Skoči na vsebino

giannelli vs. leo vince


poggy

  

78 članov je glasovalo

  1. 1. giannelli vs. leo vince

    • giannelli
      17
    • leo vince
      40
    • drugi
      9


Priporočene objave

Dons sm klicu v Mik Mekanik, pa so rekl da če menjaš avspuh je itak treba zamenjat tud valjčke - ok, pa da se TUDI zamenja DIZO <_<, da drugače ne vleče tko k je treba.

Tale tazadna stvar mi je pa tko mal sumljiva. Nočm lih da mi motor žre 7l na 100km. A se vm zdi da se splača in če je to RES potrebno?

Hvala! ;)

ej keri auspuh maš?

veš jas mam zx-a in sn že menjač dvojne valčke, pri 5,3g mi ni vreje spelal in je mel malo lukno med 50-55

zaj pa mam 4,3g in mi super spelje samo mam taaaaaako lukno med 40-60

ze pa reči al bi midva to reskirala z dizo? :D

keri bo prvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pripravlen reskirat dnar za benz pol daj drugo dizo -sam jst ti rajš priporočam da pustiš vse pri fergazerji lepo pr miru ka drgač se boš spraševau, če ti kje rezervar pušča <_< :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kaj boš te dizo menjavo brezveze......To je tak Kovičova teorija si pa vido kaj je Kovičova teorija naredla Matejovem skuteru prelepa potovanja na relaciji Maribor-Ljubljana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej keri auspuh maš?

veš jas mam zx-a in sn že menjač dvojne valčke, pri 5,3g mi ni vreje spelal in je mel malo lukno med 50-55

zaj pa mam 4,3g in mi super spelje samo mam taaaaaako lukno med 40-60

ze pa reči al bi midva to reskirala z dizo? :D

keri bo prvi?

Jst mam tud ZXa, spelje vredu, pr 40 pa kr neha... in pol ne gre nikamor... bogpomagej če morm zmanšat hitrost sred klanca-pol me še vsak kolesar prehiti :angry: sam pol k pa pride do 70, pa obrati začnejo počas lezt od 7000 prot 8000 pol se moraš pa spet za balanco držat ;)

Če pa imam dost hitrosti za v strm klanc (da ma mašina dost ubratov) pol pa tud mal ne zgubi na hitrosti... skos lepo vleče...

Mene kr mal skrbi že glede teh valčkov, če si ti 2x menjov... Upam da se bo dal najdt taprav razmerje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri izpuh pa je bil taprvi?

Jst sm tut pristaš LeoVincija!

Jasuni je bil prvi

Kva pa je to zaen?

Prvič slišm(berem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kaj boš te dizo menjavo brezveze......To je tak Kovičova teorija si pa vido kaj je Kovičova teorija naredla Matejovem skuteru prelepa potovanja na relaciji Maribor-Ljubljana :D

hehe

robe daj te pa mi ti please reči keri valčke naj dam noter :(

ke bi probo neke 4,5g al pa 4,8g???

al naj probam z ono vlko fedro za jermen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kaj boš te dizo menjavo brezveze......To je tak Kovičova teorija si pa vido kaj je Kovičova teorija naredla Matejovem skuteru prelepa potovanja na relaciji Maribor-Ljubljana :D

hehe

robe daj te pa mi ti please reči keri valčke naj dam noter :(

ke bi probo neke 4,5g al pa 4,8g???

al naj probam z ono vlko fedro za jermen?

Čuj pridi do mene pa boma že nakj zmrdala da boš goloba spizdo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri izpuh pa je bil taprvi?

Jst sm tut pristaš LeoVincija!

Jasuni je bil prvi

Kva pa je to zaen?

Prvič slišm(berem).

norm_yasunirgross.jpg

Evo Jasunija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shkorc na katerem skuterju maš ti zx-a in kake valčke maš zaj noter??

Mam piaggio nrg mc3 (2001), notr so pa še original valčki... kok so težki lih ne vem, bom pa dons zvedu k mi bojo porihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kaj boš te dizo menjavo brezveze......To je tak Kovičova teorija si pa vido kaj je Kovičova teorija naredla Matejovem skuteru prelepa potovanja na relaciji Maribor-Ljubljana :D

hehe

robe daj te pa mi ti please reči keri valčke naj dam noter :(

ke bi probo neke 4,5g al pa 4,8g???

al naj probam z ono vlko fedro za jermen?

Čuj pridi do mene pa boma že nakj zmrdala da boš goloba spizdo :D :D

kdaj maš cajt ? :D

ke drugi tedn mate pouk vi, ko pišejo 4.letniki maturo???

mi ga celi tedn nimamo :) hehe :P

te bi lahko neke šraufala malo... :) pa še auspuh razlezala moj :D pa tisto mrežo vun vzela, da še se me bojo sosedni pese bol bali :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu nazaj skuter iz servisa... in ko sm se pelu domov sem joku... od sreče ;)

Vleče ko pesmca... čista poezija.

