Skoči na vsebino

oldtimer?


mih-pih

Priporočene objave

Prisel sem do mopeda Tomos Colibri T12. Zanima pa me vse v zvezi z registracijo starega mopeda. Papirjev na zalost ni vec, kako je z dokazilom o lastnistvu? Je res da je moped starejsi od 30 let oldtimer? Veljajo kaksne ugodnosti? Obstajajo kaksni klubi (LJ in okolica)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel sem do mopeda Tomos Colibri T12. Zanima pa me vse v zvezi z registracijo starega mopeda. Papirjev na zalost ni vec, kako je z dokazilom o lastnistvu? Je res da je moped starejsi od 30 let oldtimer? Veljajo kaksne ugodnosti? Obstajajo kaksni klubi (LJ in okolica)?

Moj foter se bavi z Colibriji pa ostalimi oltejmeri jaih tudi restavrira pa dalje prodaja :D Že pri 25 letih je motor oldtimer.Najbolše je to da z enim al pa z tistim od katerega si ga kupo al dobo motor narediš kupo prodajno pogodbo.....Z tem da še boš verjetno mogo hodit do notarja in tak naprej.....Če pa si v klubu pa maš nekaj procentov popusta pri registraciji in zavarovanju vsaj tak ma moj foter pri totih vseh mopedah pa motorih.Klubov se pa zdaj v okolici Lj ne spomnim vem pa da je en ker smo bli lani na njihovem srečanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj sn se z fotrom meno pa je reko da ti ga bojo verjetno pod A kategorijo registrirali ker je to baje predhodnik specialke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam 2 automatica letnik 73 :D tista s pedali. vem da mas full popusta pri zavarovanju. moj fotr za avto placa samo 20% celotne cene - torej ima 80% popusta. avto je letnik 72.

Popravljeno . Popravil mare20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud mi mamo pr hiš oldtimera :D (colibri) starga okrog 50 let (ne vem točn, morm jutr pogledat), pa ni registriran....jst se včasih mal pelam po makedamskih cestak, ker tam ni plavih...drgač pa je itak celi neki zje***** (nekaj ga lomi sklopka, premze itaq fuč, itd, itd, itd... ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi moj foter za takega vedo bi ti že z kombijom na hofi stal :D  :D

dons sem vprašu fotra ker letnik je, pa je reku da 1962

zmotu sem sem se sam za 9 let :D (kwa hočš če pa zgleda kot bi bil eno stoletje star :D :D )

mam pa še tud enga l.77...

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!