Skoči na vsebino

Euro Registrske Tablice


Priporočene objave

...kako pa bo s tistimi ki so plačali full za napis gor

Ni panike, taki radi zapravljajo :huh: .... Jim bo v veselje odstet cekine za novo, hudo, extra :blink: , euro, tablico :P :D

Pies: sej SEBA ni tok extra draga :huh: ali pac :rolleyes: :unsure: :)

Sam če bo pisalo SANDA7 + SEBA

pol pa bo draga zadeva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistveno je: ali bomo imeli tiste plohe zadaj na motorju ali ne?!

ne, jaz bom ta ploh uporabil za scitnik hrbtenice. Pa tud ko bom kje kampiral bom mel mizico pr roki.

Ce prov postudiram bo to prav ena prirocna stvar. :P :P :P

A je kdo pomislil, da bo to tud namesto blatnika ? Da ne bo onim nazaj nesl , a.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam te tablce so pa res cist mem. Zdej tut opazam pri novih motorjih, recimo suzuki gsxr1000, ma to ma tako dilo nastimano vzad da bi mel lohk reklamni pano gor, ne pa tablco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V sobotnem Dnevniku spet nekaj poiše o tem. S 1. majem 2004 naj bi dobili nove evropske tablice z oznako EU z zvezdicami in SLO, registrskih oznak krajev ( LJ; PO, KK, in drugih ) ne bo več, tako da boš motor opremil s tablico kjer koli, grbi se umaknejo in nalepke za tehnični pregled preselijo na tablice. Menjava bo pož elji oziroma ob prodaji rabljenega. Evropska tablica bo ostala ob prodaji na vozilu in ne bo več vezana na osebo ampak na motor, avto.....In tako boš ob nakupu novega motorja moral kupiti tudi novo tablico,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registrskih oznak krajev ( LJ; PO, KK, in drugih ) ne bo več, tako da boš motor opremil s tablico kjer koli, grbi se umaknejo in nalepke za tehnični pregled preselijo na tablice.

Kako bomo pa potem prepoznavali posebnosti, darove ter obdarjenosti voznic/voznikov posameznih regij in določenih krajev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je blo pričakovano...

najhujš bo , ko bomo spet moral menjat pasoše, osebne,... dokumente :ph34r:

tukaj se pa motiš ... ti dokumenti so že evropski ... za potni list vem 100%, če boš hotel pa boš dobil samo še odtis unih zvezdic na prvo stran ...

Jest sem pa bral drugače. Ni dolgo kar so pisali o uvajanju biometričnih zaščit v potne liste. In to že naslednje leto. Baje pa ti ga ne bo treba zamenjati, dokler mu ne poteče veljavnost. Članek je pa objavljen tu: Dnevnik

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem jih še zasledil.

Vendar pa močno sumim, da je policijski lobi ugotovil, da so sedanje premajhne. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali so že kje objavljene dimenzije novih tablic za motorna kolesa?

-> jaz sem jih videl na televiziji ali časopisu in bojo (če se ne motim) une ta velike, kot jih imajo vsi tujci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo da se vmešam ... sem nekaj brala pa lahko še vi ... Evo LINK in še izpisano besedilo za tiste ki se jim ne da klikat ali jim stran ne dela :) :

Republika Slovenija bo vsebino registrskih tablic po vstopu v Evropsko unijo uskladila z uredbo sveta Evropske unije o priznavanju razpoznavnega znaka države članice, v kateri so registrirana motorna in priklopna vozila v prometu znotraj EU, po kateri registrske tablice vsebujejo znak EU (dvanajst zvezdic) ter znak države članice (črkovna oznaka za Republiko Slovenijo je SLO) v modrem polju ter registrske oznake.

Novosti, ki jih predvideva bodoča ureditev, se nanašajo tudi na vsebino registrskih tablic. Zaradi predvidene ukinitve krajevne pristojnosti pri registraciji vozila bo vsebina registrskih tablic spremenjena tako, da nove registrske tablice ne bodo vsebovale oznak registrskih območij in grbov občin, temveč le razpoznavni znak Republike Slovenije (SLO) ter registrsko označbo in mesto, na katerega se bo nalepila veljavna nalepka za tehnični pregled vozila.

Že izdane registrske tablice bodo predvidoma ostale v uporabi tudi po vključitvi Slovenije v EU ter se bodo zamenjale za registrske tablice z oznako EU postopoma, ob spremembi lastništva oziroma na posebno zahtevo stranke.

