Skoči na vsebino

Outlook ali outlook express


corser

Priporočene objave

Tebe Desmo se pa da hitro sprovocirati ? :rolleyes: ;)

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe Desmo se pa da hitro sprovocirati ?  :rolleyes:  ;)

1 ura in 16 minut... niti ni tako hitro. :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe Desmo se pa da hitro sprovocirati ? :rolleyes: ;)

Niti ne :)

Je pa Desmo hitro za hece in provokacije :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PieS:  a ni Max nek računalniški stručko? Zakaj pol ona tukaj sprašuje  :blink:  :D

Preprosto ;) :D :

Ob priloznostih, ki mi jih nameni, ga uporabim predvsem za VELIKE in POMEMBNE stvari 100%... B) :)

S takimi malenkostmi ga pa se takrat res ne mislim utrujat, za manjse in manj pomembne primere uporabljam Vas :rolleyes: :P :D :lol:

Lahko pa mi na to temo odgovori tudi Max, (saj mu nisem prepovedala odgovarjati na to temo), pa bodo lahko se drugi imeli kaj od tega…

Capis! B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej o.express je le okrnjena verzija outlook-a....uporabljaj to kar rabiš, torej, če ti raznorazni koledarji, opomniki, notesi al karkoliževsešenudi pridejo prav (pri delu?!) se odloči za slednjega... <_< drugače uporabljaj expressa...le za delo s pošto je čist okej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki nekako spada v to temo: KAKO HUDIČA SE V OUTLOOK EXPRESSU NASTAVI, DA POŠTA OSTANE NA STREŽNIKU ????

Ali imaš kombinacijo OE+Hotmail?

V tem primeru nimaš teh nastavitev, pošta ostane na strežniku, kljub temu, da OE sinhronizira mapo Inbox s stanjem na strežniku. Pošta ostane na strežniku toliko časa, dokler je ti na zbrišeš v OE ali na strežniku.

LP, N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob priloznostih, ki mi jih nameni, ga uporabim predvsem za VELIKE in POMEMBNE stvari 100%... B) :)

S takimi malenkostmi ga pa se takrat res ne mislim utrujat, za manjse in manj pomembne primere uporabljam Vas :rolleyes: :P :D :lol:

Skratka -

SymRu + Hočko ----> za filigransku radnju, tudi v računalništvu :)

naš moto je - "Svetujemo, pridemo, naštelamo, odidemo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj express? Jaz ga uporabljam sam zato, ker nam ne dajo outlooka.... :angry: :angry: skopuhi ... (alpavsajvišjihonorarpress)

Drgač pa glede mojega vprašanja - Hotschko ma prav, res je fora v IMAP-u. Ampak res je pa tudi, da je mam zdaj zadeve zrihtane, kot sem hotela. (ME HAPPY :P ) No, Hots, kako je to možno, če ti praviš da z IMAP ni možno? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ti praviš da z IMAP ni možno? ;)

daj me spomni ... kaj ni možno z IMAP ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ti praviš da z IMAP ni možno?  ;)

daj me spomni ... kaj ni možno z IMAP ?

By Hočko: "mogoče pa že uporablja IMAP ... tam pa "leave messages on server" možnosti ni ...

... LUCY peveri "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj express? Jaz ga uporabljam sam zato, ker nam ne dajo outlooka.... :angry: :angry: skopuhi ... (alpavsajvišjihonorarpress)

Drgač pa glede mojega vprašanja - Hotschko ma prav, res je fora v IMAP-u. Ampak res je pa tudi, da je mam zdaj zadeve zrihtane, kot sem hotela. (ME HAPPY :P ) No, Hots, kako je to možno, če ti praviš da z IMAP ni možno? ;)

PS: - kako si zrihtala in kaj si prvotno imela,da ti ni delalo?

In še - ali ti je moj nasvet ultimativno pomagal? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!