Skoči na vsebino

DURS $#"%$#?!!!!!??!


marem

Priporočene objave

A ....padel v grupo za napoved dohodnine in posledično tudi možnost dodatnega plačila davkov?

v napetem pričakovanju odgovora

pade tudi kako sumičenje za katerega

ni prave podlage..

ali pa..

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če so bili to tvoji zaslužki potem se nimaš kaj za sekirat ker pomeni, da si lepo živel tisto leto (več kot neto povprečna SLO plača mesečno).

Daleč je od študentske napotnice do povprečne slo. plače ( kar pa ne pomeni da mislim da bi se moral znesek povečati ali da je za študentsko življenje premalo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beri tja grem v petek čekirat vse skupi  :blink:  :unsure:

zgleda, da na Povsetovi res nimajo interneta. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zadeva je sledeča:

Fantomski zato ker nevem kako je nastal 8oz nisem vedel takrat), bil na davčni gledal podpis na odločbi, čigav je nevem, moj 100% ne (sumljivo podoben podpisu moje mame <_< , ki garantira da ni ona nč podpisala), fantomski tudi zato, ker po 4 letih nikakršne pošte (nobenih opominov), dobim nalog za izvržbo!!! od katerega so obresti CCa 22.000 sit :blink: :blink: , v glavnem sem se zmenil za odplačevanje na obroke, to sicer ni bil problem, moti me edino le da obresti ni možno zamrzniti.

Sej priznam, kriv sem za prekoračitev (mi je bila dokazana) in se opravičujem vsakemu, ki sem ga užalil s svojimi kletvicami :P . Je pa stvar taka, da dobim kr neko koverto po 4 letih za 44.000 sit ni zame vsak dan, sploh pa mi grejo (brei) "NA KURAC" obresti (pa rečte kar čte, in te obresti so kao moja krivda, k nikol sploh original položnice nisem vidu??? :unsure: :unsure: I DON'T THINK SO! :angry: :angry: :angry:

Zgolj u vdenost in ravnanje: DURS ko te j***!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je demokracija

Big Brother bo gledal da te vedno maximalno zajebe

in ti za tvoj denar minimalno da = zdravstvo in sociala na minimumu s hinavskim nasmehom in vludnostjo na obrazu

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

koncjezrealkomunizmompress

pozabi na to kaj te moti in pozabi na to da ima državljan kaj besede

poslanska banda dela zakone sebi v korist in tebi v škodo

in če ne boš ubogal te bodo jebali da bo hudo, veliiiko bolj in veliko bolj prefinjeno kot komunisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je demokracija

Big Brother bo gledal da te vedno maximalno zajebe

in ti za tvoj denar minimalno da = zdravstvo in sociala na minimumu s hinavskim nasmehom in vludnostjo na obrazu

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

koncjezrealkomunizmompress

pozabi na to kaj te moti in pozabi na to da ima državljan kaj besede

poslanska banda dela zakone sebi v korist in tebi v škodo

in če ne boš ubogal te bodo jebali da bo hudo, veliiiko bolj in veliko bolj prefinjeno kot komunisti

leza izkušenj (jebanja u glavo )??? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je demokracija

Big Brother bo gledal da te vedno maximalno zajebe

in ti za tvoj denar minimalno da = zdravstvo in sociala na minimumu s hinavskim nasmehom in vludnostjo na obrazu

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

koncjezrealkomunizmompress

pozabi na to kaj te moti in pozabi na to da ima državljan kaj besede

poslanska banda dela zakone sebi v korist in tebi v škodo

in če ne boš ubogal te bodo jebali da bo hudo, veliiiko bolj in veliko bolj prefinjeno kot komunisti

ves kje se demokracija zacne? poslance imate taksne,kakrsne ste izvolili.politike imate taksne,kakrsne ste izvolili.se nekaj sprenevedati,da so za vse krivi "tisti uni" je blago receno blefiranje samega sebe."tiste une" ste namrec vi sami izvolili.zdaj pa seflajte drek,ki ste si ga namesali.

da je premalo mladih in prevec starih je tudi znano.gospodarsko gledano bi naj vsak zaposleni "podpiral" 1/3 upokojenca (v idealnih razmerah).kaksno je ze to razmerje v slovenji? in v evropi? natalnost v srednji evropi pada,zivljenska doba narasca.guess what happens?! ko samo 1/4 prebivalstva "zivi" vse ostale.... saj bi slovenci morali biti na to navajeni; od 1945 do 1991 je bilo se veliko slabse razmerje (1:10 !!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je demokracija

Big Brother bo gledal da te vedno maximalno zajebe

..... blago receno blefiranje samega sebe."tiste une" ste namrec vi sami izvolili.zdaj pa seflajte drek,ki ste si ga namesali.

da je premalo mladih in prevec starih je tudi znano...

