Skoči na vsebino

Konec


Priporočene objave

Žalosten sem. :( :( :( Dons smo moral uspavat našega Skajčka. Upam, da nikol več nobenega...

Samo toliko, žalosten pozdrav :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(  :( socustvujem s teboj!!  :(  :(

Jest tut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh joj, si sploh ne upam pomisliti, da se vedno bolj bliža dan, ko bo treba našega Bakha uspavati :huh: :( :(

Robycop, moje sožalje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko, žalosten pozdrav :( :(

Zate in nas zalostno On pa je sel v vecna lovisca kjer mu ne bo ne dolgcas in ne vroce in ne prehladno....

Skajcek rest in pis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten sem. :( :( :( Dons smo moral uspavat našega Skajčka. Upam, da nikol več nobenega...

Samo toliko, žalosten pozdrav :( :(

"Ne jokaj ker je konec, zavriskaj ker je bilo! "

To je rekel veliki slovenec France Avčin in dam mu prav...

Spominjaj se lepih trenutkov, ki si jih preživel s komerkoli, ki si ga imel rad, najsi je bil to človek ali kake druge vrste ljubljenec.

Kar se pa uspavanja tiče, le moje mnenje.

Nikoli več ne bom zavlačeval s tem, ker sem enkrat tako že podaljšal muke ljubljenemu bitju, ki mi je podarjalo zvestobo celih 13 let, samo zaradi mojih predsodkov in zaplankanosti. Težak je ta korak, a do trpečega edini prijazen. Če ljubiš, boš tudi to naredil, čeprav s težkim srcem in s solzo v očeh!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mu s tem prihranil marsikatero bolečino. Očitno je bilo neizogibno...

Tko pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sožalje, poznam ta občutek :(

moj max sedaj počiva na vrtu pod veliko vrtnico. :)

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten sem. :(  :(  :( Dons smo moral uspavat našega Skajčka. Upam, da nikol več nobenega...

Samo toliko, žalosten pozdrav :(  :(

jaz sem lansko leto dal uspavati našega As-ka

(bradati škotski ovčar),

ki nam je razveseljeval življenje 11 let

žaaalost

nikoliii veeeč

:(

jeseni pa je stric na Trebelnem (Dolenjska) povedal da ima njegova kužika mladiče

in ko sem rekel kake sorte, je odgovoril:

"Čistokrvni Trebelan"

:D

šli smo jih gledat

in se zaljubili v Piki-ja, ki nam danes prinaša srečo v družino

naj še malo napišem o tej "avtohtoni" slovenski pasmi, ki je blazno zanemarjena od ljubiteljev živali, ki se veliko preradi odločajo za rodovniške pse

čistokrvni trebelan je pasma ki je nastajala 1000letja na Dolenjskem, v hribih bogu za hrbtom z mešanjem volkov, lisic, vseh sort psov (lovskih psov in čuvajev), ki so se od rimljanov naprej potepali tam okoli, ..

v tej mešanici se je pojavil izreden pes, katerega dlaka ne zahteva nobenega vzdrževanja, je vse od redkvic do pohanih pišk, nenavadno igriv in ljubiiitelj otrok, skrajno prijazen do domačih in prijateljev ter nezaupljiv do tujcev.

Izreeedno je učljiv in intiligenten - tako da v tem prekaša vse rasne pse (celo življenje imam pse in jih sam zelo uspešno dresiram - od bullterierjev, preko bobtailov ipd - kaj takega PA ŠE NISEM VIDEL)

njegova posebnost - popolnoma nepodkupljiv tj ne trza na čokolado, piškote itd - uči se le tako da razume kaj od njega hoče gospodar in potem to naredi tako da je ok učenje poteka že od

tretjega meseca naprej

definitivni šok = uboganje komand "brez glasu" - samo z roko pokažeš "dol" in se uleže - odrasel volčjak rabi za kaj takega nekajmesečno šolo

