Skoči na vsebino

BUKSELJ IS BACK!!!!!!!!!


Priporočene objave

00002-300.jpg

du aj si ej nipl ????? :P :D :P :D :D

jes aj du ,.... jes aj du :P :P :P :P :P :D :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

then milk it man!!!!!!!!!!! :P ;)

a ni zanimivo kako par slikic poživi temo o takem debilu kot je naš prijatelj B :P

4sub2519.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta je pa ista, sam gola, pa naplastično operacijo obraza je šla še prej.... :o :huh: :unsure: :blink: :blink: :blink:

....sam prašam.... ker je ravno tako blond, kukr prejšnja.... :huh: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se mi zdi, da vem kdo je.

Stil pisanja ga izdaja.

Povem pa ne nobenemu.

Ker če sem se zmotil,...potem je shit.

Saj je vseeno, važno da se kaj dogaja. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

torej naši prijatelji so nazaj in se naslajajo ob novi temi o mrtvem motoristu! :angry:

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?...003061400444638

še enkrat imajo dosti za povedat in seveda pluvat preko motorsveta. PROSIM NE DAJAT IDIOTOM MATERIALA ZA KREGARIJO!!!

no ob prebiranju pa si nisem mogel pomagati, da nebi razmišljal kdo bi lahko ta bukselj bil, ker očitno spremlja motosvet in po njegovi jezi bi sklepal da je nekoč tudi bil član. <_<

v oči mi je padel izraz "internet motoristi", ki ga je zelo rad izrekal nekdanji forumovec valentino46 ( http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...CODE=03&MID=359 )

glede na njegovo jezo na motosvetovce (sploh z georgom, pa tudi diablotom in ghostom so bili "prijatelji") zaradi nekaga frajerskega padca in baje neuslišane ljubezni (bi yzfgeorge znal več povedat) mislim da bi bil kar pravi kandidat za našega bukslja.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...f=15&t=1389&hl=

no če ni pa se opravičujem, sicer pa poizvedovanje teče ker mi kreten (bukselj) gre počasi že močno na živce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nisem mislil da tudi taki primitivci živijo med nami, žal.

LP

Leteči

Sej ga ni več med nami, se je sam izločil. Očitno mu intelektualni nivo nekako ni bil po meri ;) :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih si človek neizmerno želi da bi koga imel priliko spoznati in z njim "poklepetati" par minut.....to bi bil zanimiv dvogovor...bolj Body language.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole grem jest zej sprintat pa frendu pokazat,k ne more vrjet,da so na svetu take necivilizirane,primitevno-moronske motene osebnosti,ki bi te z dvocevno puško ustrelile,če bi pršu blizu z motorjem.Da ne omenjam nekoga,ki je dejal,da bi motoristu olje zlil na cesto,pol se mu pa jebe...PA TO JE NAKLEPNI UMOR,JEBEMOMATER! Me je kr mal strah,da bom enga tazga "človeka" kje srečov,k opravim izpit in kupim motor :( :angry: <_<

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še nisi dojel kaj vse so/smo ljudje zmožni....sem bil lani na zboru mk Rihenberg(neki tazga) Branik...še dobro da smo malo prej odkurli...ker so za nami domačini/domačin po cesti(edini ki pelje na zbor) posuli par pesti cvekov...ko so se fantje odpeljali na skupno vožnjo je bila pizdarija.....z gumami seveda....mislm...kaka mona morš bit da kej tazga nardiš.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še nisi dojel kaj vse so/smo ljudje zmožni....

ja sm dojel,kakšna je lahko krutost ljudi.....ampak zarad takih stvari,kot je recimo imeti motor,pa jest ne vem,če bi šu delat naklepni umor 1.stopnje,ti pa ostali normalni ljudje najbrž tud ne.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nisem mogu verjet kaj je gun bukselj govoru, pa tud ostali. Zarad takih so pa nesrece.

Ne, zaradi takih niso. On (in njemu podobni) ima za kaj takega preveč gobca in premalo jajc (pa verjetno premalo let, da bi smel vozit karkoli razen čebelice).

Nesreče se dogajajo zaradi nerazdelanih frustracij, malomarnosti, podcenjevanja nevarnosti in razmer na cesti ter precenjevanja samega sebe. Tudi neupoštevanje cestnoprometnih predpisov baje zelo negativno vpliva na prometno varnost in neverjetno sovpada s pogostostjo nesreč.

Vozimo po pameti; manj bo kosti za glodanje in več nasmejanih obrazov pod čeladami.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet, da lahko uredništvo Večera dopusti take komentarje na svoji spletni strani. Še bolj primitivni so, kot najbolj primitivni komentarji na nesreče motoristov ... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne morte verjet da uredništvo časopisa to dopušča ??

Čisto enostavno, kdo se bo pa s tem ukvarjal, da bo gledal kaj naj gre not, kaj pa ne.

A mislite, da bodo kakšnega zaposlili, pa se v stroške vrgli ?

Tako kot na našem forumu. Jim pač deluje avtomatika, nekih moderatorjev, ki bi zastonj delali nimajo in to je vse.

Kolk je zblojenih ljudi na svetu, pa tako vsi vemo.

In če eden tak dobi priliko, da svoje frustracije zdravi, jo pač izrabi.

Za take stvari ni, da bi se človek sekiral.

Je tako kot drek na cesti.

A naj se zraven njega ustavim pa začnem pizdit, obupovat, preklinjat ?

Laho ga odstranim, pa mi na kraj pameti ne pade, lahko pa nos zaviham in grem mimo, kot da ničesar nisem videl. In to je vse.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran ne strinjam se popolnoma s tabo. Res je, da mimo dreka na cesti najboljše it mimo in ga ignorirat, ampak kako bi pa blo v življenju če bi vse stvari ignorirali... v tem primeru mi je čisto enostavno ignorirat Buskeljna in njim podobne , ne morem pa ignorirat dejstva, da si Večer, kot časopisno podjetje dovoli ignorirat te dreke. Po mojem le nosijo neko odgovornost za to, kaj objavijo in kaj ne ... ker pa se tega ne zavedajo oz. se s tem ne obremenjujejo spadajo zame v isti koš kot Bukselj in bom upoštevala tvoj nasvet ter šla mimo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet, da lahko uredništvo...

Jaz pa ne morem verjeti, da tisto,tam sploh še berete. :o

Pa ne mortem verjeti, da sem, ko sem videl oživljeno bukselj spet tu, da sem pritisnil nanjo :angry:

Menda je ni bukselj tisti usodni zamah krila metulja na Kitajskem, da se zanj sploh splača pritisniti na tipko na tipkovnici :(

Pa ne morem verjeti niti tega, da smo ravnokar še en letnik šole uspešno pregurali skozi B) B) B) B) B)

Vale, še to. Ali kupuješ časnik Večer?

Če ga ne, potem ga ignoriraš, da ga bolj ne moreš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne kupujem, nikol nisem in žal nisem tak tip, da bi vseeno ingorirala take zadeve. Še enkrat povem, da me boli za Bukslje in podobne zadeve, ki so po pomoti pristali na planetu Zemlja (al pa sem jaz po pomoti tu), na kozlanje mi pa gre, da neka odgovorna hiša dopušča take komentarje. Kot je napisala neka gospa - postavite se v kožo svojcev, ki to prebirajo ... nimam besed ... skratka skrajno neodgovorno in brez spoštovanja do ljudi! Če tega ne premorejo razni čudaki, ki pišejo kar se jim zljubi po spletu, bi kanček odgovornosti pričakovala od uredništva Večera pa neglede na to ali jih berem ali ne. BREZVEZE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!