Skoči na vsebino

Amerika...


Noise

Priporočene objave

quote:

WHO DARES DIES

SUPPORT YOUR LOCAL TERRORIST!

star,ce imas ti 43 let,se raje vstrelim,preden pridem v tvoja leta,kot da take traparije postam.sorry,sam to je ze malo smesno.ali so te s polja ven vrgli,zaradi pomankanja prostora?

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osama bo dans izvedu napad na ameriško ambasado v Ljubljani kot je napovedal : Z APN6 se bo s polnim keslom goriva (4% mešance 2-taktola) zaletu v ograjo ambasade. Pol bojo pa vidl, s kerga se norca delat, ane Osama?

P.S. Pejt rajš brez čelade, jim boš še več škode nardil ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa obvezno mora še na vse grlo kričat zraven ali pa še bolje, če zna uporabljat prepono, da dobi res gromeč glas, da kogar ne ubije s svojo pojavo, ga zadane kap od strahu in presenečenja....zažgal bo tko al tko samo sam sebe...pa mogoče kakega zablodelega mačka.

...siegen, glauben, kriegen...

Edited by - Anubis on 25/09/2001 14:31:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WHO DARES DIES

SUPPORT YOUR LOCAL TERRORIST!

--------------------------------------------------------------------------------

star,ce imas ti 43 let,se raje vstrelim,preden pridem v tvoja leta,kot da take traparije postam.sorry,sam to je ze malo smesno.ali so te s polja ven vrgli,zaradi pomankanja prostora?

JOJ ICE,

Kako strahotno si ti brez domišljije! Ko ti zmanjka štofa, pa ajd u pole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajajaj....osama..... what a laughing number you are z apeenko nad US-ambasado.......pazi,da se kdo zaradi smeha ne podela .

ti .

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE, ICE...

Živčki, a? Ko zmanjka besed, me najprej pošlješ v polje, potem pa tekst nadomestijo ene sličice. Ja COOL. In kaj imaš proti mojemu APN-ju. Veš tisto je bilo mišljeno kot hec... Ampak...

SUPPORT....

WHO DARES...

ITD...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

P.S. Pejt rajš brez čelade, jim boš še več škode nardil ...

Ejkej

Te bodo obtožl, da podpiraš teroriste, da si njihov možganski trust iz ozadja, pol boš pa vidu. Če že daješ kakšne nasvete daj to z šifram.

Amerika to vse prisluškuje - matr si ga najebal si že na spisku. ECHALON se bo razpoču od računalniške obdelave in tebe kot sodelavca ven fliknu, ni ti več pomoči.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo ... nekaj časa me ni in že tukaj sama nestrpnost in prepir ... Osama ... ti pa se mal umiri .. če boš priden ti mami Barby speče veliko tortico kot simulacijo WTC-ja ... in boš lahkoooo celo snedel in tako potešil svoja destruktivna nagnjenja ... sam pa zi , da ti ne bo pol slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja kaj zdaj barb,bos se drzavne lenobe podpirala?

-----

who dares wins

katere drzavne lenobe ? .. ne razumem čist prav ... pa razumi prosim - sem glihkar iz izpita in ne morem tako hitro preklopit ... hehhe ... v končni fazi sem le blondie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barb,sploh ni blema....imamo enega klovncka-novinca na forumu,osamljen in zladan,ki malo popestruje popoldan.uporablja IP od vlade RS (kot je baje odkril codeine).malo preberi in ti bo hitro jasno.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[- sem glihkar iz izpita in ne morem tako hitro preklopit ... hehhe ... v končni fazi sem le blondie

Ja a blondinke tud delajo izpite ?..

Pa vsaj povej a si ga naredila al ne.

Po moje si ga, sicer ne bi šla direkt na forum.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barb: previdno danes, se bo kdo zaletel vate in te po možnosti še podrl, ker je tukaj taka norija, potem pa še kamikaze z APN, s polnim tankom in podobno...previdno, previdno, da ne bo treba sanirat...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pojasnilo Ice.. sem mal prebrala ( odkrila nič kaj pametnega) pa mi je kr jasno ...

Ran ... ja ne boš verjel ... blondinke tut nardijo kdaj pa kdaj kkak izpit ... nekatere tudi 3 v enem mesecu ... s povprečno oceno 8 ( uff kako paše se malo pohvaliti )

aja .. in kdaj bo ta predstava z APN - om v ameriški ambasadi ? ... po moje bo kar zanimivo pogledati "afero APN"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamere in fotoaparate ne pozabiti...saj veste,kako je bilo v NYC...cim vec zornih kotov,tem boljse.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Te bodo obtožl, da podpiraš teroriste, da si njihov možganski trust iz ozadja, pol boš pa vidu. Če že daješ kakšne nasvete daj to z šifram.

Amerika to vse prisluškuje - matr si ga najebal si že na spisku. ECHALON se bo razpoču od računalniške obdelave in tebe kot sodelavca ven fliknu, ni ti več pomoči.

lp RAN

Bom moral it u gverilo... Me bojo obtožli, da jih finančno podpiram (kepca sladoleda), da jih šolam (vožnja z APN-ji), da jim delam pasoše za nebesa (majo obljubljeno 10xBarbwire v nebesih )...

P.S.

Moj IP je neizsledljiv ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejkej je ze prepozno...oznacen si za tihega kooperanta in tukaj ti vec ni pomoci. Na spomeniku ti bo pisalo: Zivel in deloval..

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ejkej je ze prepozno...oznacen si za tihega kooperanta in tukaj ti vec ni pomoci. Na spomeniku ti bo pisalo: Zivel in deloval..

...siegen, glauben, kriegen...

Spodaj pa še :

SALAMA in MLEJKU

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne... Aja, s tem nisem mislil na Osamo.SI

Zakaj, a ni cool igra ????

quote:

codeine........a smo majckeno zlobni?

------

Been There Done That

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!