čistokrvni trebelan pa to skuži v nekaj poskusih pri 5tih mesecih

sploh nama ne bo treba v šolo, čeprav je star že 8 mesecev

:D

blazno, blazno ga imaaamo raaadi in žalost zaradi As-ka počasi izginja

:wub:

le sosedov in nekaterih znancev ne razumem, ki se čudijo da sem vzel k sebi "takega psa.. :huh: NAVADNEGA mešanca"

:blink: :blink: :blink:

jaz pa točno vem, da boljšega psa sploh najti ne bi mogel

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,skoraj bi me potegnil z to pasmo "Cistokrvni Trebelan" :D ,mas mogoce kako sliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam slike

ravno sedaj poizkušam nekako to dati na forum, ker je res zelo lep kužek - o njegovih lastnostih pa NISEM NITI MALO PRETIRAVAL

:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piki.jpg

evo to je naš Čistokrvni Trebelan - Piki

na Trebelnem ne komplicirajo toliko okoli psov kot v mestih

:)

ljudje so preprosti in dobri

črnim Čistokrvnim Trebelanom dajo ime Muri, drugim pa Piki

:)

zanimivost - prišel je s kmetije kjer je spal pri prašičih in NITI ENKRAT se pri nas ni niti polulal niti pokakal v notranjosti hiše, od vsega začetka si je izbral prostor pod smreko, kjer je nalaže počistiti - po 10 nočeh mi ni bilo treba več ponoči vstati, da bi šla na potrebo in je suh in čist prespal noč

nikoli nisem verjel pravim poznavalcem psov - sedaj pa vem

da je edino Čistokrvni Trebelan tista "prava pasma"

hudobneži tej pasmi rečejo tudi "štrasnpotpuri"

:D

no pa poglejmo če "se bo slika prijela"

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kam bi še napisala .... pa bom kr sem .... ALI VE KDO KJE BI LAHKO DOBILA MALEGA (KUŽEKA) CEZARJA ? Če se komu prebliskne, da ve kje je kakšen naj prosim napiše sem ali na PM .... HVALA! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kam bi še napisala .... pa bom kr sem .... ALI VE KDO KJE BI LAHKO DOBILA MALEGA (KUŽEKA) CEZARJA ? Če se komu prebliskne, da ve kje je kakšen naj prosim napiše sem ali na PM .... HVALA! B)

glej

oglasnik na internetu

glej pod škotsi višavski terier

ali walški terier

kolikor jih češ

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 tole me zanima: a ti maš bullterierje, al jih samo dresiraš?

mal se zanimam za to pasmo, ker bi ga tud jest imel, ampak mi tastari ne pustijo psa k hiši pripeljat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobim novega Skajčka. Kok je luškan.

LP, Roby

Čestitke ob novi pridobitvi...... :)

Ne bo sicer zamenjal Skajčka 1, bo pa zato prinesel tolk novega veselja v hišo.....:)

Upam, da ga boš kdaj pripeljal pokazat....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 tole me zanima: a ti maš bullterierje, al jih samo dresiraš?

mal se zanimam za to pasmo, ker bi ga tud jest imel, ampak mi tastari ne pustijo psa k hiši pripeljat :(

POSLUŠAJ TASTARE

:D

sem imel enega - super se da dresirati na piškotke (veliki sladkosnedi so tile bullterierji)

probl.: če nočeš imeti norega psa - moraš paziti prvih 1,5 let

da ga drug pes ne ogrize - samo enkrat se TI ne stepeš s tujim psom namesto njega pa je 90% verjetnosti da boš imel težave 12 let - velja za pse ne za psice (moje izkušnje)

če ti uspe je pa NADSUUUPEEER KUŽA

še enkrat: poslušaj tastare, bo bolje zate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobim novega Skajčka. Kok je luškan.

LP, Roby

Čestitke ob novi pridobitvi...... :)

Ne bo sicer zamenjal Skajčka 1, bo pa zato prinesel tolk novega veselja v hišo.....:)

Upam, da ga boš kdaj pripeljal pokazat....

Alla

Roby, vse enako tudi od mene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!