Skoči na vsebino

Kritika "Čnemu forumu"


YZFgeorge

Priporočene objave

Vsebina črnega foruma je čist uredu taka kot je. V spomin ponesrečenim in v opomin še živim.

LP

YZFgeorge, sj ti ni potrebno prebirat te teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi v spomin motoristu.

Je to "S" ali "O"?

In kar se vas tiče: a je dandanašnja motoristična raja že res tako poneumljena, da mora brati črno kroniko, da dojame rizičnost svojega hobija?

Včasih, ko vidim kakšnega motorista, ki na polno špona med avti(prehitevanje v škarje,...), res pomislim, če mogoče še ni ugotovil, da ni nesmrten!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi v spomin motoristu.

Je to "S" ali "O"?

In kar se vas tiče: a je dandanašnja motoristična raja že res tako poneumljena, da mora brati črno kroniko, da dojame rizičnost svojega hobija?

a te mlaj daje, al sam dons še nisi nbenga ugriznu

pa zdej sam sebe kurblaš

:blink:

pejt na en per s prjatli

pa se mal sprost u naravi

:D :D

sej svet ni tako črn

kot se ti zdi

:angry:

pa tak problem okoli tega delat

dej no

nasmej se pa tiste vice mal čitej

boš vidu da bo bolš

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ti mors pa tud vedn met neke sarkasticne pripombe...

Sarkazem - zelo negativen, poniževalen odnos do česa

Se ti res zdi, da sem vedno, ko nekaj napišem zelo negativen, ali celo poniževalen? :huh:

No ja mogoce pa ne cisto vedno (zgolj zadnjih 938 objav na motosvetu).

Da ne bom govoril nekaj na pamet bom zgolj uporabil funkcijo copy/paste in prekopiral tvojo zadnjo cvetko iz teme Reševalci na motorju... (mislim fantje resevalci, kdo vas sploh potrebuje - kuko ste vi neumni - pejte rajs fuzbal spilat, namesto da pomagate neumnim motoristom ki se brezglavo pobijajo po cestah: Georgieu pa se kaj takega sploh ne more zgoditi, saj on vozi po predpisih in ima vedno obleceno najboljso opremo.)

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...t=ST&f=6&t=5083

Pa naj Ta reševalec (naš forumaš) pove, kaj sam misli o tem.

Jaz še zmeraj mislim, da po nepotrebnem izpostavlja svoje zdravje in življenje.

Je že res, da lahko pride nekoliko prej na mesto nesreče........bi pa srčno rad izvedel koliko % vseh ponesrečenih nebi pričakalo reševalnega avtomobila, ki bi bil tam nekaj min. kasneje.

Da o tem, da je nesmisel ponesrečenca z sireno v bolnišnico vozit sploh ne govorim. Zakaj pa bi naj, ko pa potem čakaš na hodniku tako dolgo, da te preden prideš do zdravnika, najde policijska patrulja in ti ponudi alkotest!!!

Naj samo nebodo kdaj vzvišeni, ti bogovi v belem, ko bom kaj potreboval, ker se v meni že predolgo nabira jeza. Predvsem Dr. Kruščič naj mi ne hodi pred oči.

YZFgeorge

P.S.: Se eno vprasanje za admine: Ali je mozno dati kaksnega uporabnika motosveta na osebno ban listo, da se mi na forumu ne bi prikazovali njegovi posti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom govoril nekaj na pamet bom zgolj uporabil funkcijo copy/paste in prekopiral tvojo zadnjo cvetko iz teme Reševalci na motorju...

Potem pa le pojdi še enkrat tja in si preberi, zakaj mislim tako kot sem napisal. Ali si mnenja, da brez razloga mislim, da je nače zdravstvo (vsaj SBM) v totalnem razsulu. :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom govoril nekaj na pamet bom zgolj uporabil funkcijo copy/paste in prekopiral tvojo zadnjo cvetko iz teme Reševalci na motorju...

