Skoči na vsebino

ugovor nad prekrskom


Zok

Priporočene objave

OK, ni zamere! ;)

Ko se srečava, dava vsak najmanj za eno pivo, pa poskušava drug drucga prepričat v svoj prav... :D

yesss

ti men cockto

js teb 2 pera

= ok?

......................

pa ne me zmeri preveč zares uzet

k se uglavnm ceu žiulejne zajebavam

pa HECAM, enostaun zato k mam rad

nasmejane face ukol sebe

a ne?

danilajftakadrekpumpaktjepress

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhuje je to, da res vozijo počasi, dokler ne dobe družbe v avto, potem pa hočejo s svojimi 6meseci prakse pokazati kako obvladajo staro kanto kje dvakrat mn vredna kt disco u nej, PA POBIJEJO ŠE DVA-TRI SVOJE VRSTNIKE, PRJATLE

Mazda MX3... B) ;)

aja, pa Rap se mi ne zdi glih podn muzka. ;) podn muzka je zame kak blesav štanc! :angry:

J, mam js zatemnjen vezir, pa vem kuk vidis skoz njega! mi je zal da sn ga sploh kdaj kupu! :( stvar je totaln pogreb! raj soncna ocala gor, pa jih loh pol vsaj dol snames ko je treba! ;)

pa vozu sn se ze tud v skornjih, pa sn mogu studirat kok bom nogo prestavu d bom saltu, spet drugic sm mogu studirat kok prestavt nogo d mi ne bo zdrsnla iz bremze... to ni za mene! :ph34r:

zilica za avtoakustiko ma pa tok veze s preglasno muzko, da ce je nimas, preglasne muzke nisi sposobn ustvart sam - velik bolsi filing je, ce sam sestavs celotn sistem, ko pa da kupis sestavljene komponente pa ti jih po moznosti se kdo drug vgradi. pr motorjih tega filinga zal ni. :unsure:

glede auspuhov - da te kdo slisi - muzka tud. auspuh se dere sam nazaj. muzka pa ne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja, pa Rap se mi ne zdi glih podn muzka. ;) podn muzka je zame kak blesav štanc! :angry:

J, mam js zatemnjen vezir, pa vem kuk vidis skoz njega! mi je zal da sn ga sploh kdaj kupu! :( stvar je totaln pogreb! raj soncna ocala gor, pa jih loh pol vsaj dol snames ko je treba! ;)

pa vozu sn se ze tud v skornjih, pa sn mogu studirat kok bom nogo prestavu d bom saltu, spet drugic sm mogu studirat kok prestavt nogo d mi ne bo zdrsnla iz bremze... to ni za mene! :ph34r:

zilica za avtoakustiko ma pa tok veze s preglasno muzko, da ce je nimas, preglasne muzke nisi sposobn ustvart sam - velik bolsi filing je, ce sam sestavs celotn sistem, ko pa da kupis sestavljene komponente pa ti jih po moznosti se kdo drug vgradi. pr motorjih tega filinga zal ni. :unsure:

glede auspuhov - da te kdo slisi - muzka tud. auspuh se dere sam nazaj. muzka pa ne. :D

1 baf-baf = štanca = 99% v GTI&co-disco

2 kupu zanč vizir

pojmanimašpress :D

dobijo se vizirji (kot tudi očala), s katerimi v tunelu vidiš normalno, sonce te pa ne slepi - zavrnejo97% UV in prepustijo 92% vidne svetlobe ki je ok za oči !!

3 kupu zanč škorne

pojmanimašpress :D - kupi boljše !! da boš vozu brez težav

4 žilico za musko zamenjuješ z žilico za sestavo avtodisca

poj.. etc :D

5 glih to je nevarn da muska "ne gre sam nazaj" in da si potem "gluh" za ostali promet.. gluhonemi se zavedajo svoje napake in so bolj previdni - avtodiscomanijaki PA NE - BUTLI MISLIJO DA JE VSE OK in recimo ne slišijo auspuha, ki je tik pred tem da ga odtrga

6 zdej pa nehaj pisati neumnosti - definitivno se poslavljam od te temarike, ker če ti do sedaj ni jasno za kaj gre, ti ne bo nikoli in naj ti Bog pomaga