....saj bi slovenci morali biti na to navajeni; od 1945 do 1991 je bilo se veliko slabse razmerje (1:10 !!).

Ice

s temi razmišljanji se ne morem strinjati

vidi se da si mlad in (sorry, no hard feelings)

in imaš premalo, veliko premalo izkušenj, da

bi lahko imel celovito sliko..

pa bo bolje po mailu ali pm-ju podebatirati

a ne, da ne bova nategovala..

še o razmerju:

ZDAJ je razmerje v Sloveniji

1: 13 - en ustvarja novo vrednost 13 pa jih prelaga papir iz police na polico

v jugi

je bilo razmerje 1:3

no tolk o tem tukaj - več v pm-ju kot rečeno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...... :huh:

a potem je 20 mio jugoslovanov "zivelo" 2 mio slovencev.jah,no....vedno se kaj novega naucim.

ce je bila v jugi taka blazna produktivnost...... zakaj je potem sploh razpadla?! .....zivelo bratstvo i jedinstvo.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...... :huh:

a potem je 20 mio jugoslovanov "zivelo" 2 mio slovencev.jah,no....vedno se kaj novega naucim.

ce je bila v jugi taka blazna produktivnost...... zakaj je potem sploh razpadla?! .....zivelo bratstvo i jedinstvo.

<_<

življenje je šola:

:D

nr 1 zakaj naj bi 20 mio.. = nejasen sklep "kr'neki"

:blink: :blink:

nr 2 takrat ni bilo svetovne recesije in proizvodnja je bila res na visoki ravni (tudi Europa je imela še - recimo - textilno industrijo)

juga je izvažala 80% proizvodnje (!!) - si to vedel?? pa ne samo slovenija, kot danes učijo, tudi na jugu so bile ogromne tovarne s 100% izvozom po celem planetu

nr 3 juga je bila gospodarsko premočna za v EU - zjebala jo je CIA na račun pogoltnih politikov (Milošević)

nr 3 kdor je v jugi res hotel delati je bil bogat - recimo: me

sem v svoji firmi (delali noč&dan - spali ko smo padli z nog)

Z DVEMA DELAVCEMA delal 100.000 DM/mes čistega (plačani davki) dobička in to v proizvodnji (!!) - AERO je takrat zaradi moje proizvodnje izgubil 30%trga v Yu

ne rečem da je bilo vse ok - NI pa nikakor bilo tako črno kot vam danes probajo dopovedati učiteji

če te zanima več - da boš enkrat za vselej zvedel kak je odnos med politiko in mafijo v EU,

slojepizdindimpress

:D

kako dela demokracija na tem palnetu, da si boš izbil iz glave ideale o "poštenih" politikih, katere bi nekdo lahko volil...

... preberi si knjigo "hobotnica"

EUpolitika=EUmafijapress

&

nejebemneprvihnedrugihpress

:D

ps: offtopic ??

pps: znan politik je rekel: ko otrokom ne dajem poljubčokv jim pa iz žepa bonbone kradem

ppps: oboji prodajajo močan halucinogen ki povzroča hudo telesno odvisnodt in velike socialnodružbene težave

mafija: heroin

politiki: alko

no, politiki pizde grde so še toliko zajebani in nesramni, da na to zaračunavajo DDV (MWSt)

demokracija = fak pesek v oči naivnih bebcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet mafija in politiki in EU in amerika; vsi drugi krivi za vse "samo mi pridni nismo krivi za nic ne spljoh." od kod potem sploh mafija? in skorumpirani politiki? je to vse dedek mraz prinesel? je padlo z neba?

