Skoči na vsebino

Rottweiler


Priporočene objave

mogoče kdo pozna koga, ki prodaja čistokrvne ROTTWEILER-je mladičke.

Pa če ga, bi prosila za kakšno kontaktno številko, al pa naslov...

Je pa nujno, k je za en rojstni dan, konec meseca junija :rolleyes:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna koga, ki prodaja čistokrvne ROTTWEILER-je mladičke.

Pa če ga, bi prosila za kakšno kontaktno številko, al pa naslov...

Je pa nujno, k je za en rojstni dan, konec meseca junija  :rolleyes:

Psa za darilo, če se obdarovancem niste natančno dogovorili, je nespametno početje.

Drugače pa poglej tole:

http://www.mojpes.net/cgi-bin//YaBB.pl?boa...&num=1053292585

Če ni več na voljo, ti lahko oni dajo kakšen nasvet, ker se vzreditelji poznajo med seboj.

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna koga, ki prodaja čistokrvne ROTTWEILER-je mladičke.

Pa če ga, bi prosila za kakšno kontaktno številko, al pa naslov...

Je pa nujno, k je za en rojstni dan, konec meseca junija :rolleyes:

Pokliči : 041/391-141

Reči :"veza Miran gre za rotweilerja" da bo tip vedel za kaj gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna koga, ki prodaja čistokrvne ROTTWEILER-je mladičke.

Pa če ga, bi prosila za kakšno kontaktno številko, al pa naslov...

Je pa nujno, k je za en rojstni dan, konec meseca junija   :rolleyes:

Psa za darilo, če se obdarovancem niste natančno dogovorili, je nespametno početje.

Drugače pa poglej tole:

http://www.mojpes.net/cgi-bin//YaBB.pl?boa...&num=1053292585

Če ni več na voljo, ti lahko oni dajo kakšen nasvet, ker se vzreditelji poznajo med seboj.

hehe :D ta bi bla pa dobra, ja, če si lastnik NE BI želel takšnega psa...hehe

:D :D :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe  :D  ta bi bla pa dobra, ja, če si lastnik NE BI želel takšnega psa...hehe

:D  :D    :blink:  :D

Napisala sem le kot opozorilo, ker veliko psov, ki konča na cesti, so ljudje dobili v dar pa si ga niso želeli.

Lepo pa je, da ste se z obdarovancem dogovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rotweiler rabi Gospodarja.

Drugače zagospodari sam.

Zato je tehtno premislit kdo je za takšnega psa !

Pes ni obleka, ki sledi modi in jo potem odvržeš !

Tipični primer je posledica filma 101 Dalmatinec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe  :D  ta bi bla pa dobra, ja, če si lastnik NE BI želel takšnega psa...hehe

:D   :D    :blink:   :D

Napisala sem le kot opozorilo, ker veliko psov, ki konča na cesti, so ljudje dobili v dar pa si ga niso želeli.

Lepo pa je, da ste se z obdarovancem dogovorili.

Ja, sem vidla že preveč teh bogih psičkov in ostalih štirinožcev na cestah, da bi naredila kej tazga. K so res bogi no. Ne vem, kaj folk misl, k jih vzame oz. k jih tko zapusti :unsure: :(

Slavljenec pa ( po vseh namigovanjih in pogovorih teži za tem, da bi ga res rad imel...Bodoči lastnik je dost star, odgovoren, pes bo v dobrih rokah (khm...seveda tudi malce v mojih, če bo lastnik dovolil :rolleyes: :) - upam... ;) ) in v dobrem okolju (beri veliko zelenja, blata, hribčkov, rožic, marjetic, ....skratka ne bo v 20m2 velikem stanovanju, ampak v "ornk" hiši z "ornk" okolico. Se pravi prava idila za ljubljenčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da mate (nekateri) predsodke pred tem, da bi kupila rottweilerja...

No, par stvari sm napisala že v zadnjem postu, pa bom še enkrat poudarila - PO TEHTNEM PREMISLEKU, SMO PRIŠLI DO ZAKLJUČKA- kupili bomo rottwailerja :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in domiselno darilo. Najprej pomisli, da je to zahtevna pasma, ki ni za vsakega. To pomeni, potrpljenje, nezna obenem čvrsta roka in relativno pozno začet z osnovami ubogljivosti! Poglej v Revija Moj Pes, tam sem jaz dobil oglas psarne za moja dva terierja!