Potem pa le pojdi še enkrat tja in si preberi, zakaj mislim tako kot sem napisal. Ali si mnenja, da brez razloga mislim, da je nače zdravstvo (vsaj SBM) v totalnem razsulu. :angry: :angry:

:D :D :D :D

:D :D :D :D

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravstvo je vrjetno res v razsulu, pa ne samo v SBM.

Dejstvo je pa nekaj: tuje analize kažejo, da je najpomembnejše nudenje prve pomoči in to v prvih 17 minutah (če sem se prav zapomnil). Če je prva pomoč hitra in pravilna, se možnost vsakega ponesrečenca. da bo preživel - ozdravel bistveno povečajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

19-1-300.jpgIn.......ste se ga v črni kroniki že spomnili. Ste "ovekovečili" njegovo tragedijo tudi že na motosvetu? Ste se že dovolj zgražali za danes? In ali boste zaradi tega, ker ste to prebrali, na motorju res bolj dolgo preživeli.

MRHOVINARJI!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se mal umiri no, George! :(

Kaj kar nekaj etiketiraš z mrhovinarji, kakor se spomnim, si bil sam proti temu, da se človeka etiketira, preden ga spoznaš...Malce bedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da tale Forum ni bil in zaenkrat še ni kaj podobnega v stilu Špigl tv in presss..., zato se temi (samo)pobijanja z motorji enostavno ne moremo izogniti. Etiketa mrhovinarjev odpade Džordži.

Bojim pa se, da motor vse bolj postaja sredstvo za ne vem več kakšne subkulture, đaznosti, blaznosti, vaške heroizme in ne vem kaj še, ki z osnovno idejo vožnje motornega kolesa nima več kaj dosti skupnega. Fino fajn nalagat video klipe v stilu "City madness", "Sobboth death ride" (pojdi na temo nalaganje video clipov), potem pa še sami malo probat.

Meni osebno na cesti postaja po malem nelagodno, ko sem v avtu in na motorju. V avtu zato, ker ne vem več, ali naj se sploh še kam umikam, ker je nova moda /po obvoznicah/ prehitevati po desni, z motorjem pa, ker se po novem počutim dodatno ogroženega tudi od "kolegov" motoristov. In imam definitivno pokvarjen dan ali pa še več, če gledam speštane motoriste na cesti, ko se peljem mimo. Še nekaj trenutkov nazaj sem pa gledal mladeniške oči v vzratnem ogledalu.

Tudi na tem forumu se je pokazalo, kaj je tragedija motorista na cesti, kaj pa izzivanje usode. In iz zapisov v Črnem forumu boš zelo lahko razbral, koliko tragedij so naredili drugi, koliko pa jih je bilo povzročenih v prvi osebi.

Srečko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRHOVINARJI!!!! :angry:

Ne dovolim, da me žališ. Prav tako je grdo, da žališ vse moje prijatelje in prijateljice motoriste in motoristke, ki zagotovo niso to, kar si ti napisal. :angry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtu zato, ker ne vem več, ali naj se sploh še kam umikam, ....

Umikanje motoristom ni potrebno nikjer !!!

Jaz se v glavnem ne umikam in tudi od drugih tega ne pričakujem. Prehitevati je treba tam, kjer so za to možnosti ... proti divjakom pa itak ni in nikoli ne bo cepiva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRHOVINARJI!!!! :angry:

Ne dovolim, da me žališ. Prav tako je grdo, da žališ vse moje prijatelje in prijateljice motoriste in motoristke, ki zagotovo niso to, kar si ti napisal. :angry: :ph34r:

In kako boš to izvedla ?

Žalitev je že bila.

A vabiš na dvoboj, pa naj kri opere to nesramnost.

<_< :blink: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš vabilo na dvoboj v stilu " usnjeno motoristično rokavico mu okrog ušes prlimat" ? :rolleyes: :P :o

Ma ne, se veš, da nisem taka. :rolleyes: :)

Včasih sem še bolj strašna! :angry: :angry: :angry:

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš vabilo na dvoboj v stilu " usnjeno motoristično rokavico mu okrog ušes prlimat" ? :rolleyes: :P :o

Si predstavljaš ??

