Skoči na vsebino

Prostitucija?!?!


Thundercat

Priporočene objave

:P :D Yeah, no shit! A veš kaj je highclass callgirl? Mislim! a veš koliko stane? Sploh pa imam toliko enih slabih izkušenj, da ne bom nikoli več metal prijateljstvo, denar, posel, ljubezen etc... v isti mixer! Verjetno mi pa sploh ne bi dala, prijateljstvo in to :P :D

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa prijatelja Tom-a, ki za enega drugega prijatelja, vodi en strip bar na King's Cross-u. Tale Tom je zelo prijazen, ampak en večer se je zgleda ena punca malo preveč nafilala (večina jih je na Heroinu), in sem videl kako, sicer skulirani Tom, drzi to punco za lasje in jo vleče po tleh kot v kakšni karikaturi iz kamene dobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel pa enega prijatelja iz Škofje Loke, ki je šel na prostitutke v Bombay-u, Fiji-u! Nič posebnega, razern da je on to počel bareback, torej brez kondomov. Enkrat sva se šetala po NY, in ta začne sredi noči na ulici preštevat kok ma gotovine! Ma saj je ruska ruleta zanimiva, samo upam, da je še ziv, tale moj prijatelj iz Škofje Loke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa nimam izkušenj s tem

:rolleyes:

enkrat ko sem bil mlad sem se zaklel:

B)

ko bo pa tolk daleč,

da bom TO moral plačati,

si pa raje kupim štrik

:P

no še sem živ in še nekaj časa bom - vse kaže

:D :D

najblškrtigorenjcisonulaprotmenpress

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

-porkaputanaeva, ki mi je ena od teh obrtnic ukradla sveze nova sončna očala kupljena v kopru, ampak ker vemo, da obstaja kozmična pravica, sem našel dva para čisto spodobnih na bliznjem Tamarama beach-u!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

ZANIMIVOOO - odpri tematiko

in začni pisati (kot jaz v "pacifist v vojski")

bo saj kaj zanimivega brati na forumu

da ne bo samo kup kratkih "duhovitih"

pripomb

:D

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,da malo elaboriramo to kurbarijo?

-100ljudi 100čudi, Crackhead 15$ Blowjob kurbe, 10.000$ na noč ali 500$na uro kurbe

-ne more dobit babe, baba ne da doma ali pa ne da kar hoče on, nima časa, volje niti zivcev, da se romantizira okoli in ima pač potrebe itn...v nedogled...

Hipotetično razmislek moralnezem:

Primer 1: Si nekje na koncu sveta (al pa doma no) in se ti pojavi ena vsaj tako privlačna kot tiste, ki jih popate tam po peskovniku. Imaš seveda normalno reakcijo oz., erekcijo, in te začne rahlo bolet v predelu zadrge. Seveda vsekakor boš rekel "Ne hvala! oprosti, ampak jaz imam pa zeno, punco, sem zvest blablabla ...in ji seveda pokazeš prstan, na levi roki, ki pa "fuck" se je kar naenkrat znašel v petem zepu kavbojk, in še sam ne veš ne kdaj, zakaj in kako. Ura je itak ene pol enajstih zvečer, ti pa piješ svoj tretji whatever, ampak ne boš se dal... ti boš to kontroliral a ne?

Primer 2: Ti in dva prav tako fajn katoliška fanta se podite malo po Patayi ali pač X mestu in ste malo zmatrani. "Hej fanta! mene bi pa tako ena masaza k sebi spravila, da kar ni res, pa vidva!?" en od teh " Hehe, glej kaj tam gor piše!,"Thai Massage" to sem enkrat slišu, da je kurbarija pa nč druzga!" tretji pa "Daj gremo mi to vprašat, saj bo takoj!". Pridete vi trije notri in se malo pozanimete o kako ali kaj in, glede nato da ste v 3pm na koncu sveta z šopom zelenih po zepih, utrujeni od razno raznega BS-a, se pač date zmasirat ane? Lezite vi trije na mizah, vsak s svojim ledenim pirom v roki, pokriti z belimi brisačami in si pripovedujete kako pogrešate Micko Špelo in Urško! V tem času vam pa tri sanjske mladenke Meo Keo in Beo res samo masirajo z raznimi olji, šamponi in določenimi deli telesa hmmm ja no....po nekaj sekundah se vidijo trije beli šotorji sredi sobe - Hmmm,I wonder why?