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa Rap se mi ne zdi glih podn muzka. ;)  podn muzka je zame kak blesav štanc! :angry:

:blink::blink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

"Rap se mi ne zdi glih podn muzka"

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja - rap ni poden muska, ker to ni muska spljoh! :D :D

Kar se pa glasnosti tice: glasba glasnejsa od tiste, pri kateri se da normalno pogovarjati z morebitnimi sopotniki, nima med voznjo kaj delat, ne glede na to kolk so stali ojacevalci, membrane itd ... motece je ze za okolico, kaj sele za voznika, ki ni sposoben dojemati, kaj se dogaja okoli njega ... kaj pa ce kdo iz opozorila potrobi ...? :blink:

To je ravno tako neumno, kot se voziti na kolesu z walkmanom ... ceprav manj, dobis vseeno nekaj informacij o dogajanju okoli tebe s sluhom. In potujoca kocija z v tem primeru niggersko musko to preprecuje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne bo zamere, če se eno čisto malo vrnem na temo: NAJ PLAČA.

Poenostavljeno je pa, da nosijo zatemnjene vizirje, razne Akrapoviče in škornje vozniki z razlogom. Potem isto nosijo vozniki, ki mislijo, da so cool, a ne bi vedli kaj je cool, tudi, če bi ga cool v rit ugriznil!

Sploh nimam nič proti tvojemu "Avto Audiofil-u"! Jaz tudi počnem razne stvari, sem pa obenem pripravljen plačat/odgovarjat za njih tako, da potem ne jočem ko mi life izstavi račun!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli smo banda, za solo, se prpele un s svojim avtom, zapele na travo d bo parkiru, nazge gasa, trava leti po luftu, mi ziher da bo v steno letu, on pa naenkrat bremze, ustavu se je 10 cm pred steno, zategnu rocno, vzel torbo, stopu vn, voila, avto je bil parkiran. mi vsi gledal ko prfukjeni ce je kej butnu, on pa nc. je en reku "butnu si ga", on je reku "ja itak". vsi smo misnl d je butnu, on pa je VEDU d ni. tuk o obvladovanju in o njegovi tehniki voznje.

Hehe kakšen primer...

Pa naj to ponovi še 3x pa potem povej bilanco ...

In iz tega se definitivno vidi, da tip res obvlada avto :D :P

In doba, koliko časa ima kdo izpit sicer ni merilo za dobrega voznika (primer moje mame, ki mi ne bo zamerila :D ) vendar človeku ki ima 2 leti izpit še zdaleč ne moreš reči, da obvlada ... ah pa saj bo ta ugotovitev tako ali tako prišla sama s časom ...

LP, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvlada obvlada, ampak obvlada v Zok-ovih očeh, ker se zgleda naš Zok, da hitro impresionirati,...no dokler se ne bo soočil s kakšnim novim herojem. In kaj so tisti coolwink smeškoti zraven MX3, en pravi autofrštekeraj stane lih ene toliko! Po mojem ni nekih pravil, so talenti in antitalenti, izkušeni in neizkušeni. Računaj tudi, da če se boš vozil s shitkanto od avta celo zivljenje, ne boš niti imel prilike, da se naučiš dobro vozit (pa tudi, če boš odkljukal miljon km.!) - no, spet ni pravil. Tukaj, kjer imam vikend, je en kup enih kmetavzov, ki mislijo, da obvladajo avto! Potem se pa jaz malo zamislim, da vozijo razne Alfe33, jetta, vento itn...z neprimernimi kolesnimi merami, quazi Remusi,...cel vozniški staz vozijo eno te isto cesto..."NOPE", nimajo pojma! Vsi po vrsti so tudi ljubitelji autoakustike! In potem se mi en seljo skoraj zabije na peščenem ovimku, ker ne zna bremzat, ker ni slišal kako hupam iza vogala itn... Začne farbat in"Oprosti nisem te slišal, videl...!". In kaj naj jaz naredim, razen, da sem mu itak dopovedal, da se naj neha drkat, ker ne zna vozit, čeprav misli, da zna! A ga naj drugič kar po pički al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dodatek: Radi mene si lahko tip vzame revijo s slikco svojega avta, ga zabije ene dvakrat naprej nazaj, in pusti, da se mu na avto usede slon, potem si naj navije "Bhanghra Nights" na 150 db, obvladal ne bo, če bo pa mene ogrozal, mu bo priletela skozi šipo ena kevlar-carbon mesh rokavica!