Vir: Ministrstvo za notranje zadeve

---------------------------------------------------------------------

Ali pa če se vam bo to zdelo uporabno ... Evropska unija.si

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA naj gre vse v 3PM jaz imam to tablico že 8let jo mam že od ctx pa do zdej in sem čustveno navezana nanjo,poleg tega je pa res beda,kajti če imaš po tem kar sem prebrala gor ime ga dobi potem drug lastnik(kera bedarija)no verjetno sploh ne bo več tablic po naročilu.Poleg tega so ti grbi res zakon saj po tem tud spoznaš gdo je na motorju oz od kje ti je že znan.Skratka jezna sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočejo mi vzet zvok od motorja.

Hočejo mi na njegovo rit nabit en jumbo plakat.

Kurc pa ta Evropa.

Jez bom prodal motor :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d_bja87.jpg

Komi čakam... tablca bo širša od moje endurce. Kaj če mi zračni upor zadnje plastike potrga?! A to krije zavarovalnica? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste bili na referendumu za EU ?

Ste mogoče pozabili rezultate ?

Pritožbe sprejema ljubljanska tramvaj kontrola ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste bili na referendumu za EU ?

Ehh ideja je itaQ že znana, zadni konc porezat pa tablico za blatnik, heh pa bomo vsi zadovoljni. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem bil na Faaker See in sem videl te jumbo plakate. O, mater! Tako lepi predelani Harleyi, zadaj imajo gumo široko vsaj 280, pa jo še zmeraj kar zamegli tistih par kvadratnih km pleha! :blink:

Ni mi pa SPLOH jasno, kako lahko v Evropi (videl sem v glavnem: Avstrija, Nemčija, Italija) registrirajo take custome; dejansko nič ne ostane od originala razen mašine, pa še tista je čisti tuning. Da o praznih rorih sploh ne govorim :music1: (sweet music to my ears...).

Pa so se dejansko pripeljali in niso vsi vozili bajkov s prikolicami...

(če se to spremeni v debato, predlagam selitev v temo "European Bike Week 2003" B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d_bja87.jpg

Komi čakam... tablca bo širša od moje endurce. Kaj če mi zračni upor zadnje plastike potrga?! A to krije zavarovalnica? :rolleyes:

o groza, kako bo kej tazga videt na kaki cestni mašini :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, kako bo kej tazga videt na kaki cestni mašini  :SS

Za zacetek tablico montiramo navpicno, z izgovorom da ne bos kakega pesca po nesreci poskodoval ali pa kolesarja zapel :lol1: In nihce noce poskodovati pescev in kolesarjev a ne :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa Francozi nimajo takih velikih plakatov kot Švabi,poleti sem bil v Parizu in kaj vidim njihove tablice so pol manjše od naših(na motorjih mislim). A kdo ve kako je z tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zacetek tablico montiramo navpicno, z izgovorom da ne bos kakega pesca po nesreci poskodoval ali pa kolesarja zapel :lol1: In nihce noce poskodovati pescev in kolesarjev a ne :naughty: :lol1:

ja ja , to bo šele super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa Francozi nimajo takih velikih plakatov kot Švabi,poleti sem bil v Parizu in kaj vidim njihove tablice so pol manjše od naših(na motorjih  mislim). A kdo ve kako je  z tem?

Tudi Taljančki in Švedi (pa še ene par severnjakov se mi zdi)majo "normalne" EU tablice :OK: , tako, da mogoče pa le ni panike? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa najbolj skoda za obcinske grbe. Se je takoj videlo, kdo je 'lokalc', pa si lahko pricakoval kaksna nenadna zavijanja (brez zmigavca) v stranske ulice ali na dvorisca :angry: . Vsaj dokler ga nisi prehitel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Glede na to, da se nam obeta sprememba registrskih tablic, bi bilo dobro če bi naredili kakšno akcijo, da preprečimo tablice velikosti a4 formata. Mogoče kakšen predlog pa peticijo sej ne verjamem da obstaja motorist ki si želi tako tablico kot jo majo nemci pa avstrijci. Glede na to da majo lohk angleži čist spodobno male bi tut mi lohk bli neki posebnega.

Al pa bomo spet bolj papeški od papeža pa bomo naredli največje od vseh pa dali predlog da bi jih mi meli še spredi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bomo spet bolj papeški od papeža pa bomo naredli največje od vseh pa dali predlog da bi jih mi meli še spredi. :cry:

spredi, zadi + na bočnih plastikah in na čeladi na vrhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!