1. YU ni imela cca. 22 mio prebivalcev? od tega bi naj bilo cca. 2 mio slovencev.ce teza,da je slovenija ustvarjala nad 70% takratnega BIP ex-YU ne drzi,od kod potem denar v narodni banki?! in ne mi rect "iz stance"....

2. a ne,sploh ne.recesija je iznajdba ´90-tih prejsnjega stoletja.prej je sploh niso poznali na svetu.black friday rings a bell? recesija je periodicni pojav vsake toliko let.kot plima in oseka.zakaj se casovni razmaki tega nihanja krajsajo ti je upam jasno.

slovenska tezka industrija je za casa YU izvazala celo 95% svojih izdelkov.farmacija skoraj 98%.samo vprasaj se kam.

ni vse v stevilkah,oz. tudi stevilke se dajo obrniti,kot jih kdo rabi. ;)

3. ne vem.mozno,samo malo verjetno.YU ni bila big player na svetovnem trgu.ce je bila tarca CIA potem zaradi politicnega rezima takrat,ne zaradi gospodarstva samega.

4. super.ti privoscim.si bil eden redkih,ki je delal.v ex-firmah v ex-YU,kjer sta bila moja starsa zaposlena,je bilo podobno.zato sem odrascal relativno avtonomno (obagaralakosuznjainredkostabiladomapress).

5. ne,crno ni bilo,za posameznika.je pa sedaj skoraj katastrofa,kot je razvidno iz trenutne situacije v sloveniji.mentaliteta v k****.posledicno je vse nekaj na pol in neorganizirano,ilegalno,kriminalno.

6. ena knjiga se ne opise/pove dejanskega stanja.politikov sam tudi ne j**** 5%.

7. namesto demokracije kaj? diktatura? fasizem? komunizem? islam? anarhija? kraljevina? predlagaj kaj boljsega,kot demokracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7. namesto demokracije kaj? diktatura? fasizem? komunizem? islam? anarhija? kraljevina? predlagaj kaj boljsega,kot demokracijo.

ice,

jaz se ne precenjujem toliko, da bi vedel kaj je trenutno rešitev

današnja BIROKRATSKA DEMOKRACIJA pa definitivno ne deluje

ne v slo, ne kje drugje

rešitev?

tehnokracija?..

matrix 1 ?

ne vem..

dejstvo je da je gospodarstvo po celem svetu

robotiziralo proizvodnjo

posledično pomeni to vednovečjo izgubo delovnih mest

in v taki družbi kjer ni dela lahko delaš fererije po 2€ pa jih ne moreš prodati, ker so ljudje nezaposleni - beri nimajo.., fertik, če nimaš denarja - ne kupiš

izhod?

to bo pkazal razvoj..

ta družba je v preoblikovanju, saj taka oblika "birokratske demokracije" ne vodi do neke normalne družbe - dogaja se nekaj takega kot se je dogajalo v začetku industrijske revolucije

zato je tudi na političnem-mafijskem področju taka zmeda

EU mega trg je samo navidezna rešitev - podaljšanje agonije za desetletje, dve..

kako bo zgledalo PO TEM, je težko reči, saj bo kapital v družbi kjer bo recimo 70% brezposelnih postal brezpredmeten

jasno da to ne bo jutri, gre pa zeloo strmo navzdol

včasih mislim, da sem srečen ker teh spremeb ne bom v celoti doživel

ti jih pa boš

mi boš poročal ko se vidiva pri svetem petru

:D

ti na banditu

jaz na XJR

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zadeva je sledeča:

Fantomski zato ker nevem kako je nastal 8oz nisem vedel takrat), bil na davčni gledal podpis na odločbi, čigav je nevem, moj 100% ne (sumljivo podoben podpisu moje mame <_< , ki garantira da ni ona nč podpisala), fantomski tudi zato, ker po 4 letih nikakršne pošte (nobenih opominov), dobim nalog za izvržbo!!! od katerega so obresti CCa 22.000 sit :blink: :blink: , v glavnem sem se zmenil za odplačevanje na obroke, to sicer ni bil problem, moti me edino le da obresti ni možno zamrzniti.

