Skoči na vsebino

iščem skromen avto


Jason

Priporočene objave

Jaz vozim R19 1.8RT(1994) in ga ne morem prehvalit. Kupil sem ga za 700k SIT pri 120.000km. Z rednim vzdrževanjem je sedaj pri 160.000km še vedno zelo poskočen. Ima malo pod 100KM in okoli 130Nm navora(nism čist ziher), notranjost je tudi super za njegova leta(dobri zici, servo, el. paket, daljinsko centralno zaklep., armatura), pleh je kvaliteten, motor odličen. Porabi okoli 8l v povprečju. Po tabelah DURS-a mu je vrednost 580k SIT, vendar so cene še nižje z 1.4e mašino(novejša, varčnejša in šibkejša).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ma kdo izkušnje z Marutijem? Je letnik 95, 800cc, 26kW,...nujno rabim nekaj za v sluzbo hodit, pa se registracija je ful cenejsa. Prosim za mnenja ker danes morm nekaj zrihtat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S štirimi osebami v avtu ne potegne na simobilov parkplac :D.

Ena prijateljica ga ima že dobri 2 leti pa ji še vedno dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical svojo starejso sosedo in jo vprasal ce je pripravljena prodat Marutija. Je rekla da ga bo mela do svojega 80. leta ker ima do takrat izpit, da ji avto super služi, star je 13 let, nikol še ni nič crknilo, vse original razen gume je enkrat menjala (meni najprej nič jasno :hmm: ), prevoženih ma pa celih 9.000km :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne wem zaka mal ople ne gleata rečmo opel vectra 1.4 gls( delana za italijanski trg) je zlo soliden auto velik prostora dobri zvočniki vgrajeni :OK: pa še cena je kr vredi

potem opel calibra 2.0 ne gleat 16v kr jim glave pokajo :BUA: .) cena je kr ql pa še lep avto je

nasledn avto je hyundai scoupe gt turbo zlo poskočen za 1.5 mašino porabi cirka 8l pri normalni vožnji al pa še manj kak je kei čuvan pa ne rečt da so korejci pa japonci slabi avti kr to je ena velika bedna izjava če berete mal avto revije to veste.

golf || :hmm: je sicer zlo dobr avto sam ne bote našl ta prauga kr tisti ki ma ohranjega ve da ma supr avto tist ko ga prodaja pa ve da je že kr mal bogi sploh problen je pločevina podvozje sm ga meu pa podna sploh ni blo kr je biu prhek in je kr mal problem.

forde bolš da ne gleate ne stare ne nove kr je žiw križ z mašinam sploh dizl <_<

potem suzuki vitara zlo soliden avtomobil poleg tega še SUV( terenc) fain mestni avtomobilček zlo mehek in zlo vzdrežljiv ga mam in je zlo supr avto ko je pršu k hiš je meu 28.000 zdej ma 120.000 in use kar je blo treba narest je blo da sm pakne zameju ki so sicer zdržale 82.000km supr avto za še kr solidno ceno mate cabrio izvedbo pa trda streha kar je bolša opcija .)

vw polo foxy zlo redek primerek na naših cestah ampak če ga dobiš enga letnik 93 naprei nimaš kei razmišlat kr je supr avto 1.3 motor majhna poraba prostoren na obliko niso kei velik dal drgač pa zlo soliden avtomobil

to je nekak moje mnenje mnenja zaželjena če kei ni prau powejte če vas kei zanima uprašte bomo probal zvedet kr se kr giblem u družini ki je zlo powezana z avtim obistwo kr cela žlahta :lol:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne rečt da so korejci pa japonci slabi avti kr to je ena velika bedna izjava če berete mal avto revije to veste.

nimam nič proti korejcem :nono: ampak med korejcem in japoncem je razlika :yes: ne gre metat japonca in korejca v isti koš :wacko: korejec še zaenkrat ni japonec :P

Če bi osebno kupoval mal starejši avtomobil, bi se verjetno odločal med japoncami :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical svojo starejso sosedo in jo vprasal ce je pripravljena prodat Marutija. Je rekla da ga bo mela do svojega 80. leta ker ima do takrat izpit, da ji avto super služi, star je 13 let, nikol še ni nič crknilo, vse original razen gume je enkrat menjala (meni najprej nič jasno :hmm: ), prevoženih ma pa celih 9.000km :slap:  :lol1:

Ta post je enostavno nor! :lol1: (v pozitivnem smislu)

Drugače pa ravno slab avto ne more biti glede na kilometre, ki jih doseže.

