Skoči na vsebino

Kritika "Čnemu forumu"


Priporočene objave

Boljš to, kot misli na kakšne neumnosti.

Sej tist k noče, ga pač ne prebira.

Pa kolk smo lahko napisali, da ni res.

Da pa Georgij rad provocira, je že dostikrat dokazal.

Mi pa kot muhe na d...

Po moje se mu kar samo smeji

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tko prijazen je bil, ko je bil še otrok..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jaz ga mam še zmeri rada takega, kot sem ga spoznala. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ampak probleme si pa delate.... :rolleyes:

Po nepotrebnem. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kar se vas tiče: a je dandanašnja motoristična raja že res tako poneumljena, da mora brati črno kroniko, da dojame rizičnost svojega hobija?

Odgovor je DA...

Z menoj na prvem mestu. To potrebujem, pomaga mi obdržati v mislih tudi "tisti drugi" aspekt motorizma. Takrat, ko je najbolj fajn, ko bi še malo bolj položil ali pa še malo bolj zadriftal na šodru.

Še bolj kot to mi pomaga pogovor, recimo, z Dave-om, ko se, pol v šali, pol zares pogovarjava o stvareh, ki so se zgodile, in smo skupaj veseli, da se ni zgodilo še kaj hujšega. Tistega, kar beremo vsi v Črnem forumu... kateri me vedno znova opozarja, zavira, sili, da dvakrat premislim vsako dejanje, bolje predvidevam in pametneje, predvsem pa varneje vozim svojo ropotuljo po naših cestah.

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo bolje če se to temo enostavno pozabi....zaklene drugače povedano...da se ne bo še več žalilo brez veze....

Za mrhovinarji še zmeraj stojim. Vlačite po zobeh tragedije in smrti drugih motoristov.......in to na način senzacijskega novinarstva......brezplačno!

Kar se žalitev tiče.........

1) Nekoga, ki je mrhovinar ne moreš užalit, ker to dejansko je.

2) Nekoga, ki ni mrhovinar ne moreš užalit, saj se ne počuti ogovorjenega (nikogar nisem imenoval).

3) Napadenega - beri užaljenega - se lahko počuti samo nekdo, ki se vsaj delno identificira z tem, vendar mu to kar vidi ni všeč, ter se zato počuti ogroženega in kriči na vso grlo.

Prosim povej mi, koga sem žalil? Ime!

In prosim nikoli Thundercata za moderatorja, ker bo špilike pobral vsem, ki se bodo igrali drugače, kot si je on to zamislil.

Kdaj imam občutek da kdo prihaja z drugega planeta.....ker ga enostavno ne razumem...in se z njim ne da komunicirat na Zemeljski ravni!

Kdaj bi morali moderatorji tudi pri takih izjavah ukrepat.....če bi bil jst tvoj moderator dragi Georg...ajaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!