Sej priznam, kriv sem za prekoračitev (mi je bila dokazana) in se opravičujem vsakemu, ki sem ga užalil s svojimi kletvicami :P . Je pa stvar taka, da dobim kr neko koverto po 4 letih za 44.000 sit ni zame vsak dan, sploh pa mi grejo (brei) "NA KURAC" obresti (pa rečte kar čte, in te obresti so kao moja krivda, k nikol sploh original položnice nisem vidu??? :unsure: :unsure: I DON'T THINK SO! :angry: :angry: :angry:

Zgolj u vdenost in ravnanje: DURS ko te j***!!! :angry:

Torej, kaj se buniš, če si sam nardil dolg?

Mogoče je pa kriva "mama", ker ti ni "vročila kuverte"? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) enka,zguceno.bom porocal.upam,da bo takrat na banditu se kaksen "dodatek". :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) enka,zguceno.bom porocal.upam,da bo takrat na banditu se kaksen "dodatek". :P :D ;)

Eno vlko razpelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) enka,zguceno.bom porocal.upam,da bo takrat na banditu se kaksen "dodatek". :P  :D  ;)

Eno vlko razpelo :)

in na raspelu raspeta ena leeeepaaa blondinka

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in na raspelu raspeta ena leeeepaaa blondinka

:wub:

Hm.......1........pa sem mislila, da bi človek tvojih let blondinko kam drugam nataknil, ne pa na razpelo...... :rolleyes: ;) :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, 1 ... kdo ma zdaj večjega ? :D :lol: B)

ne bom se niti pretvarjal,da vem za kaj se gre.... :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in na raspelu raspeta ena leeeepaaa blondinka

:wub:

Hm.......1........pa sem mislila, da bi človek tvojih let blondinko kam drugam nataknil, ne pa na razpelo...... :rolleyes: ;) :P

Alla B)

pozabila alla

si očala

in zato narobe

si prebrala:

:blink:

razpeti ni natakniti

B)

to pride po razpenjanju

:P

natikanje mislim - sicer pa sploh ne vem,

če si dovolj stara za take pogovore

:rolleyes:

blondinkorednonatikamdrugampress

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zadeva je sledeča:

Fantomski zato ker nevem kako je nastal 8oz nisem vedel takrat), bil na davčni gledal podpis na odločbi, čigav je nevem, moj 100% ne (sumljivo podoben podpisu moje mame <_< , ki garantira da ni ona nč podpisala), fantomski tudi zato, ker po 4 letih nikakršne pošte (nobenih opominov), dobim nalog za izvržbo!!! od katerega so obresti CCa 22.000 sit :blink: :blink: , v glavnem sem se zmenil za odplačevanje na obroke, to sicer ni bil problem, moti me edino le da obresti ni možno zamrzniti.

Ne vem, če to danes še tudi gre. Jaz sem kar nekaj let nazaj (ko še niti limita za študente ni bilo) delala dva meseca v papirnici in dobila plačilo direktno na hranilno knjižico (ne preko študentskega servisa). Plačilo je že tako bilo bolj bogo, potem pa še naslednje leto od davkarije dobim, da sem jim dolžna toliko in toliko in če ne plačam v roku, bodo obresti znesek hitro podvojile...

Po telefonu mi je neka ženska z davčne svetovala, da za vsak slučaj naj v roku plačam, naj pa še vseeno napišem pritožbo oz. prošnjo, da me dolga oprostijo, pa naj navedem, da sem študentka brez drugih lastnih prihodkov in bla bla bla.

Čez čas sem dobila obvestilo, da sem oproščena plačila. Edino malo dolgo je trajalo, da so mi vrnilai, kar sem jim že plačala.

Glede na to, da ti sam prviš, da tisti podpis ni tvoj in da vmes ni bilo nobenega opomina, mogoče še vedno lahko probaš za odpis dolga (ampak odgovor mora še vedno bit v tistem roki 8 dni od prejema pošte).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se opomina tiče NO CAN DO, stvar je taka: oni men niso dolžni obveščati :blink: , lahko grem v izpodbijanje podpisa, kar pa bi prišlo še več denarja,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se opomina tiče NO CAN DO, stvar je taka: oni men niso dolžni obveščati :blink: , lahko grem v izpodbijanje podpisa, kar pa bi prišlo še več denarja,.......

tragedy

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!