Skoči na vsebino

Street race v ZG - dva prva mesta odnesli SLOVENCI


majaCRX

Priporočene objave

Ojoj, se opravičujem...sem mislila, da kritizirate našega zmagovalnega Civica ;) <_< :P

cuj ti.......... za tale lapsus........... minimalno vsaj fotko civic-a,ce ze ne "osebne" prestavitve na naslednjem FS.

drugace.... :ph34r:

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, se opravičujem...sem mislila, da kritizirate našega zmagovalnega Civica ;) <_< :P

sej kul,dej če maš še kakšno sliko od honde jo pa kar gor dej,ker honda je zame carski avto(ta nova typeR je ubijalska) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, se opravičujem...sem mislila, da kritizirate našega zmagovalnega Civica  ;)  <_<  :P

cuj ti.......... za tale lapsus........... minimalno vsaj fotko civic-a,ce ze ne "osebne" prestavitve na naslednjem FS.

drugace.... :ph34r:

:P :D

Uf.... saj bi rade volje dala slikce gor (tudi motorja B) ), če pa NE ZNAM!!

Se lahko pripnejo na ta forum slike iz diska??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da bo v luciji 28 in 29 srečanje hondašev-VTEC SHOW

a kdo kej ve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem bil dol in moram rečt,da je blo kar v redu predvsem so me presenetil madžari,no avstrijcev tud ne smem pozabit-CRX-ke so ble super za videt,najlepša je bla pa zelena Civic sam feltne je mela grde.

Od novih Hond je pa S2000 zakon :D

zdej naj pa še majaCRX kej napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UF, si že prav dober povzetwek napisal ti...skoraj nimam kaj za dodat.

No, s tisto zlato CRX je prišel predsednik Avstrijskega Honda cluba. Ta avto ima motor od Integre z 200 konjički ;) Doma pa ima tip še 5 Hond!! http://freeweb.siol.net/andbor/Divje.jpg

Madžarska "flip-flop" CRXka pa je bila meni osebno najboljša!! Sicer je serijska Esi ampak s stylingom ala Supra.

Zanimiv je bil še Civic 5. generacije, ki je imel motor od Honda Legend 2.4i, ki je imel z NOS sistemom 350 KM !!! http://freeweb.siol.net/andbor/Zelena.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frajerji so se kr dost zajebaval. Madžarov je bilo kokr hočeš, Medtem ko sta bili najlepši tastara rdeča CRX z zadnjimi lučmi ala Supra in rdečimi šipami in še ena nova CRX z zeleno prelivajočo se barvo.

S cliotom 1.4 je v Luciji nekdo olupil asfalt, v kampu pa je bil tudi olupljen asfalt, potem pa je dimno zaveso naredil še Kadett cabrio.

Je pa bilo zanimivo videti kako se je vse odvijalo po vertižni reakciji, ko sva s frendom v petek zvečer z motorji kurila gume, kar naenkrat so se začeli vsi poditi in puščati podpise na asfaltu.

Najbolj pa so naj***** policaji ko so ustavili eno civic ker se je potem zbralo okoli 50 ljudi in se začeli buniti kaj se grejo. Isti policistki pa se mi zdi da je ena črna civic iz SG kar pobegnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hude barve avtov majacrx, se vidi da se ljudje zjutraj zbudijo in najprej tečejo stisnt enga lubčka svoji hondi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dve na taprvih dveh slikah sem mislil prej. Tistemu dekletu v CRX na predzadnjih dveh slikah je pa praktično na čelu pisal "plehpi*ka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu dekletu v CRX na predzadnjih dveh slikah je pa praktično na čelu pisal "plehpi*ka".

Tisto je pa naša maja... :P :D :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu dekletu v CRX na predzadnjih dveh slikah je pa praktično na čelu pisal "plehpi*ka".

Tisto je pa naša maja... :P :D :lol: ;)

Pol je pa nasa Maja fejst punca sam bi si lahko kksnga slovenskega jebača najdla ne pa Madzara. <_< :D :P

PS: pa se zmeri je plehpi*ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na predzadnjih dveh slikah na srečo (ali žalost) NISEM JAZ ;)

Tudi nikoli v življenju nisem osvajala kakšnega Madžara cheeky-smiley-025.gifcheeky-smiley-025.gif

Kar pa se tiče pleh***k, pa so to zame "deklice", ki padajo na moške z dobrimi avtomobili, ne pa "deklice", ki SI SAME KUPUJEMO avtomobile in delamo na stylingu, tuningu....

Popravljeno . Popravil majaCRX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!