Skoči na vsebino

Aprilia Habana Custom 50 Tuning


ihudol

Priporočene objave

Pred kratkim sem se odločil za tuning moje Habance. Pri MikMekanik-u so mi za borih 95 tisočakov :o vgradili Polini Kit 70. Z rezultatom tuninga pa na koncu nisem bil ravno zadovoljen. S tem ne mislim, da imam kaj proti MikMekaniku, saj so svoje delo opravili strokovno! Problem je v izpuhu Habane, ker ima vgrajen katalizator, ki dobesedno krade moč. Zato sprašujem, če ima kdo kakšen nasvet za predelavo izpuha, ker za nakup novega nisem ravno navdušen (ne zaradi cene ampak zaradi oblike, ki ne paše ravno na Habano).

Hvala.

LP, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prejšnjem sporočilu sem mogoče bil premalo jasen! Ali je možno dobiti športni izpuh za Aprilio Habana Custom, ki bi vsaj nekako pasal v njen izgled?

LP, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pa si toti orginalni avspuh narazn vreži pa vse ven poberi tako sn jaz pri ZX-u pa boš mel isti kurac ko pa z nekim drugim avspuhom pa še optika se nebo spremenila.

Kaki kit pa te maš noter da si dal 95k???Al so še ti zobnike al pa kaj menjali???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi 95k sit samo za kit in delo veliko :blink:

glede avspuha:

če hočeš ŠPORTEN avspuh, mislm da ga za habano ni, ker so športni vsi(mislim) zaviti, pa se ne podajo habani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 95k so mi vgradili Polini 70 kit in 17.5 vplinjač. Kit in vplinjač naneseta cca 55k ostalo je bilo pa delo.

Tudi sam sem imel idejo da bi pobral vse iz izpuha samo morem dobiti pravega mehanika. MikMekanik mi je sicer zatrdil da lahko iz obstoječega naredi športnega samo da je stvar blazno draga. Če 95k za njega ni bilo drago si morem pa pol sam mislt kok bi me predelava izpuha koštala. :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 jurjov so ti kasirali za predelavo?????Jaz pač nebi dal tolko pa če sem jezus.Zakaj pa i te sam nisi kita noter dal????Jaz sn si vse sam naredo pa še 1x do zdaj ni nič crknlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno 40k ni preveč pa še MikMekanik se je izgleda kr dobr potrudu in je stvar naredu profesionalno. Moti me bol to da sm dal 95k pa da mi sedaj Habanca gre komaj 65km/h. :( Zato sedaj tudi razmišljam o možnosti predelave izpuha da se bo investicija vsaj izplačala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokade naj bi bile odstranjene. No kar se vidi da je bilo odstranjeno je tista slepa cev pri izpuhu za ostale pa ne morem reči. Kje pa bi te blokade še lahko bile. Ja MikMekanik pravi če bi dal športni izpuh da bi stravr letela tud do 100km/h. Ma res ne vem kaj naj naredim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+40kmh bi ti dal športni avspuh :blink: :blink: ???

ne verjamem...k večjemu +20kmh

omisli si menjavo primarnih zobnikov (povečajo končno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mik mehanik je groza!!!!!! Odsvetujem vsem! To je Kovic! Po navadi kjer kupis avspuh dobis zastonj montazo.....pri njemu je montaza 25.000!!!!! Men je za menjavo kolena na avspuhu hotu racunat 20.000 pa sm reku ne hvala,pol mi je pa en varilc to naredu ful dobr za 3.000 sit!!!!!!

V glavnem mik mehanik KRADE!!!!!! LOPOV!!!!

Ko sm hotu dat pri njemu delat 70 ccm mi je hotu za delo vzet 50.000!!!!!!!!(kit + fergazer)!!

Moj zdejsnji mehanik mi je to oboje naredu za 5.000 sit!!!!! In to boljs!!!

Model od Mik mehanika je zivo sranje!!!!In to ne govorim k bi mel kej proti njemu ampak iz lastnih izkusenj!!!!!!

V glavnem svetujem da se ga izogibate na veliko!!!!

Pozdravcek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz ze vam pol leta pravim o Kovicu :blink: :blink: :blink: Matej ga je mel 3x doli pa nikol ni delal ko ga je nazaj dobil....Non stop je bil pametn pa ono pa tretjo...pa nekaj vlakal ludi :angry: :( :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!