Skoči na vsebino

iščem skromen avto


Jason

Priporočene objave

:? ei zdrawc  tale twoi post je pa zlo nelogičen  :?  ka si hotu powedat z nim  :?

Zanima me če bi se dalo pokat z njo, tako kot z motorjem če bi ji jemal kontakt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavo sem Nissan Micro letnik 90...upam da bo masina laufala vec kot par dni :hmm: Je pa cist brez opreme tak da mi kaj drugega ne more crknit :grrr

Za 1.0 in 40kW potegne presenetljivo dobro sploh ce primerjas z Daihatsu Charade in Fiat Uno :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

evo naslov je tapravi, iscem skromen, ohranjen avto, nekje do 1400 ccm, cena 400-500k SIT,

rang polo, fieste (brez rje),... .)

ce ima kdo dedka ali babico, ki prodaja kaj takega PM me...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

350 jurjev mu dam :D :P

na avto .netu maš takih avtov ala polo fiesta in ostalo drobovje kot listja in trave mal poglej ziher se kej najde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vete kaj.zx je dober avto,pa še pocen je,moj ate je dobu u nulo ohranjega,vso opremo razen klime za 90k.

pa se nič slabš ne pelaš ko v enem za 2,000,000 sit.

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vete kaj.zx je dober avto,pa še pocen je,moj ate je dobu u nulo ohranjega,vso opremo razen klime za 90k.

pa se nič slabš ne pelaš ko v enem za 2,000,000 sit.

:OK: :OK:

Seveda imaš tudi kakšen argument, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ate je kupo avto zx letnik 93. , oprema,el. pomik stekel,dalinsko zaklepanje,alarma naprava.

mašina 1.4 . res dobro ohranjen. zraven radijo sony na cd(tud dobr9,vse štiri blaopunkt zvočnike...........

:OK: nevem kaj bi še želel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Torej kopujem avto za cez zimo,torej neki zlo pocen, gledu sm Daihatsu Charade lepa cena in use :trance_33_sleep:

Zdej me pa zanima ce ma kdo kake izkusnje z tem avtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kopujem avto za cez zimo,torej neki zlo pocen, gledu sm Daihatsu Charade lepa cena in use :trance_33_sleep:

Zdej me pa zanima ce ma kdo kake izkusnje z tem avtom

Pri dizlašu je problem turbina, ki hitro crkne (meni je) potem sem zamenjal mašino za bencinerja. Simpatičen avto sicer.

Posebnih težav se ne spomnim.

Dizel je kuril pa cca 4 l pa kak deci :worship: Smo imeli 2 istočasno pri hiši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap gledam predvsem 1.0 bencinarja, to bo pa mogl delat ne, ce ga nebom prevec gnau :whistle:

kok pa kej pije bencinar priblizn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap gledam predvsem 1.0 bencinarja, to bo pa mogl delat ne, ce ga nebom prevec gnau :whistle:

kok pa kej pije bencinar priblizn

900ccm, 3 cilindri, pije malo pod 7L če ga ne stiskaš, samo tudi ne gre v bolj resen klanec npr. Črni Kal ipd...

drugače je pa zelo zanesljiv avtek, odvisno v kakšnem stanju ga boš najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

oče prodaja Kia Sephia Gs 1.8, l.98, 70000km, bele barve, nove gume, opravljen veliki servis, registriran do maja 2008, avto je u nulo.

Pomanjkljivost- nima klime.

Cena: 2500eur

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kopujem avto za cez zimo,torej neki zlo pocen, gledu sm Daihatsu Charade lepa cena in use :trance_33_sleep:

Zdej me pa zanima ce ma kdo kake izkusnje z tem avtom

Si me prav nasmejal. Sem ze mislil da se noben ne fura vec s tem. No jest ga imam. Kupil po principu kupis enega dobis 2.

Ne resno. avto je 1A, sploh ne mores primerjat s kakim renault 5 al cim podobnim. Drzi se ko hudic, se sam ne vem zakaj, mogoce nizko tezisce. Za primerjavo, tastar twingo se precej slabi drzi ko charade TS.

Jest mam bencinarja, prej ga je mela sestricna in je imela porabo dobrih 5 L. Js ki sem navajen bol dinamicne voznje z motorja jo imam dobre 6L. Avto je precej lahek in se mu pozna ze ce sta noter edel ali dva. Uglavnem najbolj me preseneca s porabo, dvomim da kak evropejec pije manj (upostevaj da ima to se uplinjace).

