Skoči na vsebino

Street race v ZG - dva prva mesta odnesli SLOVENCI


majaCRX

Priporočene objave

traurig047.gif Nč kaj lepo se niste hecal traurig047.gif

Zdaj naj vam pa za kazen kar monitor zalije!! TK!! traurig047.giftraurig047.giftraurig047.giftraurig047.gif

ja hvala.pri nas ze dva dni scije kot iz skafa.......zdaj vsaj vem zakaj. :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj mi rečte hvala... da ni polovico SLO požgala suša !! :P

V nedeljo Hondaši organiziramo Mobikrog (Cerklje na Dolenjskem). Če bi se ga rad kdo udeležil: 041/569-929

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
maja a slučajn obstaja kakšna revija od tuning hond?

Ja, obstaja, ampak ne v SLO!!

Jaz sem pravkar dobila prvi izvod iz Amerike!!

dej napiš naslov strani,če jo imajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Jutri zvečer si oglejte oddajo Preverjeno.

Bo en prispevek o Ilegalcih O:-)

Potem pa se dobimo na kraju snemanja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo oddaja bolj za lase prvlečena.

Ja že napovednik oddaje je "pompozen": NOČNE DIRKE NA NAVADNIH ULICAH, DIRKAČA TEKMUJETA VZPOREDNO, VENDAR NEKDO VOZI 400 METROV PO NASPROTNEM PASU.....

Sliši se kot, da ne bi "dirkali" na neki zapuščeni cesti, ampak po Dunajski od Name do Bavarca in to ob 15:30 med delovnikom.

Spet cenene novinarske fore cenene televizijske hiše :SS

Če že hočejo kaj "res hudega" posnet, naj poiščejo tiste tipe, ki ponoči za stavo na polno prpizdevajo v rdečo luč; ali pa tiste, ki se gredo kdo upa zlaufat pred avtom pri rdeči luči za pešce; ali pa tiste, ki rečejo: kdor bo zadnji tam in tam bo dal za rundo in pol na polno in "punim" skozi vse rdeče tiščijo do tja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že hočejo kaj "res hudega" posnet, naj poiščejo tiste tipe, ki ponoči za stavo na polno prpizdevajo v rdečo luč; ali pa tiste, ki se gredo kdo upa zlaufat pred avtom pri rdeči luči za pešce; ali pa tiste, ki rečejo: kdor bo zadnji tam in tam bo dal za rundo in pol na polno in "punim" skozi vse rdeče tiščijo do tja.

In kaj bi se ljudje mislili o takih posnetkih :?

Pa tud mislim da tega ni ravno zelo veliko po Lj. ulicah.

Medtem ko Dreganje je na BR. in za Lec. že praktično tedenska praksa.

Ko je bil zadnjič enkrat Drag napovedan nekaj dni vnaprej je prišlo na Br. sigurno tisoč ljudi. In to ob 10 zvečer pri okoli 0C. Haloooo!!! To je že skoraj razsežnost tekem v tivoliju oz. na "štadionu". Kolikor sam spremljam te zadeve niti niso tako nevarne :? so pa pecej adrenalinske. Škoda ker hitro pridejo škifi in nas prepodijo na drugo lokacijo.

Nekoč smo tule na motosvetu se pogovarjali o Draganju z motorji.

Zberimo se in pridimo na BR. Samo moje mnenje je da je dreganje z motorji precej bolj nevarno ker nikoli ne veš koga bo kam skipalo.

Sicer pa je letos v SLo napovedanih kar nekaj legalnih Dragov: največ na Štajersko prekmurskem koncu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na "štadionu". Kolikor sam spremljam te zadeve niti niso tako nevarne :? so pa pecej adrenalinske.

men pa tele dragi niso še nikol adrenalina nabil ... no, z motorji ene parkrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOČNE DIRKE NA NAVADNIH ULICAH, DIRKAČA TEKMUJETA VZPOREDNO, VENDAR NEKDO VOZI 400 METROV PO NASPROTNEM PASU.....

kaki loleki... :lol1: :lol1: :lol1: temu se rece "ilegalen Drag na 1/4 milje", ne pa "NOČNE DIRKE NA NAVADNIH ULICAH, DIRKAČA TEKMUJETA VZPOREDNO, VENDAR NEKDO VOZI 400 METROV PO NASPROTNEM PASU....." :P :D :D

@Sym, v bistvu je to ena izmed bolj varnih dirkaskih oblik motosporta. ce ti ne nabije adrenalina, pejd na en drag zravn kirga not sedet - filing je res neki posebnega!! :notworthy:

tegmuje pa folk z vsemi moznimi avti - od Renault 5, jugecov, pa do porschov, ferrarijev, itd... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je bil zadnjič enkrat Drag napovedan nekaj dni vnaprej je prišlo na Br. sigurno tisoč ljudi. In to ob 10 zvečer pri okoli 0C. Haloooo!!! To je že skoraj razsežnost tekem v tivoliju oz. na "štadionu". Kolikor sam spremljam te zadeve niti niso tako nevarne :? so pa pecej adrenalinske. Škoda ker hitro pridejo škifi in nas prepodijo na drugo lokacijo.

kako pa lahko obiskovalci v naprej zvemo kje se bo to dogajalo oz kdaj se bo dirkalo...me mika da bi pogledal ker sem med tednom v Ljubljani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...

Nekoč smo tule na motosvetu se pogovarjali o Draganju z motorji.

Zberimo se in pridimo na BR. Samo moje mnenje je da je dreganje z motorji precej bolj nevarno ker nikoli ne veš koga bo kam skipalo.

...

Jaz sem bil v soboto za Lec (edini s čelado daleč naokoli), lahko bi še kdo kdaj prišel z motorjem pa bi se po moje stvar kar utekla, pa še bolj zanimivo bi bilo za gledat, ker tudi manjši motorji utrgajo bolj kot avtomobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Že avtomobilov se za vikend zbere okoli 400 do 500.

Zamisli, kakšna anarhija bo šele v primeru, da pride še cca 100 motorjev??????

To je pač povzročila oddaja Preverjeno.

Popravljeno . Popravil majaCRX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pač povzročila oddaja Preverjeno.

ja ja, pred tem ni bilo pa nikoli gužve, a? :BUA: pa ful velik ful dobirh avtov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, pred tem ni bilo pa nikoli gužve, a? :BUA: pa ful velik ful dobirh avtov :kva2:

Nikoli ni bilo toliko gužve...če pa je že bila gneča, pa ni bilo ANARHIJE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če se pa vrnemu k naslovu topica: prejšnji vikend je bil DRAG RACE na 402 m v Bujah na Hrvaškem.

Slovenci smo zopet odnesli DVE PRVI MESTI.

Integra v skupini do 2000 l. motorjev

RX7 do 3000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!