Sploh pa ti že njegovo ime (city star) pove dovolj :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starejši Opli gnijejo še bolj kot Alfe (astra, vectra, calibra, kadet...).

sicer pa je avto narejen za 10 let, in v tem casu mora odsluziti, ta leta pa skoraj vsak zdrzi

ce pa keri rabi kaj starejsega, lahk pride do mene in vedno se kaj najde :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse original razen gume  je enkrat menjala (meni najprej nič jasno :hmm: ), prevoženih ma pa celih 9.000km  :slap:  :lol1:

To ni nič čudnega, gume pač preperijo :grim ,

to da stara ženska nardi v 13 letih 9000km pa ni nič čudnega, saj ga ma itk sam za u cerkev pa na možev grob, pozimi še pa to ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...vem, da tole ni avto,  ... Sodelavec prodaja ALFO ...,

:OK:

To je res, alfa je dobra sam za krompir in kolerabo kuhat, pa še tak jo lahk prežgeš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavim, da niko nisi vozo alfe :naughty:

Nauš verjel, sem. :grrr

Enkrat mi jo je kolega posodil 33-ko, sem se peljal 30km so vse možne lučke na armaturki svetle :eek: , pa še zakuhala je :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjel, sem.  :grrr

Enkrat mi jo je kolega posodil  33-ko, sem se peljal 30km so vse možne lučke na armaturki svetle :eek: ,  pa še zakuhala je  :slap:

:D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat mi jo je kolega posodil  33-ko, sem se peljal 30km so vse možne lučke na armaturki svetle :eek: ,  pa še zakuhala je  :slap:

ta tvoj kolega pa je bil dober gospodar avtomobila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjel, sem.  :grrr

Enkrat mi jo je kolega posodil  33-ko, sem se peljal 30km so vse možne lučke na armaturki svetle :eek: ,  pa še zakuhala je  :slap:

Kot da bi se s katrco pelal in pol okol govoru, da so vsi Renoji zanič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tvoj kolega pa je bil dober gospodar avtomobila :grim

On že tak ni mel kej uničit, ker se ja pač nategnu, da je šel tak sfukan avto sploh kupit, tako da jo je mel mogoče glih ena dva mesca. :doze:

Drugač pa ne me narobe zastopit, tist o kromirju in repi je bil hec.... :D

P.S. No ja nekej je pa tud res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, čez katre ne govort :nono:

Ja, ne čez katrco govort :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starejši Opli gnijejo še bolj kot Alfe (astra, vectra, calibra, kadet...).

ja to si ti r eku :fight2: kadet ja pa možno tud astra ne pa calibra pa vectra jo mam doma vectro pa je stara 15 let pa nima pikice rje tak da :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjel, sem.  :grrr

Enkrat mi jo je kolega posodil  33-ko, sem se peljal 30km so vse možne lučke na armaturki svetle :eek: ,  pa še zakuhala je  :slap:

poleg tega, pri vsaki alfi gorijo vse lucke ko das kontakt, mogoce si te je to dopadlo in si dajal kontakt kaR naprej .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega, pri vsaki alfi gorijo vse lucke ko das kontakt, mogoce si te je to dopadlo in si dajal kontakt kaR naprej  .)  :D

:eek: Aaaaaaaaa?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

:doze: Ne!

.

.

.

.

.

.

.

:devil: Bi blo pa zanimiv, me zanima kak dolg bi zdržala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!