Ga s čela dol pogledaš, počasi kot pri striptizu snameš dol rokavico in dvakrat enkrat z ene, drugič z druge strani, ga flikneš po obrazu, potem nežno spustiš rokavico na tla, pa naj jo pobere če si upa.

Ti grem za sekundanta.

Bom zastopal tvoje interese.

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivo, kako se nekateri počutijo napadene, prizadete in užaljene ob besedi "mrhovinar"......pa čeprav nisem nikogar poimenoval........ Le zakaj je temu tako???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In.......ste se ga v črni kroniki že spomnili. Ste "ovekovečili" njegovo tragedijo tudi že na motosvetu? Ste se že dovolj zgražali za danes? In ali boste zaradi tega, ker ste to prebrali, na motorju res bolj dolgo preživeli.

MRHOVINARJI!!!! :angry:

Ker ravno izzivaš...

Laično gledano je tragedija v tem, da je dečko prehiteval po desni avto, katerega sta po levi prehitevala še dva motorista... Avtomobilist ni nič "kriv", čeprav bi lahko vedel, da se umikati motoristom ne spodobi...

heh, ko smo ravno pri tem - enkrat motoristi hočejo, da se jim avti izogibajo (v mestu), drugič nočejo... kdo od onih ljudi, ki so vajeni voziti počasne škatle, bi pa vedel, kaj je prav?

Skratka - motorist bi lahko morda še malo bolj pazil nase ... žal... sožalje njegovim bližnjim in prijateljem, ki so projekt preživeli ...

PS: kar se mene tiče - mi vsaka taka lekcija prav pride... žal, ampak tako je.

nimam se za mrhovinarja, samo kruta resničnost mi je že prevečkrat pogledala v obraz...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivo, kako se nekateri počutijo napadene, prizadete in užaljene ob besedi "mrhovinar"......pa čeprav nisem nikogar poimenoval........ Le zakaj je temu tako???

PS: zakaj se ti tako pogosto počutiš tako zelo napadenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo bolje če se to temo enostavno pozabi....zaklene drugače povedano...da se ne bo še več žalilo brez veze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ravno izzivaš...
Symru........ kje pa izzivam??

Laično gledano je tragedija v tem, da je dečko prehiteval po desni avto, katerega sta po levi prehitevala še dva motorista... .

Sploh ni tragedija, da je prehiteval po desni, sploh ni tragedija, da se je avtomobilist umaknil........edina tragedija je, da je fant mrtev..........potem pa hitro, hitro na forum skopirat.........matr jih bom z tem vredu šokiral, če še niso vidli......pa še en post zraven bom dobil.

Avtomobilist ni nič "kriv", čeprav bi lahko vedel, da se umikati motoristom ne spodobi..

Avtomobilist ne da "ni kriv", temveč NI KRIV! Po desni se ne prehiteva!

Motoristom se ne spodobi umikat??? WTF??? :huh: A bomo zdaj motoristi spisali brošurico, kaj se za avtomobilista spodobi in kaj ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, džordž - saj veš, tudi v živo ljudje kdaj govorijo o teh zadevah, zakaj potem ne bi na forumu razglabljali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo bolje če se to temo enostavno pozabi....zaklene drugače povedano...da se ne bo še več žalilo brez veze....

Za mrhovinarji še zmeraj stojim. Vlačite po zobeh tragedije in smrti drugih motoristov.......in to na način senzacijskega novinarstva......brezplačno!

Kar se žalitev tiče.........

1) Nekoga, ki je mrhovinar ne moreš užalit, ker to dejansko je.

2) Nekoga, ki ni mrhovinar ne moreš užalit, saj se ne počuti ogovorjenega (nikogar nisem imenoval).

3) Napadenega - beri užaljenega - se lahko počuti samo nekdo, ki se vsaj delno identificira z tem, vendar mu to kar vidi ni všeč, ter se zato počuti ogroženega in kriči na vso grlo.

Prosim povej mi, koga sem žalil? Ime!

In prosim nikoli Thundercata za moderatorja, ker bo špilike pobral vsem, ki se bodo igrali drugače, kot si je on to zamislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!