Skoči na vsebino

Ukraden mobitel, sledenje, telefonske


Pervy

Priporočene objave

Ok fantje povem vam iz prve roke.....slucajno se ukvarjam tud z dekodiranjem in SW upgradi GSM aparatov in vam lahko povem...da ce tisti ki ti je telefon ukradu ma v glavi malo pameti ga ne bos nikoli dobil nazaj! SIM kartico lopovi skori vedno vrzejo proc, IMEI stevilka pa je....spremenljiva, to pomeni da jo z malo znanja, pravim programom in kablom spremenis tko da ne bo noben vec vedu kaka je bla prej, in tudi operater bo dobil izpisano povsem drugo IMEI stevliko...

IQ GSM tatičev ponavadi ne presega 50. Se ni za bat, da bi IMEI spreminjali. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Če boš ukazal Mobitelu blokirat telefon, ga ne bodo sledili. Pol pa adijo telefonček. Blokirat moraš kartico, da ti ne nabija računa.....

ja sej ...kartico... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se je zgodilo isto in to v soboto. No, jaz sem bolj sama kriva za krajo mobitela ampak vseeno ga več ni.. <_<

In tudi jaz sem ostala brez vseh številk, tako da prosim tiste, od katerih številke sem mela, da mi jih ponovno pošljejo na PM, da nebi kdo mislil, da sem se skregala z njim.. :)

Lp, Greenninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se je zgodilo isto in to v soboto. No, jaz sem bolj sama kriva za krajo mobitela ampak vseeno ga več ni..  <_<

In tudi jaz sem ostala brez vseh številk, tako da prosim tiste, od katerih številke sem mela, da mi jih ponovno pošljejo na PM, da nebi kdo mislil, da sem se skregala z njim..  :)

Lp, Greenninja

ehehehehehehe....... dobra finta,tole. :D pove,da so ji ukradli telefon in prosi za stevilke,katere "je ze imela".in potem ji celotna moska MS-raja poslje svoje cifre...... ehehehehe.... lukavo :D B) ......tako se poveca pool izbire. B)

vseeno bom poslal. :P :D :D

ja ja,saj vem,da sem nemogoc. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehehehe....... dobra finta,tole. :D pove,da so ji ukradli telefon in prosi za stevilke,katere "je ze imela".in potem ji celotna moska MS-raja poslje svoje cifre...... ehehehehe.... lukavo :D B) ......tako se poveca pool izbire. B)

vseeno bom poslal. :P :D :D

ja ja,saj vem,da sem nemogoc. :lol:

Pa kako nisem tega malo prej spoznal??? :o :o :o

No ja, zdaj je že prepozno. :D :D :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se je zgodilo isto in to v soboto. No, jaz sem bolj sama kriva za krajo mobitela ampak vseeno ga več ni..  <_<

In tudi jaz sem ostala brez vseh številk, tako da prosim tiste, od katerih številke sem mela, da mi jih ponovno pošljejo na PM, da nebi kdo mislil, da sem se skregala z njim..  :)

Lp, Greenninja

ehehehehehehe....... dobra finta,tole. :D pove,da so ji ukradli telefon in prosi za stevilke,katere "je ze imela".in potem ji celotna moska MS-raja poslje svoje cifre...... ehehehehe.... lukavo :D B) ......tako se poveca pool izbire. B)

vseeno bom poslal. :P :D :D

ja ja,saj vem,da sem nemogoc. :lol:

si pa nesramen, veš! :angry:

sicer sem pa tvojo pravkar zbrisala! samo zaradi tega..

OPOZORILO: NE MI POŠILJAT TELEFONSKIH, KER ICE-U TO NE PAŠE!

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega Furioso. Ti kar pošlji. Konec koncev je F nekaj pred I v abecednem seznamu, B pa še mnogo prej :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Perv uporabu isto foro Ice? ;)

Si njemu tut poslal cifro? :D

:rolleyes:

yep. :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO: NE MI POŠILJAT TELEFONSKIH, KER ICE-U TO NE PAŠE!

