnja izobrazbe, službo s solidno plačo,razgledano, duhovito,vedno za akcijo!!

Če pa zna kuhat in pospravljat ti dam gajbo pive!! :D

Zal trenutno mi je taksnih zmanjkalo, imam pa v arzenalu mladenica, ki skoraj popolnoma ustreza tvojim opisanim kriterijem (st. spodnjih gat je 3).....................za gajbo pera(lasko) pa vela..... ;)

LP

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Gugo, js bi pa rabu eno, rdečelaso,nad 23 let, mora imet vsaj trojko, visoka nad 170cm, nabito ritko, motor nad 600 ccm, pa mora bit obvezno enduro,zaželjena sedma stopnja izobrazbe, službo s solidno plačo,razgledano, duhovito,vedno za akcijo!!

Če pa zna kuhat in pospravljat ti dam gajbo pive!! :D

Eno tako tut meni! Pronto! :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Urbi-nor-na-rdecke

p.s.: Bom pogledal skoz prste, ce bo brez motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motis se....je ze vidla.......in privabil sem nasmesek na njej obrazek ;)

Gugo B) (Gugo the virtual Pimp) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto BTW, za intermezzo, zadnjič sem prebral zanimiv oglas. Takole pravi:

MJENJAM CIMERA KOJI NE PUŠI

ZA CIMERICU KOJA PUŠI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto BTW, za intermezzo, zadnjič sem prebral zanimiv oglas. Takole pravi:

MJENJAM CIMERA KOJI NE PUŠI

ZA CIMERICU KOJA PUŠI!

Moj cimer je prav tako na voljo!!Je cca 180 cm visok, ma cca 80 kg, lep, postaven decko, urejen, dobro situiran, slisi na ime Peter, doma pridelajo zelo dobro meso iz tünke, (mnjam, ze zaradi tega se ga splaca met), ne pije, ne kadi. Menjam ga za kako rdecelasko, blondo, crnolasko, ma saj vseeno, samo da je baba, tam nekje do 25 let pa klko tlko dobro mora ven zgledat :D :D :D

Aja, pa ce kera zeli sliko od njega, mi naj pise!!hahahahaahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeej Gugo ;)

sej sva prjatla, ane??? :rolleyes: :rolleyes:

dej še men kšno dvajsetletnico z motorjem zrihtej, ampak samo za skupno vožnjo...... in

mogoče še za kšno pijačo....

sej veš...

tolk mal za drušno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a sem nekje prebrala meso? :mellow: ......Hm.....pa je nujno, da še kakega prasca zraven mesa vzamem? K jest bi res mela sam meso...... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zgornje me je pa spomnilo na nekdanje sindikalne zabave. Malce smo se poveselili in tudi kaj lahkega povečerjali. Redno je bil prisoten tudi legendarni gospod T., človek tiste vrste, ki smo mu tudi v časih socializma brez slabe vesti rekli "gospod". Nihče od takratnih "tovarišev" se ni ob tem zgražal. Dotični gospod je torej na takih zabavah v določenem trenutku, rahlo odobrovoljen z dobrim belim vinom, mimogrede objavil:

"Spoštovane dame, če katera med vami čuti izrazito potrebo po mesu, si lahko mirno postreže z mojim komadom."

Običajno je vsaj ena od prisotnih dam z veseljem izkoristila njegovo velikodušno ponudbo: Enkrat se je ob tej priložnosti celo podrla manjša lopa za račke, ki je prikladno, vendar ne prav trdno stala tam v bližini. Račke so bile vesele. Tudi vsi ostali smo ploskali. Ampak to je že druga zgodba.

Morebiti bi mi enkrat kazalo odpreti posebno temo o gospodu T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a sem nekje prebrala meso? :mellow: ......Hm.....pa je nujno, da še kakega prasca zraven mesa vzamem? K jest bi res mela sam meso...... :rolleyes:

Alla B)

Kako boš pa do mesa pršla, če ne boš prasca vzela.

:rolleyes:

mesovezanouzprascapress

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a sem nekje prebrala meso?  :mellow: ......Hm.....pa je nujno, da še kakega prasca zraven mesa vzamem? K jest bi res mela sam meso...... :rolleyes:

Alla B)

Kako boš pa do mesa pršla, če ne boš prasca vzela.

:rolleyes:

mesovezanouzprascapress

B)

Mislim, da Alla misli vzet klobasa, za to pa še ne rabi celega prasca ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Alla misli vzet klobasa, za to pa še ne rabi celega prasca ...  :D

To je pa še bolj vezano.

Ni tle, to bi, to pa ne. Sej nismo na placu.

Vse al pa nič.

<_< :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a sem nekje prebrala meso?  :mellow: ......Hm.....pa je nujno, da še kakega prasca zraven mesa vzamem? K jest bi res mela sam meso...... :rolleyes:

Alla B)

Kako boš pa do mesa pršla, če ne boš prasca vzela.

:rolleyes:

mesovezanouzprascapress

B)

Mislim, da Alla misli vzet klobasa, za to pa še ne rabi celega prasca ... :D

Izkušnje, izkušnje in še enkrat izkušnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!