Skoči na vsebino

Kazen za ne-vrnitev tablice


igralec

Priporočene objave

do 1. maja naj bi registriral motor, sam ga nisem, ker se mi ne da ubadat, da bi šel spet 45 al 50. Zdele bo počas en mesec, pa me zanima, kok je kazen, če ne vrneš tablice... Sej jo bom naslednji tedn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, torej danes ali jutri bo poštar prinesel :D

A to morm it tja kjer sem registriral (Interservis) al na kako Mačkovo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kake 2 mesecih te sami obvestijo da jo vrneš

PO 30 dneh dobiš domov prijazno pismo ....

meni pa teče 51 dan

kam odneseš pa najbrž zveš v pismu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa zgodi v primeru da ne vrnes tablice in da potem ko ti poslejo "prijazno" obvestilo da vrnes tablice, odlocis da zelis registrirati motor in tabljice obdrzati ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem morš kake obresti plačat al pa še ti ki celo dajo sodnika za prekrške keri nisi v roku ki je izdan registriral motorja.Ne jeb.. njihovega sistema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jas pa mam 12.6.2003 sodnika za prekrške, ker sn se kot sovoznik pelo na speedfightu in to brez čelade... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablico vrneš tja kjer si jo dobil.

Če bi jo pa rad zadržal za spomin pa reč da si jo izgubil ali pa da so ti jo ukradli :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se enkrat po Lescah vozil v spremstvu policije do možakarja ki sem mu prodal avto pa mi ni vrnil tablic ( iz občine sem dobil 2 opozorila ).Na srečo so ga možje v modrem poznali tako da sem se v njihovem spremstvu ( marica spredaj in golf zadaj ) pripeljal na dvorišče kjer je bil parkeran moj bivši avto ( Z 101 GTL ).

Čeprav ni bilo v njihovi moči kakorkoli posredovat ( moja napaka da tablic nisem takoj ob prodaji vzel ) so me radevolje pospremili do njega.

Sploh nemorem opisati s kakšnim užitkom sem mu odpulil cel odbijač ker mi ni dal orodja.

Policaji pa so se mu samo smejali.

Saj je bil baje njihova stalna stranka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jas pa mam 12.6.2003 sodnika za prekrške, ker sn se kot sovoznik pelo na speedfightu in to brez čelade... :(

Jaz sn že mel dva enega zaradi motora enega pa zaradi piz.... z črnimi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zdaj sn se spomno baje bi naj v kratkem spet dobo enega ker je blo na eni osnovni šoli z enim učencom nekaj narobe in naj bi bil zravem pri akciji.Bomo vidli kaj bojo rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iz prve roke in mojih izkušenj.

Registracija potekla, tablice nisem vrnu, po petih mesecih brez šraufanja tablice normalno registriral. Naredil odjavo in prijavo in plačal novo prometno in registriral za eno leto.

Brez kazni in brez sodišča.

Ali sem imel srečo ali ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo to bl pozna kak to gre,......

mam problem, motor je v predelavi, registracija je pa ze potekla in se nisem vrnu tablic. sestavljen bo cez cca. 2 meseca. rad bi pa ga nazaj registreru in mel iste tablce,.....

vprasanje: se to sploh da in kako in kolk ti zaracunajo,........dons ni nc vec zastonj....... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pri meni je danes en mesec, odkar bi mogu registrirat ali vrnit tablico. Dobro kaže :D

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo to bl pozna kak to gre,......

mam problem, motor je v predelavi, registracija je pa ze potekla in se nisem vrnu tablic. sestavljen bo cez cca. 2 meseca. rad bi pa ga nazaj registreru in mel iste tablce,.....

vprasanje: se to sploh da in kako in kolk ti zaracunajo,........dons ni nc vec zastonj....... :( :(

ni panike, lahko pa vseeno preveriš.

meni so poslali enkrat januarja ali februarja za moped da moram tablice vrnit ker mi je potekel tehnični. tablice sem pustil na mopedu in lepo v začetku maja registriral brez vsakih problemov (jasno prvo odjava in potem ponovna prijava vozila).

kazen nevem kaka je, lahko pa preverite pri sodniku za prekrške (pokličite pa vprašajte!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušen - sicer za avto.

Nisem vrnil tablic oz. nisem podaljšal registracije. Čez dva meseca sem dobil obvestilo da moram vrniti tablice oz. podaljšati registracijo. Šel sem na amzs, seboj sem moral imeti obvestilo z občine. Podaljšal brez problema. Problem je pa sledeči. Zavarovanje bi moral plačati tudi za tista dva meseca nazaj - ampak sem zamenjal zavarovalnico. Razlika je ta, da sedaj zavarovanje zamaknjeno za dva meseca in druga zavarovalnica - boniteta ostane. Kazni nobene - ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!