Skoči na vsebino

Transakcijski račun


Priporočene objave

S 1.6.2003 naj bi bilo obvezno za vse pravne (že zdavnaj) in fizične, da jim bodo njihove banke zamenjale ŽR s TR (žiro s transakcijskim računom), pri meni v službi nekateri že imajo nove kartice, meni osebno moja NLB ni poslala nič, pa me zdej zanima kako je z vami a mate že nove kartice,... A kdo kaj ve o tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar odprla pošto iz banke,ter bila obveščena o temu novemu računu,kartico in novo pin kodo dobim v kratkem cajtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo kartico dobil ze pred dvema tednoma, sem bil presenecen nad tem, da ni bilo nobenih komplikacij.Aja, TR pa mam odprt pri SKB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil še nobenega obvestila, kaj šele nove kartice, kolega jo ima pa že vsaj pol leta. <_< <_< <_< Ne vem, ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri NLB bo šlo vse avtomatsko ... menda ... upam ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krekova b. - mava oba

NLB ima težave - ne znajo nakazati na TR

:D :D :D :D

zato še aktivni stari ŽR iz katerega potem Krekova prenaša NLBnakazila, ki še vedno hodijo na stare ŽR-je

NLBseboutopilasamausebpress

:D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila obvestilo, kjer piše, da bodo spremembo računa izvedli 30.6.

Malo še počakaj, pa boš sigurno dobil obvestilo, če pa se ti mudi, pa pojdi na banko, pa ti bodo račun spremenili takoj. Na kartico je pa tako treba vedno počakati cca. 10 dni, ker jih delajo samo 2x na teden.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem od NLB banke dobila ze pred kaksnim dobrim mesecem vse kartico, vstopno geslo in obvestilo. In se mi je ze vse postimalo glede knjizic pa tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s temi trans.računi so sami problemi.Še ne delo kot bi moglo.Upam,da bojo čim prej porihtal,če so zi že to zmisl.Mater jim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštna banka-dobil pred dvema mesecema...

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj izvedela, da ima NLB ful težave s transakcijskim in da jim jih baje sploh ne bu uspelo odpreti do 30.06. Če kdo kaj več v o tem naj javi :( :angry:

Baje imajo nek čist svoj program, ki BS ni všeč!

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so podaljšali rok za TRR na 1. julij...zato NLB še ni....

Pri Abanki je stopil v veljavo že s 1. majem...že laufa s polno paro :).

Imajo pa tud novo, ostrejšo, politiko (mislim da velja kr za vse banke), seveda avtomatizirano. Če vam delodajalec pri rednem nakazilu ne napiše da gre za plačo ali o.d., ste ob polovičko dovoljene prekoračitve!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj izvedela, da ima NLB ful težave s transakcijskim in da jim jih baje sploh ne bu uspelo odpreti do 30.06. Če kdo kaj več v o tem naj javi :( :angry:

Baje imajo nek čist svoj program, ki BS ni všeč!

Kolega ima racun pri NLB in ima v tem trenutku same probleme z tem novim TR.Od nekod (je rekel da pojma nima) se je pojavil dodaten denar na njegovem TR (vsaj tako kaze na bankomatu), z bankomata vzdigne denar,vendar mu namesto da bi ga odstelo stanje ostaja isto! No mogoce so to tudi standardni problemi,sam cudno je da se mu ravno v tem casu to dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj izvedela, da ima NLB ful težave s transakcijskim in da jim jih baje sploh ne bu uspelo odpreti do 30.06. Če kdo kaj več v o tem naj javi  :(  :angry:

Baje imajo nek čist svoj program, ki BS ni všeč!

Kolega ima racun pri NLB in ima v tem trenutku same probleme z tem novim TR.Od nekod (je rekel da pojma nima) se je pojavil dodaten denar na njegovem TR (vsaj tako kaze na bankomatu), z bankomata vzdigne denar,vendar mu namesto da bi ga odstelo stanje ostaja isto! No mogoce so to tudi standardni problemi,sam cudno je da se mu ravno v tem casu to dogaja.

Men pa pokaze premalo denarja! Z vsakim dvigom mi pa dvojno vsoto odsteje k sm jo dvignila huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni nič novega. Meni vsak mesec skinejo dol en dan 15.000 in naslednji dan so spet gor, na izpisku pa ni nič prikazano ... ne vem kaj počnejo, sam če se bojo še dolgo zajebavali grem drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni nič novega. Meni vsak mesec skinejo dol en dan 15.000 in naslednji dan so spet gor, na izpisku pa ni nič prikazano ... ne vem kaj počnejo, sam če se bojo še dolgo zajebavali grem drugam.

Ti si pa dobra, da jim to dovoliš. Če imaš nakazilo gor šele naslednji dan in ne isti (v kar dvomim, ker bi bila to kraja), pomeni, da so ti vzeli denar za 1 dan, obresti pa šteli sebi v prid. In če bi to storili n-številu komitentov, bi si banka na tak način pridobila na milione in milione nezakonitega denarja. Preveri še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi je zdaj zgodilo že drugič in naslednič bom lepo naredila izpis stanja na bankomatu in grem tja. Sam fora je, da na izpisku tega ne prikažejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni nič novega. Meni vsak mesec skinejo dol en dan 15.000 in naslednji dan so spet gor, na izpisku pa ni nič prikazano ... ne vem kaj počnejo, sam če se bojo še dolgo zajebavali grem drugam.

Ti si pa dobra, da jim to dovoliš. Če imaš nakazilo gor šele naslednji dan in ne isti (v kar dvomim, ker bi bila to kraja), pomeni, da so ti vzeli denar za 1 dan, obresti pa šteli sebi v prid. In če bi to storili n-številu komitentov, bi si banka na tak način pridobila na milione in milione nezakonitega denarja. Preveri še enkrat!

sej trake stvari se dogajajo, z kako tožbo je treba zagrozit, pol boš mela pa tolk pošlihtan računček ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa ful dobri. Sem šla že 2x ta mesec vprašat kaj je s TRR-jem in uni za okencem se ti prijazno nasmehne in reče:

"Spoštovana gospa, vse je v najlepšem redu in ko vam ga bomo odprli boste dobili obvestilo po pošti! Nič ne skrbite!"

In ko jih vprašaš ponovno zakaj so tako pozni, ker na ostalih bankah je že vse v glavnem poštimano, zopet z nasmeškom odgovorijo:

"Gospa, nič ne skrbite, vse boste dobili ob pravem času!"

:blink: :angry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Pri Gorenjski banki poslali kartico po pošti,vse urejeno brez ,da bi blo treba kaj na banko hodit :D

Sam prilivov je bol mal :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nisi šel na banko. :P

Tam bi lahko izbral ali prilivno ali odlivno kartico. :D

Po pošti so pošiljali zgolj odlivne kartice :angry:

Tako, da prilivov ne bo kaj dosti :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!