Skoči na vsebino

Konec


Priporočene objave

Sorry robi, pač pride s časom, tako kot marsikaj drugega, lepega, pa tudi kej malo manj.

Čistokrvni mešanci rulez. Do sedaj imam samo dobre izkušnje z njimi. Jest bi tut enga.... sam ne še prec.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumel, razumel, 1... :) Pogrešam pa ga.

Sej imamo še muca Fjodorčka pa kuža Nika, Skajček 2 pa pride čez dva tedna... B) Kumi čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumel, razumel, 1... :) Pogrešam pa ga.

Sej imamo še muca Fjodorčka pa kuža Nika, Skajček 2 pa pride čez dva tedna... B) Kumi čakam!

:D :D :D

glej da objaviš fotke

v temi "nov začetek"

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kam bi še napisala .... pa bom kr sem .... ALI VE KDO KJE BI LAHKO DOBILA MALEGA (KUŽEKA) CEZARJA ? Če se komu prebliskne, da ve kje je kakšen naj prosim napiše sem ali na PM .... HVALA! B)

Rabi Bobek družbo???

BTW, hlače so se ti vtrgale na riti...si verjetno čez kak žičnat plot skakala, ha?

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej 1, a so bullterierji prijazni do ljudi tko na splosno. Jaz mam zdej dobermanko pa sta mi obe pasmi ful vsec. A je cist pes? A si ga imel noter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej 1, a so bullterierji prijazni do ljudi tko na splosno. Jaz mam zdej dobermanko pa sta mi obe pasmi ful vsec. A je cist pes? A si ga imel noter?

torej

bullterier, če je dobro vzgojen je ena najboljših pasem na svetu :) :) :)

- moj je prišel iz ful poscanga podstrešja (higiena mladičev = bla 0) - vseskozi čist v 3 nočeh

- samo takrat sem ga skopal (kot sedaj pikija) enostavno ni smrdel ali se umazal - predvidevam da dlaka izloča neke vrste vosek

po 2 dneh je začel DIŠATI po mleku in kopal sem ga samo če je zašel (zeloo redko) v kako packarijo po nesreči

- blazno prijazni do ljudi (napadalnost privzgojena !!!) in neverjetni igralci družinskega nogometa, nori ljubitelji otrok v igri (ne za MALCO :D )

- ravno prave velikosti za v avto - ne bruha, ne slini se - in potem ne rabiš zaklepati več avta - na svoje oči sem videl, ko sta 2 lumpa videla ključ v ključavnici avta, se hotela vsesti noter in eden zatuli "pazi bullterier!!" - in črtaaa

:D :D :D

- renčanje je nooroo - noben harley nima takega glasu..

odrasel doberman, ki je hotel piti iz njegove skodelice, se je ob tem zvoku usranodostojanstveno umaknil, ko je mali imel 4 (!!) mesece - sposoben se je braniti pred veliko večjimi cucki

- pred napadom je edno opozorilo rep raven kot avto antena

:D

yesss

bulterieristhebestpress

slabo:

riziko da se stepe z drugim psom v mladosti ali ga obrca odrasel človek ali ga dražijo sosedovi otroci

fak

če napade otroka - ga ubije v nekaj sekundah

videl na svoje oči kako je bullterierka ubila odraslega volčjaka:

v parih sekunda je imel pes čreva na travi (napadel je njenega mladiča) - groza, lastnik ni imel časa reagirati - BT napadajo v trebuh ne v vrat

NE PRIPOROČAM ČE NIMAŠ RES VELIKO IZKUŠENJ S PSI IN PASJO DRESURO, IN ČE SI LE MINIMALNO AGRESIVAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kam bi še napisala .... pa bom kr sem .... ALI VE KDO KJE BI LAHKO DOBILA MALEGA (KUŽEKA) CEZARJA ? Če se komu prebliskne, da ve kje je kakšen naj prosim napiše sem ali na PM .... HVALA! B)

Rabi Bobek družbo???

BTW, hlače so se ti vtrgale na riti...si verjetno čez kak žičnat plot skakala, ha?

El B.

Ne ni zame .... moja frendlica bi rada cezarja pa ga nikjer ne najde ! :P

kake hlače ? kaj spet bluziš ? :angry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kam bi še napisala .... pa bom kr sem .... ALI VE KDO KJE BI LAHKO DOBILA MALEGA (KUŽEKA) CEZARJA ? Če se komu prebliskne, da ve kje je kakšen naj prosim napiše sem ali na PM .... HVALA! B)

Rabi Bobek družbo???

BTW, hlače so se ti vtrgale na riti...si verjetno čez kak žičnat plot skakala, ha?

El B.

Ne ni zame .... moja frendlica bi rada cezarja pa ga nikjer ne najde ! :P

kake hlače ? kaj spet bluziš ? :angry: :blink:

nč ne bluzi - bauca - tojo slikco gleda pa se mu sline cedijo - pa ne ve kako bi načel tematiko, heheheeheee

:D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, ko slišim, da je nekdo ostal brez svojega ljubljenca, me zvije, ker vem, da tudi mene to čaka. Kdaj? Ne vem, vem pa, da ne bo več zelo dolgo. Sedaj je naša Ondi stara že 11 let. Morda nam bosta podarjeni še 2, 3, 4 leta, kaj več pa verjetno ne. Zatrdno pa sem odločena, da ko bo prišel njen čas, bom mislila nanjo in ne na svoje želje in ji bom skušala skrajšati muke, ko bo to potrebno. Vem, da mi od takrat dalje nihče ne bo izkazal tako prisrčne dobrodošlice, ko se bom vračala domov, kot mi jo zna le ona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, ko slišim, da je nekdo ostal brez svojega ljubljenca, me zvije, ker vem, .....

Dada

ne bit v naprej žalostna

bo brez tega dovolj hudo

edino

kar človeku res pomaga v tem

težkem obdobju je drug mladiček

imel sem modrega soseda, ki je imel rad volčjake

ok, ne? .. pač to pasmo, drugi pa druge

ko je bil njegov Aro že star in so videli, da ne bo več dolgo je kupil novega mladička Runčka

Runček je rasel ob staremu Arotu in obema je bilo lepo

Aro je Runčka naučil vse potrebno (na našo žalost je bil lajavec in tudi tega se je Rubček navzel - lajati nepretrgoma celo popoldne)

:(

Nekega dne Aro ni prišel več nazaj iz mesta kamor ga je odpeljala

gospodarica - 2letni Runček pa je do popolnosti prevzel njegovo vlogo.. na vrtu se je igral z otroci in vprašanje če je sploh vedel..

vsem je bilo veliko lažje

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tko. Mam novga leopardka oz. njo. Lunca. B) B) B)

Kok je lepa. Pa moja. B)

Sam tolk, lep pozdrav še od mucke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa seveda je tut od moje NfR. B)

Sam je res tok lušna mucka...

Glede na to, da nisi opisoval z epsko širino, - ali lahko pričakujemo kakšno fotko? :) :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!