Skoči na vsebino

CPI GTR 50


denZ

Priporočene objave

Aja pa se to: cena tega hussarja je 360k, medtem ko je cena typhoona, ki je bistveno boljsi-336k sit..

lp

kje si ti vijo da je hussar 360k sit, pa typhon 336k sit? :blink: :blink:

podatki iz motorista:

hussar 50........332.100 sit

typhon XR 50....338.348 sit

zdej ko sem gledu cenik, sem vidu, da majo pri CPI-ju nek sport kit za 10k sit

me prau zanima ka dobš za 10k sit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok morm priznt da sm ga mal prevec ocenu, kolega ga je dobu po "znizani" ceni za 330k in iz izkusenj vem da mu ni za verjet,sm pac mal se dodal.. ;)

No hard feelings, ok? :)

Po izgledu je hussar resda mogoce lepsi od typhoona, ampak kar se kvalitete tice pa tukej spljoh ni primerjave..

Tomos jih dela pod imenom Blizzard+tomos stickers dobis zravn :) :)

Sport kit za 10k a? :) kpa dobis za ta dnar? en litr etra? :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, nakaj novega. Nekaj o nem je blo že v Motoristu, če se ne motem. S tistimi velkimi kolesi pa ko je vse drugo tolk visok bi reku da je bolj za na teren mišlen. :blink:

V bistvu izgleda kot da se kolesa priblizujejo normalni velikosti... na pa da so velika. Sumim, da so hotli mal izboljsat vozne lastnosti, ne pa narest offroad skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, nakaj novega. Nekaj o nem je blo že v Motoristu, če se ne motem. S tistimi velkimi kolesi pa ko je vse drugo tolk visok bi reku da je bolj za na teren mišlen. :blink:

V bistvu izgleda kot da se kolesa priblizujejo normalni velikosti... na pa da so velika. Sumim, da so hotli mal izboljsat vozne lastnosti, ne pa narest offroad skuterja.

Tista kolesa so glede na kolesa drugih skuterjev velika. Sej vem de ni za offroad, samo tako zgleda... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+cpi jajca od jajc

kolegu je zaribov pr mn ko 1k km(z blokadm!!!!!!!)

A je zj kj bl jasn? Te jajca pa drugac delajo v tomosu, bjzte pogledat na tomos fan page majo te jajca, za ta model se nism slisov, sam vem pa da so prejsni modeli u tomosu narjeni(let. 02), plastika mu komj skp stoji, katalizator se mu tko segreje da lahk cik przges gor, zadnja premza(boben) mu sploh ne more po asfaltu crte potegnt, lahk jo nastelas da jo nardi, sam pol kolo steka, original ma ze lft u vilcah, gume so take, k jih ma ma moj kolega po 5k kilometrov zalaganja(prvo), v obliki crke V...

To sm zj opisov model cpi hussar,

torej odlocitev je vasa :blink: ;)

lp

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da bom vedo. Če je kit za 10.000 sit, potem je prednja luč za Hussarja recimo okol 5.000 sit. Tu sicer ni nobene zveze, ampak v kolkor bom mel Runnerja, bom kupu enako cenejšo luč (sej je enaka, ne?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak sport kit za 10K :lol: še za apn-a te več pride če ga mav predelaš :P

ta sport kit varetn vsebuje eno skatlo z orodjem pa navodila po pa delaj sam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom mogu enkrat poklicat pa vprašat kej je v tem kitu...me res zanima :P

Dobro, da bom vedo. Če je kit za 10.000 sit, potem je prednja luč za Hussarja recimo okol 5.000 sit. Tu sicer ni nobene zveze, ampak v kolkor bom mel Runnerja, bom kupu enako cenejšo luč (sej je enaka, ne?).

sej glede na to da je kopija runerja bi mogu met isto luč (vsej tko zgleda na sliki)

Hussar_XL_2_green.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti kit so verjetno kaksne sportne nalepke  ;)

niso... piše da kit delno izboljša performanse :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj vam pravm da je jajc, sedi se tako kot na sonicu, belanco pa drzis ko pr runnerju, noge mas pa kao chopper varjanta, kje so mel pamet ko so ta jajca konstruiral?jao jao

Waste of money&time..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki skuter eeej. Kuj kawasaki zelena barva :D Uuuuuuu moj naslednji bo tale. Kr proizvajalci se mi mal smilijo, ker smo ga tak grdo skurcali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni kit z nalepkami? :D

Mislite da bi mi RSka letela 150, če bi mel od Rossija nalepke gor? :P

ma kje 150 :P 170 a veš kok nalepke airodinamiko pobolšajo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!