...pride gospa DingDong in poreče "Sorry guys, times up, plačal ste tajsko masazo, sicer pa obstaja še "tajska masaza" na meniju. A vi trije seveda "Ne hvala Gospa DingDong, mi smo zelo zadovoljni, ampak zdaj smo lačni in gremo jest!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhrrmmmm

no ja to ti da misliti

:rolleyes:

yes.. ne bi sedaj o tako skrajnih oblikah kot je

... tarzan, ki pride iz ujetništva goril po 2 letih življenja v banbusovi kletki naravnost ekzotični lepotici BimBo v naročje..

definitivno - ne bi nihče, ki je vsaj malo normalen razmišljal niti sekunde

:D

tko smo skp zmontiran, a ne?

js sm pač na svojih potepanjih - kjerkoli že imel vedno kraljico sabo.. pa če sm čist odkrit.. bi .. sj je vseen a ne

torej definitivno najlepše ženske (da omenimo še to)

žive na Karibih, kjer so se pomešale vse rase sveta

kraljica pravi, da to velja tudi za močnejši spol..

:D

črnekrasoticetemnomodrihočipress

:D

ps: naziji definitivno niso imeli prav s teorijo o čistosti ras

dasevepress

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

-porkaputanaeva, ki mi je ena od teh obrtnic ukradla sveze nova sončna očala kupljena v kopru, ampak ker vemo, da obstaja kozmična pravica, sem našel dva para čisto spodobnih na bliznjem Tamarama beach-u!

Hm, J, a lahko poves kaj za vraga imas za eno sluzbo ta tlko po svetu skaces?Aja, pa tvoje dogodivscine in dogodivscine tvojih kompanjonov so zelo zelo zanimive, tako da ti samo nadaljuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

-porkaputanaeva, ki mi je ena od teh obrtnic ukradla sveze nova sončna očala kupljena v kopru, ampak ker vemo, da obstaja kozmična pravica, sem našel dva para čisto spodobnih na bliznjem Tamarama beach-u!

Hm, J, a lahko poves kaj za vraga imas za eno sluzbo ta tlko po svetu skaces?Aja, pa tvoje dogodivscine in dogodivscine tvojih kompanjonov so zelo zelo zanimive, tako da ti samo nadaljuj.

sm ga že js prosu - pa noče

:(

mogoče bo popustu

če ga vsi v zborčku

prosimo

no tri - šter

:o :o :o :o

:o :o :o :o

deeeeejjjj

JJJJJJJJ

puuuveeejjjjjjjj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,da malo elaboriramo to kurbarijo?

-100ljudi 100čudi, Crackhead 15$ Blowjob kurbe, 10.000$ na noč ali 500$na uro kurbe

-ne more dobit babe, baba ne da doma ali pa ne da kar hoče on, nima časa, volje niti zivcev, da se romantizira okoli in ima pač potrebe itn...v nedogled...

Hipotetično razmislek moralnezem:

Primer 1: Si nekje na koncu sveta (al pa doma no) in se ti pojavi ena vsaj tako privlačna kot tiste, ki jih popate tam po peskovniku. Imaš seveda normalno reakcijo oz., erekcijo, in te začne rahlo bolet v predelu zadrge. Seveda vsekakor boš rekel "Ne hvala! oprosti, ampak jaz imam pa zeno, punco, sem zvest blablabla ...in ji seveda pokazeš prstan, na levi roki, ki pa "fuck" se je kar naenkrat znašel v petem zepu kavbojk, in še sam ne veš ne kdaj, zakaj in kako. Ura je itak ene pol enajstih zvečer, ti pa piješ svoj tretji whatever, ampak ne boš se dal... ti boš to kontroliral a ne?

Primer 2: Ti in dva prav tako fajn katoliška fanta se podite malo po Patayi ali pač X mestu in ste malo zmatrani. "Hej fanta! mene bi pa tako ena masaza k sebi spravila, da kar ni res, pa vidva!?" en od teh " Hehe, glej kaj tam gor piše!,"Thai Massage" to sem enkrat slišu, da je kurbarija pa nč druzga!" tretji pa "Daj gremo mi to vprašat, saj bo takoj!". Pridete vi trije notri in se malo pozanimete o kako ali kaj in, glede nato da ste v 3pm na koncu sveta z šopom zelenih po zepih, utrujeni od razno raznega BS-a, se pač date zmasirat ane? Lezite vi trije na mizah, vsak s svojim ledenim pirom v roki, pokriti z belimi brisačami in si pripovedujete kako pogrešate Micko Špelo in Urško! V tem času vam pa tri sanjske mladenke Meo Keo in Beo res samo masirajo z raznimi olji, šamponi in določenimi deli telesa hmmm ja no....po nekaj sekundah se vidijo trije beli šotorji sredi sobe - Hmmm,I wonder why?

...pride gospa DingDong in poreče "Sorry guys, times up, plačal ste tajsko masazo, sicer pa obstaja še "tajska masaza" na meniju. A vi trije seveda "Ne hvala Gospa DingDong, mi smo zelo zadovoljni, ampak zdaj smo lačni in gremo jest!"

