Skoči na vsebino

Outlook ali outlook express


Priporočene objave

Vem, da je express namenjen le prebiranju pošte, sam outlook pa je tudi koledar opomnik itd...

Od vsega začetka uporabljam express.

Zanimajo predvsem vaše izkušnje z outlookom in katere funkcije (tudi tiste manj znane) uporabljate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč od tega....jst ne maram teh priprav.....uporabljam Hotmail...Pa voljo...brez pripomočkov...direkt na internetu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Outlook ponuja veliko funkcij in vsak uporabnik se sam odloci kaj bos uporabljal. Meni osebno je bil outlook mocno boljsi od expressa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč od tega....jst ne maram teh priprav.....uporabljam Hotmail...Pa voljo...brez pripomočkov...direkt na internetu <_<

Hotmail:

- nahaja se v ZDA kar pomeni da echelon spremlja tvojo e-posto

- nahaja se v ZDA in ko povezava do tja pade ali pa je zapolnjena....no mail

- precej spama prihaja na @hotmail naslove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- nahaja se v ZDA kar pomeni da echelon spremlja tvojo e-posto

Se pa prov sekiram da me nadzorujejo...imajo kaj vidt...tiste dve nagi babi ki jh pošljem prjatlm enkrat na teden ;)

Pomoje se jim cedijo sline.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš "timeplaning" je Outlook gotovo priporočljiv ... inštaliraj pa vsekakor novejšega od verzije97 ... v O97 je še preveč očitnih hroščev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš "timeplaning" je Outlook gotovo priporočljiv ... inštaliraj pa vsekakor novejšega od verzije97 ... v O97 je še preveč očitnih hroščev ...

LookOut 97 tudi ne podpira "nasih" znakov v glavah sporocil in zato ne deluje z vsemi e-postnimi strezniki.

samo s tistimi, ki zamizijo na oba ocesa.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, ce ze iscete tezave - izberite Lotus Notes - "superhuman software" :lol: :lol: Za obicajnega cloveka pa to ni ... :P :ph34r: :blink:

LookOut ... mah ... jaz M$ja ne maram, ce pa komu lepo sluzi ... :) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je express namenjen le prebiranju pošte, sam outlook pa je tudi koledar opomnik itd...

Od vsega začetka uporabljam express.

Zanimajo predvsem vaše izkušnje z outlookom in katere funkcije (tudi tiste manj znane) uporabljate...

Sam imam na modemski liniji nastavljeno, naj mi mailov, ki imajo priponke in so večji od 500 KB, ne downloada - jih potem drug dan v službi dol potegnem... Uporabljam seveda tudi imenik, koledar, IMAP dostop do pošte, POP3... Sortiranje prejete pošte po folderjih (vse od Janeza gre v mapco z imenom Janez_stara_klupa)... enako si sortiram tudi pošto, ki sem jo poslal.

Iskanje po bazi s sporočili je dost enostavno in učinkovito, pogosto se zatekam tudi k funkciji "Delete" - brisanje glupih sporočil :)

Vsake tolk cajta si sprintam imenik, da imam bekap na papirju za primer, mi računalnik ukradejo in mi bekap CD-ji odpovejo...

PS - tudi Outlook je na voljo v slovenščini, ni pa brezplačen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LookOut ... mah ... jaz M$ja ne maram, ce pa komu lepo sluzi ... :) :ph34r:

Služi služi ... pa še s Palm-om ga imam sinhroniziraanega ... ne pozabim več ničesar naredit pravi čas ... pa še mail lahko pošljem iz avta prek outlooka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LookOut ... mah ... jaz M$ja ne maram, ce pa komu lepo sluzi ...  :)  :ph34r:

Služi služi ... pa še s Palm-om ga imam sinhroniziraanega ... ne pozabim več ničesar naredit pravi čas ... pa še mail lahko pošljem iz avta prek outlooka :)

PS: ja, sinhronizacija je ena od prednosti Outlooka...

Ne samo dlančniki, tudi za večino modernih telefonov GSM obstajajo programčki za sinhronizacijo imenikov, urnikov/koledarjev in podobnega...

Skratka - go Outlook go Outlook go! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki nekako spada v to temo: KAKO HUDIČA SE V OUTLOOK EXPRESSU NASTAVI, DA POŠTA OSTANE NA STREŽNIKU ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki nekako spada v to temo: KAKO HUDIČA SE V OUTLOOK EXPRESSU NASTAVI, DA POŠTA OSTANE NA STREŽNIKU ????

Pri angleški verziji:

Tools/Accounts/Properties/Advanced/Delivery/Leave a copy of messages on server...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi blo logično, če bi bla pod

Tools/Accounts/Properties/Advanced/

napisana možnost Delivery, ampak jaz je ne vidim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pri meni: B)

ti maš pa bedn program ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niet ima večjega od Desmota :) :blink: <_< :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki nekako spada v to temo: KAKO HUDIČA SE V OUTLOOK EXPRESSU NASTAVI, DA POŠTA OSTANE NA STREŽNIKU ????

Lucija,

takšno početje ti lahko povzroči težave. Vkolikor uporabljaš kak poštni račun, ki ni neomejen po vsebnosti v megabajtih flancanja, ti bo prej ali slej začel zavračati pošto, ki ti jo bodo namenili soljudje.

če pa imaš neomejen account (kar dvomim, ker vsak sistemski administrator limitira svoje userje, pa naj je še tako liberalno usmerjen :)), potem je pa kuL :)

PS: če boš pošto puščala na strežniku in boš torej dol pobirala samo kopijo pošte, in če ti kdaj mailer (outlook express) zašteka, se bo taisti tvoj mailer malo zmedel in naslednjič začel pobirati s strežnika vsa sporočila, od prvega do zadnjega (in ne samo tistih, ki jih še nisi prebrala). To lahko rezultira v dooooolgeeeeeeem internet sessionu...

Zato strokovnjaki v takih primerih, če je le mogoče in če ne uporabljaš Siol-a, priporočajo IMAP4. Pri katerem pa imaš lahko na pretirano zavarovanih strežnikih težave s _pošiljanjem_ pošte - pač v primeru, če je administrator delno paranoik (kar moj administrator definitivno je, kar je včasih lahko tudi koristno :))).

No, lep pozdarv,

Simon, the e-mail expert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato strokovnjaki v takih primerih, če je le mogoče in če ne uporabljaš Siol-a, priporočajo IMAP4.

mogoče pa že uporablja IMAP ... tam pa "leave messages on server" možnosti ni ...

... LUCY peveri

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... LUCY peveri

emmmm.......... mogoče zato, ker je tam mail _vedno_ v strežniku (razen, ko ga _pobrišeš_ )?

PieS: a ni Max nek računalniški stručko? Zakaj pol ona tukaj sprašuje :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PieS: a ni Max nek računalniški stručko? Zakaj pol ona tukaj sprašuje :blink: :D

ah, je pa Lucy bolj stručko od Max-a :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niet ima večjega od Desmota :)  :blink:  <_<  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :P  :D

Japajade... :P :D :P :lol:

OE_Delivery_BIG.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!