Jest priporocam, odloci se pa sam. Mislim da je karkol drugega drazje in prav nic boljse, cene se slabse. Aja masine pa tudi zdrzijo se pa se. Za 200 ojro dobis kar solidno ohranjenega.

Jest svojega ne menjam za nobenga (vsaj dokler sem student), vsak bo vec pokuru, se bom bolj sekiru ce mi ga kdo obuta, pa se rezervnih delov je dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

oče prodaja Kia Sephia Gs 1.8, l.98, 70000km, bele barve, nove gume, opravljen veliki servis, registriran do maja 2008, avto je u nulo.

Pomanjkljivost- nima klime.

Cena: 2500eur

Lp

Huuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhh.....nora cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Isti letnik.....ista kubatura......sicer Dajvu.......manj kilometrov.........S KLIMO....v nulo.....800eurotov.

Pa ne mi rečt....d je KIA 3x boljša :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Jaz bi pa rad kupil en skormen avto. To pomeni, da naj nebi bil prevelik (manj kot 4m) in tudi motor naj bi bil manj kot 1.4. Star pa naj bi bil 10 let ali manj.

In zakaj pišem tukaj, in raje ne pogledam v salomonca? Ker me zanima če veste za kak tak avto, ki se prodaja, in poznate lastnika ali avto že nekaj časa. Rad bi, da je avto iz dobrih rok. Zato vas prosim, če poznate kakšnega skrbnega lastnika, ki je imel avto vsaj nekaj časa (idealno bi iblo 1.lastnik), da prodaja avto iz razloga, ki ni, da ga avto kaj zajebava, da mi to sporočite tukaj.

Mater sem zakompliciral, upam da veste kaj sem hotel povedat.

Še nekaj: alu platišča, spojlerji, aftermarket strašna okna, sportski filtri, izpuhi in podobna šara so pri meni bolj argument proti nakupu kot pa za.

Da se ne bo oglasil kak šaljivec in rekel:

"poznam ene tipe in Musrke Sobote, ki prodajajo Kadeta kabrioleta; avto je res špica" :lol:

Najbolj ti bojo svetovali avtomobilisti in ne motoristi www.avtomobilizem.net in njihov forum. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj ti bojo svetovali avtomobilisti in ne motoristi www.avtomobilizem.net in njihov forum. :krneki:

glede na tole CITAT(Jason @ 27 May 2003 @ 22:37)

sumim, da je Jason avto že kupil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me prav nasmejal. Sem ze mislil da se noben ne fura vec s tem. No jest ga imam. Kupil po principu kupis enega dobis 2.

Ne resno. avto je 1A, sploh ne mores primerjat s kakim renault 5 al cim podobnim. Drzi se ko hudic, se sam ne vem zakaj, mogoce nizko tezisce. Za primerjavo, tastar twingo se precej slabi drzi ko charade TS.

Jest mam bencinarja, prej ga je mela sestricna in je imela porabo dobrih 5 L. Js ki sem navajen bol dinamicne voznje z motorja jo imam dobre 6L. Avto je precej lahek in se mu pozna ze ce sta noter edel ali dva. Uglavnem najbolj me preseneca s porabo, dvomim da kak evropejec pije manj (upostevaj da ima to se uplinjace).

Jest priporocam, odloci se pa sam. Mislim da je karkol drugega drazje in prav nic boljse, cene se slabse. Aja masine pa tudi zdrzijo se pa se. Za 200 ojro dobis kar solidno ohranjenega.

Jest svojega ne menjam za nobenga (vsaj dokler sem student), vsak bo vec pokuru, se bom bolj sekiru ce mi ga kdo obuta, pa se rezervnih delov je dost.

prepricu si me da ga nabavim ;)

upam da se res lepo drzi ceste tak ko si reku :)

mene sam skrbi da nebo masina sla papa prehitr ko mam kr tezko nogo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno kupuje poceni in hvaležen mlinček prodajam:

Hyundai Accent 1.5 90KM:

-servo

-airbag

- nastavljiv volan

- prevoženih 112000km

-ličarsko obnovljen (zadnja obroba )

-povsem brezhiben ter opravljen veliki servis (jermeni, napenjalci, svečke, filtri, olje, pletenica na izpuhu, stabilizator, končnika... )

-menjane komplet zavore (ploščice, pakne, zavorni cilindri... )

800€

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!