Sit ubu sit! WOOF!, good dog! Lp. J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da s tem pokvariš presenečenje, a glede na resnost stvari bi jaz tipa prašal če bi mu tako darilo ugajalo, kajti veliko ljudi govori da bi imelo psa pa ga nikoli ne vzame, ker ne rabijo dodatne odgovornosti.

Imam kolega, ki je stalno govoril kako bi imel psa, drug kolega pa je imel brejo pričko, ko je bil pa čas za prevzem psa, pa so se pojavili razlogi zakaj ne,... tko da moj nasve je .......PRAŠAJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo pozna koga, ki prodaja čistokrvne ROTTWEILER-je mladičke.

Pa če ga, bi prosila za kakšno kontaktno številko, al pa naslov...

Je pa nujno, k je za en rojstni dan, konec meseca junija  :rolleyes:

Pokliči : 041/391-141

Reči :"veza Miran gre za rotweilerja" da bo tip vedel za kaj gre.

Kontakt vzpostavljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in domiselno darilo. Najprej pomisli, da je to zahtevna pasma, ki ni za vsakega. To pomeni, potrpljenje, nezna obenem čvrsta roka in relativno pozno začet z osnovami ubogljivosti! Poglej v Revija Moj Pes, tam sem jaz dobil oglas psarne za moja dva terierja!

Sit ubu sit! WOOF!, good dog! Lp. J

Maš res, vendar to ne pomeni pozno začeti z vzgojo! Ta se začne prvi trenutek, ko psa prevzamemo! Ne pozabit! Marsikdo zamenjuje vzgojo in šolanje, potem je pa pri npr. 6ih mesecih križ, ker je pes že totalno razvajen in zrasel vsem čez glavo. Če je to malo ščene, je lahko veliko smeha, če pa je to mrcina je pa ponavadi vzrok mnogih resnih problemov.

Sorry, samo toliko malo za vmes, rotyja pa kar kupite, je superca doggy, samo res ga lepo zrihtat, please!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Relativno pozno" sem rekel! Vzgoja pa itak prec takoj! Priporočljivo pa en osnovni tečaj poslušnosti. Lahko tudi sam ti in pes, čeprav je boljše organizirano skupaj zaradi socializacije psa z drugimi psi in ljudi. Z Dobermanom sva hodila na en tak osnovni tečajček v Portoroz in se mi je to kasneje izkazala kot pametna odločitev. Dobija sem peljal pri 6 mesecih, Rotija bi recimo pri 9-tih!Ta dva, ki imam zdaj, sta pa tako prijazna in dojemljiva, da sem jih kar sam brez vodstva vzgojil!- samo moje mnenje, in ne kategorično "jaz mam prav!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Relativno pozno" sem rekel! Vzgoja pa itak prec takoj! Priporočljivo pa en osnovni tečaj poslušnosti. Lahko tudi sam ti in pes, čeprav je boljše organizirano skupaj zaradi socializacije psa z drugimi psi in ljudi. Z Dobermanom sva hodila na en tak osnovni tečajček v Portoroz in se mi je to kasneje izkazala kot pametna odločitev. Dobija sem peljal pri 6 mesecih, Rotija bi recimo pri 9-tih!Ta dva, ki imam zdaj, sta pa tako prijazna in dojemljiva, da sem jih kar sam brez vodstva vzgojil!- samo moje mnenje, in ne kategorično "jaz mam prav!"

Kje se pa pozanimam za te tečaje, oz. kdaj (v katerem mesecu starosti) se lahko začne kužota "trenirat" ?

Verjetno najboljš pri kakšnem bližnjem kinološkem društvu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno najboljš pri kakšnem bližnjem kinološkem društvu?

Nisem neki expert. Mislim, da je najboljš, da greš v knjigarno ali knjiznico in si vzameš knjigo posvečeno pasmi. Za tečaje pa bi po mojem morala vedet psarna kjer nameravaš kupit kuzota, tudi za literaturo bi moral vedet! - prva roka!

ooops, sorry! tam gor je link, kjer vse piše! Čau,

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo...uaaaa....kok so fletni joooj :rolleyes: ...

med tem dvema slikcama, bi se (jaz) odločila, za spodnjo, ampak v črni dlaki :) , velikost L... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!