-muzika, kot ostale umetnosti (tukaj je umetnost pogojno rečena!), ljudem deluje na emocije, povzroča take ali drugačne drazljaje, ki nadalje tako ali drugače delujejo na naše obnašanje, torej tudi na cesti. - nič novega!

Enka je tam pisal o fenomenu sobotne noči!

"Saturday Night" in "fenomeno di Sabato sera", kjer se toliko in toliko mladih pobije je bolj kombinacija Ex-a in Alkota!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej si kupte avto, ga opremte z vufijem+fersterkerjem (kakih 300 W RMS je cist dost), dobrim prednjim sistemom, se vozte z njim 2 tedna (ni treba skoz na full, 20-30% je cist dost), vse skup zmontirejte vn, se pelte brez vsega na morje na kavico pa nazaj, pa pol povejte ce ste postal odvisni od glasbe al ne! B)

al pa si komponente sposodte, pa bote vidl kva nardi avtoakustika iz cloveka! pol pa naprej govorte! ;)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej si kupte avto, ga opremte z vufijem+fersterkerjem (kakih 300 W RMS je cist dost), dobrim prednjim sistemom, se vozte z njim 2 tedna (ni treba skoz na full, 20-30% je cist dost), vse skup zmontirejte vn, se pelte brez vsega na morje na kavico pa nazaj, pa pol povejte ce ste postal odvisni od glasbe al ne! B)

al pa si komponente sposodte, pa bote vidl kva nardi avtoakustika iz cloveka! pol pa naprej govorte! ;)

LP!

ala. da skrajšam! Vse tvoje napotke sem sledil, no razen, da ne planiram odmontirat JBL car system! Ko to tipkam, sem poslušal Biohazard, pa sta psa začela stričt z ušesi in sem znizal volume, no zdaj malo prešaltujem med NEWS HITS radio, sunshine live in NITRO (vse dance!) digisat radio postajami, reproducirano na Olaf and B. Jutri grem najbrz nekam z avtom, ampak bom poslušal radio ali CD toliko, da bom sam slišal in ne cela okolica! Ko bom pozimi kuril, bom imel okna zaprta, ker bom grel lastne prostore in ne sosedov travnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej si kupte avto, ga opremte z vufijem+fersterkerjem (kakih 300 W RMS je cist dost), dobrim prednjim sistemom, se vozte z njim 2 tedna (ni treba skoz na full, 20-30% je cist dost), vse skup zmontirejte vn, se pelte brez vsega na morje na kavico pa nazaj, pa pol povejte ce ste postal odvisni od glasbe al ne! B)

al pa si komponente sposodte, pa bote vidl kva nardi avtoakustika iz cloveka! pol pa naprej govorte! ;)

LP!

Kot prvo, v avtu imeti "dobro muziko" je nekaj nemogočega ( majhen prostor, velike steklene odbojne površine, težave z napajanjem, ... ), sploh pa ne za 300kSIT kot je bil omenjen znesek ( če bi ( Zok ) imel smisel za akustiko bi to seveda že opazil ).

Predlagaj raje kolegu naj plača kazen, proda tisti avto in muzko v njem ter v primernem prostoru za reprodukcijo zvoka ( soba ) postavi sistem ( sicer bo za ta denar dobil samo dobre zvočnike, potem naj se sposodi še toliko za ostalo ) in bo videl kaj dobra akustika naredi iz človeka :) :)

Hecno kake ljudi imajo za heroje nekateri :lol:

p.s. : Tisti predlog zgoraj je samo odgovor na tvoj trapasti predlog ( ker mislim da velika večina si lahko privošči vrez težav nekaj kil avtoakustične šare, ki služi samo vzbujanju pozornosti na cesti, onemogočanju vožnje vozniku in prireditve na parkiriščih ).