<_<

uuuuuuueeeeee....... uuuuueeeeeeee........ v jok in na drevo. :D

ne pozabi vseh igrack s seboj vzeti. :P ;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO: NE MI POŠILJAT TELEFONSKIH, KER ICE-U TO NE PAŠE!

<_<

uuuuuuueeeeee....... uuuuueeeeeeee........ v jok in na drevo. :D

ne pozabi vseh igrack s seboj vzeti. :P ;) :lol:

Bom samo mobitel vzela, ok? :P

Če ti je prav seveda.. :rolleyes:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok......saj najbrz tudi vibrira. :P ;) B) :D

Pol boljse da vzame tako stvar zraven, ki je narejena samo na vibriranje B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se je neverjetno DOBIL SEM NAZAJ TELEFON!!!!!!!!!!!!!!!!

ZGODBA: danes dopoldan me pokliče šefica gostilne (sabine) kjer so mi ukradli telefon, da je dobila paket z mojim telefonom :o :blink: :P . telefon je bil zavit v folijo z mehurčki in obložen z trdim kartonom tako da se nebi poškodoval. telefon je nedotaknjen, noter je bila tudi kartica :D :P :lol: B) :rolleyes: :P :D

o telefonu so bili tudi cigareti (noben ni manjkal) in vžigalnik, ki so mi jih "odtujili" skupaj z cigareti. očitno je moje razburjanje po raznih gostilnah in grožnje z ukrepi proti "odtujevalcu" doseglo svoj namen in je nekdo ugotovil, da se za par jurjev vreden telefon ne splača tvegati.

no kartica je skopirana, telefonske so nazaj (kar je najbolj pomembno). se mi pa lopov (očitno je bil kak mlad poba) kar smili ker je kar nekaj denarja zapravil za poštnino (je bil težek paket), pa še v mariboru je dal stvar na pošto da ga bi bilo težje odkriti. :lol: :P :D

očitno se z primernimi ukrepi še da v ljudeh vzpodbuditi slabo vest ;) :P :D :rolleyes: ;)

torej hvala vsem, ki ste mi poslali telefonske, nisem vas namerno gnjavil ampak verjetno veste, da takega razpleta zgodbe ni bilo za pričakovati B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se je neverjetno DOBIL SEM NAZAJ TELEFON!!!!!!!!!!!!!!!!

ZGODBA: danes dopoldan me pokliče šefica gostilne (sabine) kjer so mi ukradli telefon, da je dobila paket z mojim telefonom :o :blink: :P . telefon je bil zavit v folijo z mehurčki in obložen z trdim kartonom tako da se nebi poškodoval. telefon je nedotaknjen, noter je bila tudi kartica :D :P :lol: B) :rolleyes: :P :D

o telefonu so bili tudi cigareti (noben ni manjkal) in vžigalnik, ki so mi jih "odtujili" skupaj z cigareti. očitno je moje razburjanje po raznih gostilnah in grožnje z ukrepi proti "odtujevalcu" doseglo svoj namen in je nekdo ugotovil, da se za par jurjev vreden telefon ne splača tvegati.

no kartica je skopirana, telefonske so nazaj (kar je najbolj pomembno). se mi pa lopov (očitno je bil kak mlad poba) kar smili ker je kar nekaj denarja zapravil za poštnino (je bil težek paket), pa še v mariboru je dal stvar na pošto da ga bi bilo težje odkriti. :lol: :P :D

očitno se z primernimi ukrepi še da v ljudeh vzpodbuditi slabo vest ;) :P :D :rolleyes: ;)

torej hvala vsem, ki ste mi poslali telefonske, nisem vas namerno gnjavil ampak verjetno veste, da takega razpleta zgodbe ni bilo za pričakovati B)

kaj pa če ti je kateri motosvetovec malce ponagajal? :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če ti je kateri motosvetovec malce ponagajal? :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;)

če je pa bil tako "nagajiv" da je čakal skrit v grmovju da bom pozabil telefon potem mu plačam pivo za vztrajnost ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!