Skoči na vsebino

Šola vožnje


majaCRX

Priporočene objave

Zdaj sem pa res čist zmeden. Kako naj delam :blink: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem pa res čist zmeden. Kako naj delam :blink: :rolleyes:

hehehe

Saj vidiš kakšen je rezultat, če ubogaš pravila... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba si je svoja pravila omislit!!! :D

Hej, res bi lahko napisali pravila (in posredujemo RS ali LPPju) :P

Pa verjemite, da bi bilo marsikaj bolj pametno sestavljeno, kot je sedaj (homologacije, a testi...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba si je svoja pravila omislit!!! :D

Hej, res bi lahko napisali pravila (in posredujemo RS ali LPPju) :P

Pa verjemite, da bi bilo marsikaj bolj pametno sestavljeno, kot je sedaj (homologacije, a testi...)

Oni bi nam pa nazaj poslali:

Hvala lepa za vaš trud. Vaši predlogi sedaj visijo na steni in vsi se jim smejimo.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba si je svoja pravila omislit!!! :D

Hej, res bi lahko napisali pravila (in posredujemo RS ali LPPju) :P

Pa verjemite, da bi bilo marsikaj bolj pametno sestavljeno, kot je sedaj (homologacije, a testi...)

Oni bi nam pa nazaj poslali:

Hvala lepa za vaš trud. Vaši predlogi sedaj visijo na steni in vsi se jim smejimo.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

par policajov poka vice o motosvetovcoh :lol: :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam eno šolo vožnje:

....hehe...kaj vse se ti lahko zgodi, če voziš po pravilih!!!

Se dobro, da je samo ena, od vec moznih sol... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ta šola je pač za ljudi s smislom za šalo in humor....

Če pa je to vzel kdo resno, je pa njegov problem :rolleyes:

Popravljeno . Popravil majaCRX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj všeč mi je ona, ko se mu avto pokvari pa nese trikotnik 50m stran, medtem mu pa dva avto odpeljeta :) Kako, če je pa pokvarjen? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj všeč mi je ona, ko se mu avto pokvari pa nese trikotnik 50m stran, medtem mu pa dva avto odpeljeta :) Kako, če je pa pokvarjen? :D

Eden ga porine pol se pa verjetno po hribu odpeljeta :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Tkole...   žena se je odločila da ne bo sedela samo na zadnjem sedežu in se je odločila, da naredi izpit A.

 

Na priporočilo kolega, se je odločila da to neredi v avtošoli Šmarca.

 

8.10.2013

Pri vaji nenadnega zaviranja na poligunu ji je blokiralo prednje kolo (brez ABS-a), posledica je vidna na sliki.

Zdrobljeno, polomljeno vse živo okrog narta...   Motor ji je padel na stopalo in ja, imela je obute motoristične škornje.

Če nebi operirali takoj, bi lahko po besedah zdravnika ostala brez stopala, ker bi ji vezi od silnega pritiska lahko odmrle.

Rehabilitacija od 6 do 12 mesecev... seveda stopalo nebo nikoli več tako kot je bilo.

 

Dejstva:

- v avtošoli Šmarca se obnašajo kakor da se je samo malo popraskala (do sedaj se še niso na kakršenkoli način pozanimali kako je z njo)

- ko sem direktorja/inštruktorja vprašal kako to da nimajo urejenega zavarovanja AO+ pa mi je hladnokrvno odgovoril, da je to strošek in da varčujejo

 

Skratka, glede na obnašanje in način varčevanja avtošole Šmarca jih ODSVETUJEM!!!!

post-76-0-81789600-1381740948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole...   žena se je odločila da ne bo sedela samo na zadnjem sedežu in se je odločila, da naredi izpit A.

 

Na priporočilo kolega, se je odločila da to neredi v avtošoli Šmarca.

 

8.10.2013

Pri vaji nenadnega zaviranja na poligunu ji je blokiralo prednje kolo (brez ABS-a), posledica je vidna na sliki.

Zdrobljeno, polomljeno vse živo okrog narta...   Motor ji je padel na stopalo in ja, imela je obute motoristične škornje.

Če nebi operirali takoj, bi lahko po besedah zdravnika ostala brez stopala, ker bi ji vezi od silnega pritiska lahko odmrle.

Rehabilitacija od 6 do 12 mesecev... seveda stopalo nebo nikoli več tako kot je bilo.

 

Dejstva:

- v avtošoli Šmarca se obnašajo kakor da se je samo malo popraskala (do sedaj se še niso na kakršenkoli način pozanimali kako je z njo)

- ko sem direktorja/inštruktorja vprašal kako to da nimajo urejenega zavarovanja AO+ pa mi je hladnokrvno odgovoril, da je to strošek in da varčujejo

 

Skratka, glede na obnašanje in način varčevanja avtošole Šmarca jih ODSVETUJEM!!!!

 

Za ta del, pa obstajajo odvetniki. Kolikor jaz vem, SO PO ZAKONU DOLŽNI IMETI ZAVAROVANE VOZNIKE AO+, TOREJ KANDIDATE ZA IZPIT! Če pa ne, pa bo pač iz svojega arogantnega žepa HLADNOKRVNO kihnil par 10k eurov za odškodnino poškodbe, pa naj pač potem spet varčuje!

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!