O glasbenih okusih pa ne bi ( stvar okusa ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo, v avtu imeti "dobro muziko" je nekaj nemogočega ( majhen prostor, velike steklene odbojne površine, težave z napajanjem, ... ), sploh pa ne za 300kSIT kot je bil omenjen znesek ( če bi ( Zok ) imel smisel za akustiko bi to seveda že opazil ).

hehe, zdele si me pa spravu v smeh!! :P :D :D :D

so slisu ze za SQ?? al si tak prekleto zahteven audiofil da ni zate nc dost dober??

sploh pa - eno je SQ, drugo pa SPL - obojega ne mors met. js sem za SPL, je ceneje, pa se vec efekta je, k pr SQ se izkazejo lastnosti sam ce hudicevo dor poslusas, kar pa med voznjo ne mors, drugac bi ti zmanjkalo koncentracije - taki avti so sam za kak SQ Competition pa za kake Autoshow-e!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatlu bi priporočal, da si ponoči odvrti kakšen Manhattan Transfer, Mozart ali pa kakšen mali nočni nocturno, in to čisto potiho in,da spije kozarec toplega mleka z medom. Tebi pa, da si vzameš koga drugega za vzgled, razen če misliš plačevat razne butaste račune kot so "prekršek proti javnemu redu in miru zaradi-check this: Preglasne muzike v avtu:rolleyes:

...hitri in furiozni so malo zmedli mladez!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si povedal (priznam), moj vzornik pa ni tt tip (k mi je BTW sosolc iz paralelke in pa kulega). v bistvu vzornika nimam. mogoc bi mi bil Valentino Rossi (kot pred davnimi casi, ko so se prenasal GP dirke). so pac RTVjevci zajebal (ze spet).

glede SPLja pa ohranjam svoje mnenje. ko bom motor zamenju za avto bom mel not fersterkerijo (vsaj 15" vufi, al pa 2x12").

aja, glede hitrih in furioznih... ...sn js hitrejs ko on... ;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okay! Ride in peace! V mlajših letih sem delal pizdarije, ki so neprimerno hujše od prehitre voznje, preglasna muzika itn...Vedno se pojavi kakšen starejši izkušeni, ki ti začne litanije, ti ga seveda ne boš poslušal, tako kot jaz nobenega nisem, ker sem bil najbolj pameten na svetu! Vozi v miru in končno si daj ze enkrat namontiraj te woofije v čelado! Jaz razmišljam, da birecimo montiral ta mičkene Bose zvočnike v sprednji blatnik namesto meglenk. Vse povezano z CD-jem v avtu, in za nameček povezano z pedalom za plin in menjalnikom v lehr-u. V CD player vtaknem posnetek Akrapoviča, in na krizišču tezim pešcem vrrrooomvrooomaaaaaaaaaa..aaaaaaaaa..aaaaaaa! :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na kazi si loh zdownloadas sound od CRXa VTEC, to smo se mi z golfom enkico (glih komi se se skupi drzi) vozl po centru Cela, pa fffuuuulll nazigal tt sound... :P :P ;) folk pa gledu!! :blink: pol pa se policijsko sireno za background, pa je blo popolno... B) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok spizdi!

Pejd nazaj svoje izjave prebrat (o tem da so motoristični škornji nevarni :lol: ipd.) pol se pa globoko zamisli nad sabo če morda nisi prfuknjen.

Pa brez zamere.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na kazi si loh zdownloadas sound od CRXa VTEC, to smo se mi z golfom enkico (glih komi se se skupi drzi) vozl po centru Cela, pa fffuuuulll nazigal tt sound... :P :P ;) folk pa gledu!! :blink: pol pa se policijsko sireno za background, pa je blo popolno... B) :D :D

Waaaaaaaaaaa, ka ste bli frajerji. A sem lahko vaš prjatu? :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok spizdi!

Pejd nazaj svoje izjave prebrat (o tem da so motoristični škornji nevarni :lol: ipd.) pol se pa globoko zamisli nad sabo če morda nisi prfuknjen.

Pa brez zamere.

LP

Leteči

hvala za komplimente! ko se furam hocem d mam na motorju SVOBODO, d se loh gibljem po motorju v ovinku brez d bi se bal d bi me razmetal ko macka! ce mas rad "filing varnosti" d ti nc nau ko te bo razmetal - ql, men je prav. js pa hocm met filing d me ne bo razmetal!

po lastnih izkusnjah skornji (poskusil sem 3 modele) niso primerni zame in za moj motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, da ne bo slučajno pomote. Jaz sem se zajebaval s tistimi Bose namesto meglenk!!! Sem nasprotnik teh pozerskih varijant, ker to je pa tudi vse kar so, in ne auto-audiofilstvo!

