Skoči na vsebino

Lopovi - zaščiteni kot kočevski medvedi?


Priporočene objave

Sem mislil balanco! ne uporabljam nič za zaščito motorja, ne U ključavnic ne nič!...vmes pa lopovi čitajo in študirajo kje kako in kdaj mi bojo zviznili ninjo izpred nosa :D ....hej ti! ja ti ja! Črna je KP reg. :P ;) sam pozab na penzijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to smo čakali - da se j in 1 zapleteta v nakladanje in klobasanje .... jima tudi noben thundercat in drugi nabijači niti blizu ne pridejo...

ps - a je kdo bral zgornje dialoge, ali jima lahko svetujemo, naj greta v PM? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj v tem stilu a ne?

http://www.stickdeath.com/2003auto.html

http://www.stickdeath.com/2002auto.html

http://www.stickdeath.com/autothft2.html

http://www.stickdeath.com/autothft.html

Tole je sicer bolj za avtomobile - sam bi se dalo mal predelat dolocene modele po moje!

:D :D :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to smo čakali - da se j in 1 zapleteta v nakladanje in klobasanje .... jima tudi noben thundercat in drugi nabijači niti blizu ne pridejo...

ps - a je kdo bral zgornje dialoge, ali jima lahko svetujemo, naj greta v PM? ;)

Kar v PM ?? :o :o

Aja, v PM. :D

Lohk gresta v PM. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to smo čakali - da se j in 1 zapleteta v nakladanje in klobasanje .... jima tudi noben thundercat in drugi nabijači niti blizu ne pridejo...

ps - a je kdo bral zgornje dialoge, ali jima lahko svetujemo, naj greta v PM? ;)

ok takoj gremo..

kar za vami gospod

SymRu

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to smo čakali - da se j in 1 zapleteta v nakladanje in klobasanje .... jima tudi noben thundercat in drugi nabijači niti blizu ne pridejo...

ps - a je kdo bral zgornje dialoge, ali jima lahko svetujemo, naj greta v PM? ;)

ok takoj gremo..

kar za vami gospod

SymRu

:D :D :D :D

N'č v PM! Kar tle v k'r neki se zmente! Mi bomo pa pr' stran stal, pa navijal! ;) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to smo čakali - da se j in 1 zapleteta v nakladanje in klobasanje .... jima tudi noben thundercat in drugi nabijači niti blizu ne pridejo...

ps - a je kdo bral zgornje dialoge, ali jima lahko svetujemo, naj greta v PM? ;)

ok takoj gremo..

kar za vami gospod

SymRu

:D :D :D :D

če hočete pravo akcijo, vam priporočam obisk "Ukradeni motorji". "kššš Sova Sova kššš kje si, tukaj sokol, over kššš", "kššš ja Sokol, tukaj Sova, prijem kššš, Mujo odhaja iz mojega perimetra proti tvojemu sever/severovzhod prevzel je Gilero, drzi ga over kššš", "kššš Sokol Sovi ten- four over and out kššš"

Kaj je ze tema? Sigurno so kakšni Italijani v Kočevju medveda ukradel! Jaz bi pi najraje tukaj na Krasu naselil Bengalske tigre! Sam kok jaz poznam Italijane, si jih potem prestavljam na Fernetičih, kjer deklarirajo Slone za lov na tigre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja! jaz sem imel pa do zdaj relativno srečo z lopovi(Knock Knock)! Do zdaj sem bil okraden za telefon, vzigalnik, verizco, sončna očala! Lp.J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako miniranje se sodno ne izteče dobro. Ravno zaradi tega, kar je zapisal RAN, ker država noče zakona iz rok spustiti. Pa pri miniranju bi te še kakšen zakon o prepovedi proizvodnje in prometa z eksplozivnimi snovmi lahko doletel.

Pred leti je bilo, ne pri nas, ko so enemu v vikend stalno vlamljali in po malem kradli. Ko je imel tega dovolj, je na mizo nastavil lep nov, novcati trandžo. Ni bil ravno serijski, ker mu je vgradil dodatno premo v obliki eksploziva. Vlomilec je seveda prišel in se zelo razveselil lepega trandžota. In to je bilo zadje, kar je prijel v roke.

V vikend vlamljali niso več. Ampak, lastnik vikenda je pokasiral vse, kar mu je šlo po pitanju umora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako miniranje se sodno ne izteče dobro. Ravno zaradi tega, kar je zapisal RAN, ker država noče zakona iz rok spustiti. Pa pri miniranju bi te še kakšen zakon o prepovedi proizvodnje in prometa z eksplozivnimi snovmi lahko doletel.

Pred leti je bilo, ne pri nas, ko so enemu v vikend stalno vlamljali in po malem kradli. Ko je imel tega dovolj, je na mizo nastavil lep nov, novcati trandžo. Ni bil ravno serijski, ker mu je vgradil dodatno premo v obliki eksploziva. Vlomilec je seveda prišel in se zelo razveselil lepega trandžota. In to je bilo zadje, kar je prijel v roke.

V vikend vlamljali niso več. Ampak, lastnik vikenda je pokasiral vse, kar mu je šlo po pitanju umora.

MU JE POČU FILM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako miniranje se sodno ne izteče dobro. Ravno zaradi tega, kar je zapisal RAN, ker država noče zakona iz rok spustiti. Pa pri miniranju bi te še kakšen zakon o prepovedi proizvodnje in prometa z eksplozivnimi snovmi lahko doletel.

Pred leti je bilo, ne pri nas, ko so enemu v vikend stalno vlamljali in po malem kradli. Ko je imel tega dovolj, je na mizo nastavil lep nov, novcati trandžo. Ni bil ravno serijski, ker mu je vgradil dodatno premo v obliki eksploziva. Vlomilec je seveda prišel in se zelo razveselil lepega trandžota. In to je bilo zadje, kar je prijel v roke.

V vikend vlamljali niso več. Ampak, lastnik vikenda je pokasiral vse, kar mu je šlo po pitanju umora.

no to pa res ni bilo pametno..

po mojem je bolje nastaviti kaj takega

da se lopov smrtno ponesreči

:ph34r:

recimo zlat obesek priključen na štrom

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lomilec je seveda prišel in se zelo razveselil lepega trandžota.

Kaj je trandžo?

mogoče tranzistor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!