Aja kar se pa prostitucije tice sem prej poslusal po dnevniku, da so neki bumbari zaceli zbirati podpise za referendum o legalizaciji prostitucije. Podpise pa so zaceli zbirati kar pred vhodom v cerkev, seveda, mozek in zenicka prideta iz cerkve in mozek seveda podpise, da si slucajno zenicka nebi mislila da ima pri hisi takega "pokvarjenca" ki hodi k prostitutkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

-porkaputanaeva, ki mi je ena od teh obrtnic ukradla sveze nova sončna očala kupljena v kopru, ampak ker vemo, da obstaja kozmična pravica, sem našel dva para čisto spodobnih na bliznjem Tamarama beach-u!

Hm, J, a lahko poves kaj za vraga imas za eno sluzbo ta tlko po svetu skaces?Aja, pa tvoje dogodivscine in dogodivscine tvojih kompanjonov so zelo zelo zanimive, tako da ti samo nadaljuj.

sm ga že js prosu - pa noče

:(

mogoče bo popustu

če ga vsi v zborčku

prosimo

no tri - šter

:o :o :o :o

:o :o :o :o

deeeeejjjj

JJJJJJJJ

puuuveeejjjjjjjj

Jaaaaaa J,povej!!!Lahko tudi po PM! (nebomnikomurpovedalpress) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J: Ti pa imaš razburljivo življenje....... :o

TC, a si se mal zmotu

:rolleyes:

J = čisto miren in uglajen človek z zdravim srcem, ker

razburljivo življenje žive njegovi frendi ne pa on

picajzli&stresskilspress

:D :D :D

:D :D ne ne! frendi imajo al pa imeli dolgočasne dogodivščine, opisi mojega so dosti bolj grozljivi, malo samocenzure pa ne škodi, ali pač!?

-porkaputanaeva, ki mi je ena od teh obrtnic ukradla sveze nova sončna očala kupljena v kopru, ampak ker vemo, da obstaja kozmična pravica, sem našel dva para čisto spodobnih na bliznjem Tamarama beach-u!

Hm, J, a lahko poves kaj za vraga imas za eno sluzbo ta tlko po svetu skaces?Aja, pa tvoje dogodivscine in dogodivscine tvojih kompanjonov so zelo zelo zanimive, tako da ti samo nadaljuj.

sm ga že js prosu - pa noče

:(

mogoče bo popustu

če ga vsi v zborčku

prosimo

no tri - šter

:o :o :o :o

:o :o :o :o

deeeeejjjj

JJJJJJJJ

puuuveeejjjjjjjj

Jaaaaaa J,povej!!!Lahko tudi po PM! (nebomnikomurpovedalpress) :D :D

:angry:

EGOIST !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Sorry Guys, jaz ne morem na knof. Za vsako zgodbo stojite vi, ker me zmotivirate z vašimi prispevki tako, da ne morem napovedat vnaprej kje, kdaj in kakšno smet bom napisal, prav tako jaz kaj dobrega dobim v odgovor mojimi smetmi :P Torej vi ste moj knof. Lp.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Sorry Guys, jaz ne morem na knof....  Torej vi ste moj knof. Lp.

:rolleyes:

eeeehhh

jebiga J

;)

mi smo pa tak lep

zborčk knofkou naštimal

:D :D :D :D

:D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej definitivno najlepše ženske (da omenimo še to)

žive na Karibih, kjer so se pomešale vse rase sveta

kraljica pravi, da to velja tudi za močnejši spol..

:D

črnekrasoticetemnomodrihočipress

:D

ps: naziji definitivno niso imeli prav s teorijo o čistosti ras

dasevepress

:D

črna ritka ti da užitka :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena naj bi bila okol 30 evrov...še ne vem na količino ali čas.....nej se kdo pozanima... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena naj bi bila okol 30 evrov...še ne vem na količino ali čas.....nej se kdo pozanima... :P

A bi res tko rad probal s prstitutko, al zakaj te tko zanima? :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena naj bi bila okol 30 evrov...še ne vem na količino ali čas.....nej se kdo pozanima... :P

Pa kaj je stabo?, Ma kaj nimaš čisto nobenega samospoštovanja? Primerjaj malo kaj dobiš za 30eurov v štacuni, interspar mercator pa to...potem si pa zamisli to putano za 30eurov :P ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjaj malo kaj dobiš za 30eurov v štacuni, interspar mercator pa to...potem si pa zamisli to putano za 30eurov :P ;) :D

12 kil kruha :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bo to v naši državi kmalu obrt...je treba malo cene poznat...če me kdo iz tujine praša da primerjava! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena naj bi bila okol 30 evrov...še ne vem na količino ali čas.....nej se kdo pozanima... :P

Že dolgo brez?

In kako to, da sam nemoreš pridobit takšne informacije? Sramežljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!