Še zdaj pa ne razumem kaj si mislil z,", da te razmeče v temnem vizirju z škornji?" SBOBODA??, svobodno/suvereno boš vozil z primerno opremo! In kaj bi tako svobodnega rad počel na motorju? Riverdance mogoče?

Zadnjič je tvoj idol Valentino the Doctor v Le Mans-u vozil v supergah ane? Ja OK, ni prava primerjava! Kot vizirji,škornji,auspuhi naspram autoaudiofilom z MX3jem ni prava primerjava!

Fantje, ne zalit Zok-a, on se hoče samo malo zajebavat tako kot vsi mi ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek: namerili so mu 145,3 dB!! ;) merjeno pa je blo pri 60 Hz sinusa - clovesko uho je na nizke frekvence veliko manj obcutljivo ko na srednje tone (1-8 kHz). :ph34r:

am fura pa bols ko vsak na nasi soli kok js poznam tote nase frajercke (vozi ze 2 leti). tud obvladovanje, ne sam hitrost - tuk d nau kdo kj prehitr napisu kok vam grejo vsi ko majo vufija al pa dva na zivce kr kao ne znajo vozit pa majo avto sam za poslusat... ;)

aja, pulcaja je vpracu ce bi se on potih vozu ce bi dal 300 cukov na fersterkerijo... :D :D :D

Ja - če vozi dve leti, je pa "ful izkušen teenager driver" ali kaj? :)

Zok, ti ga tudi pihneš...

In kaj potem, če je dal 300 jurjev za oprem ov avtu - a to pomeni ,da jo _mora_ navijat ko kako budalo?

PS: tisto o tem, "d nau kdo kj prehitr napisu, kok grejo vsi ko majo vufija al pa dva na zivce..." pa si ti sam napisal, ocitno je nekaj na tem...

LP, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal ko prfukjeni ce je kej butnu, on pa nc. je en reku "butnu si ga", on je reku "ja itak". vsi smo misnl d je butnu, on pa je VEDU d ni. tuk o obvladovanju in o njegovi tehniki voznje.

ce nima muzka kej delat v avtu, kva pa pol dela NA MOTORJIH?? pa auspuhi?? pa celade z zatemnjenimi vezirji? paskornji d se se premaknt ne mors? ;)

Ja, ker če bi ga butnu, bi to tudi čutil in slišal (kako se pločevina/plastika dotika betona...

Saj lepo, da si poln občudovanja... samo ne padaj na glupe fore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se morm pelat star-ata-style, k drugac me pa razmece. :(

Boljše star-ata-style kot teenager-mulc-palačinka style...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh me pa tole pluvanje po avtomobilistih k majo mal zilice za avtoakustiko spominja na tole!! :angry: a vi niste strpni do avtomobilistov k jim je avto mau vec kt sam prevozno sredstvo, oni nej bi se vam pa kr umikal pa klanjal pa nevemkva?!? :angry:

A dej mulo nehi nabijat pa klamfe srat...

Sam ne pamet solit tuki folku, okej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja - rap ni poden muska, ker to ni muska spljoh! :D :D

Kar se pa glasnosti tice: glasba glasnejsa od tiste, pri kateri se da normalno pogovarjati z morebitnimi sopotniki, nima med voznjo kaj delat, ne glede na to kolk so stali ojacevalci, membrane itd ... motece je ze za okolico, kaj sele za voznika, ki ni sposoben dojemati, kaj se dogaja okoli njega ... kaj pa ce kdo iz opozorila potrobi ...? :blink:

To je ravno tako neumno, kot se voziti na kolesu z walkmanom ... ceprav manj, dobis vseeno nekaj informacij o dogajanju okoli tebe s sluhom. In potujoca kocija z v tem primeru niggersko musko to preprecuje :D

Nehi teoretizirat, pejt mal v svet... PS: RAmmstein = muska? :lol: :lol: :lol:

In RAP je čisto okej muzika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!