Skoči na vsebino

ugovor nad prekrskom


Zok

Priporočene objave

In doba, koliko časa ima kdo izpit sicer ni merilo za dobrega voznika (primer moje mame, ki mi ne bo zamerila :D ) vendar človeku ki ima 2 leti izpit še zdaleč ne moreš reči, da obvlada ... ah pa saj bo ta ugotovitev tako ali tako prišla sama s časom ...

Ah, v 2 letih šele preneha njegov status "voznik začetnik" in postane "ravnokar_bivši voznik_začetnik" :)

Do "ful izkušenega voznika" pa je še nekaj let in nekaj 100.000 km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej si kupte avto, ga opremte z vufijem+fersterkerjem (kakih 300 W RMS je cist dost), dobrim prednjim sistemom, se vozte z njim 2 tedna (ni treba skoz na full, 20-30% je cist dost), vse skup zmontirejte vn, se pelte brez vsega na morje na kavico pa nazaj, pa pol povejte ce ste postal odvisni od glasbe al ne! B)

al pa si komponente sposodte, pa bote vidl kva nardi avtoakustika iz cloveka! pol pa naprej govorte! ;)

1) Zadnje leto vozim avto brez muzike in mi čisto nič ne manjka.

2) Kaj pa naredi muzika iz voznika? Napol slepega nevarnega udeleženca v prometu ,bi jaz rekel... SAj veš - če preveč uživaš v muziki, nisi več tako zelo pri vožnji.. KAr pomeni, da lahko morda res prej ali slej butneš enga motorista, ker ga nisi videl, ker si ravnokar sam sebi v ogledalo govoril, kako dobro fršterkarijo maš v yugecu... al pa MX3... tisto so šele japonska jetra :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so slisu ze za SQ?? al si tak prekleto zahteven audiofil da ni zate nc dost dober??

No, če si tako prilagodljiv - zakaj je potem nujno imeti vuferje in drugo kramo - kaj pa manjka navadnemu integriranenu avto-kasetofonu z 2x7 W izhoda? :) Čisto dovolj za osnovni ritem in melodijo :)

Razen, če rabiš vuferje, da pičke hvataš na odprte šipe od avta... To pa je tudi ena žalost ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Did I make my point loud and clear? :)

Že iščem po katalogu wooferje - da jih montiram v pecikl, avto, moped, avtobu, kamjon, vlan, avijon in v telefon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!