Notr sm mel 5,6 gramske valčke, sedaj pa mam 3,6 gramske in dela k pr norcih :D

Dize pa ni blo treba nč menjat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duke:

prva plava mrezica je v dusilcu. Druga (blokada) pa je v zadnjem delu resonancnega telesa, kot vidis. Tisto plavo se lepo iz slike vidi da je mrezica in NI po celem avspuhu, ampak samo v zadnjem delu. S tem delom so na LeoVince dobili homologacijo. Samo ona blokadica na zacetku avspuha ni dovolj, ker jo je prelahko odstranit...

se stran kje je opisano ven jemanje tega:

http://www.speedfight-online.de/auspufftuning.htm

Upam, da znas nemsko:D

Pa saj lahko verjames, ce je pa Roba narazen vrezal pa ven vzel. Bo pa se slikal to, ce hoces dokaze. Oz. lahko celi postopek, ko bom jaz svojega prazno posnamemo s kamero:))

Lepo bi bilo, če bi malo poslikal avspuh v obdelavi in seveda ugotovil spremembo v hitrosti/pospeških.

upam da bo kakšna slika B)

Tista "blokada" v dušilcu kaj pripomore k moči motorja, če jo odstranim, ker tisto drugo v avspuhu ne bom mogel kar tako vzet dol. :rolleyes:

Hvala!

lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu nazaj skuter iz servisa... in ko sm se pelu domov sem joku... od sreče ;)

Vleče ko pesmca... čista poezija.

Notr sm mel 5,6 gramske valčke, sedaj pa mam 3,6 gramske in dela k pr norcih :D

Dize pa ni blo treba nč menjat.

LP

hehe lepo to :)

jas sn tudi pelo pred 3 mescami skuter iz servisa da so mi valčke naštelali, iz normalnih 5,5g so mi dali noter 5,3g

na začetku je malo rabo da je prišo v ture, potem pa vleko ko nor, ampak samo par dni, ko sn potem parkrat polagal ovinke in prišo vun iz ovinka z tak neke 55km/h in tam je potem bla lukna :angry: jezn sn bil ko ris

zaj newem ke bom narejo, mogoče bom probo s kakimi še lažjimi valčki ;)

keko km/h gre zaj tebi več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, da bomo dokumentirali, saj zato pa mam mojo nokia s fotkicom:D

pa natancen bicikl stevec, da bomo videli razliko. Se bom v istih pogojih, torej isti dan v cim manjsem razmaku peljaj po isti cesti v isto smer:) pa bomo vidli kako bo:)

samo prvo si morem polini jermen zaj noter dat, ker mi je starega vtrgalo:( upam, da nem rabo zaj prevec stelat na novo kaj, ker so menda polini jermeni malo sirsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu nazaj skuter iz servisa... in ko sm se pelu domov sem joku... od sreče  ;)

Vleče ko pesmca... čista poezija.

Notr sm mel 5,6 gramske valčke, sedaj pa mam 3,6 gramske in dela k pr norcih  :D

Dize pa ni blo treba nč menjat.

LP

hehe lepo to :)

jas sn tudi pelo pred 3 mescami skuter iz servisa da so mi valčke naštelali, iz normalnih 5,5g so mi dali noter 5,3g

na začetku je malo rabo da je prišo v ture, potem pa vleko ko nor, ampak samo par dni, ko sn potem parkrat polagal ovinke in prišo vun iz ovinka z tak neke 55km/h in tam je potem bla lukna :angry: jezn sn bil ko ris

zaj newem ke bom narejo, mogoče bom probo s kakimi še lažjimi valčki ;)

keko km/h gre zaj tebi več?

Če maš lukno je to možno, da je zaradi znucanja jermena al pa valjčkov. Samo, glede na to, da maš 50ccm se s tem nebi smel srečevat :) Vem pa, da te zna raskurit. Sem mel podobne finte že na svojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn hoto tudi top speed slikat pa nea vem, kak bi zagrabo fotoaparat pa da bi še gas dajal poleg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki

jas nimam valčkof obrablenih ker sn jih pred 2 tednoma menjal

zaj mam 4,3g, kot sn že reko

jermen pa je možno da obrablen, se lahk zmenima da kupim tvoj jermen ki je novi, tak da mojiga prerežem z škarjami :D foter bo rajši dal 5k za tvojiga kot 8k za noviga :D

probo pa bom zaj z 4,8g al 4,5g ;)

vglavnem zabava me skuter kar fajn :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn hoto tudi top speed slikat pa nea vem, kak bi zagrabo fotoaparat pa da bi še gas dajal poleg :)

sovoznika si poišči pa ti bo on slikal :D

samo nekega lahkega :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!