Skoči na vsebino

BUKSELJ IS BACK!!!!!!!!!


Pervy

Priporočene objave

.....BREZVEZE!

Yep! B)

človek si veliiko

slabega prihrani,

če se izogiba branju

takih čopisov

:angry:

kot:

slo novice

većer

jana

etc

ps.: za Sym-a, da mu prihranim lektoriranje:

:)

namerno pisano kot je pisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Lady ne. Tam notri vidiš da so tudi bogati in slavni nesrečni in narobe zaljubljeni in včasih narobe zavaljeni.

Pravi balzam za našo, povprečno dušico :lol: B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predpostavljam, da je Bukselj, Bruno in Avtomobilist ena in ista oseba. Najbolj ga veseli, če sprovocira kakšnega normalnega sobesednika...Če ga pa ne, se pač sam spremeni v npr."motosvetovca" in potem "debatira" z njim, skladno s svojimi intelektualnimi možnostmi.

Načelno ni nič narobe - Večer v tem primeru pač prevzema vlogo straniščne školjke v psihiatrični bolnici. Očitno jim to ustreza (taka je pač njihova uredniška politika) in to je spet OK.

Se pa strinjam, da so med živimi bitji okoli nas tudi živali, ki razmišljajo kot primerek o katerem govorimo. Žal takim ne moreš nič, dokler svojih blodenj ne uresničijo...

Temo na Večeru je zanimivo prebirat; vključevati se, bi pomenilo, da ji dajemo kredibilnost. Naj vse skupaj ostane samo DEBILNOST.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek si veliiko

slabega prihrani,

če se izogiba branju

takih čopisov 

:angry: 

kot:

slo novice

većer

jana...

dobr da si cosmota spustu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Lady ne. Tam notri vidiš da so tudi bogati in slavni nesrečni in narobe zaljubljeni in včasih narobe zavaljeni.

Pravi balzam za našo, povprečno dušico :lol: B) :lol:

Moja "povprečna" dušica ne rabi Lady za balzam, ker zna bit tudi brez "ogromne" količine denarja srečna in zaljubljena in verjamem, ta je tudi tvoja dušica po večini takšna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, v vseh teh letih, smo dušico, mojo ubogo revčko, navadili na skromnost. :D

Ko je bila pa mlada, je bila pa neugnana in hrepeneča po vseh možnih in nemožnih zakladih sveta (ne samo materialnih) :P B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, v vseh teh letih, smo dušico, mojo ubogo revčko, navadili na skromnost. :D

Ko je bila pa mlada, je bila pa neugnana in hrepeneča po vseh možnih in nemožnih zakladih sveta (ne samo materialnih) :P B) :lol:

Joj Brrrm, kaj bi pa še rad. :blink:

A da ti krava krilca dobi, pa da med zvezde poletiš ?

ImamoVsePaBiHoteliŠeKajPress

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo na Večeru je zanimivo prebirat; vključevati se, bi pomenilo, da ji dajemo kredibilnost. Naj vse skupaj ostane samo DEBILNOST.

:wub: :wub: :wub:

Joj, kok te mam rada..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Tok si pameten in lep. B)

Pa moj. :rolleyes:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps.: za Sym-a, da mu prihranim lektoriranje:

:)

namerno pisano kot je pisano

hvala za opombo si mi prihranil ogromno dela zato ti naslednjo sredo ćastim jednu pivićko (zlatorok za slovenca se razumije ) :)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok si pameten in lep. B)

Pa moj. :rolleyes:

:)

Aja, a je kej podpisou? Pa se on strinja s tem?

:D :D :D :D :D :D Je blo že to zadost,d je sam "POMISLU" :D :D :D :D :D B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FYI

danes - večer

citiram:

Aleš saj ti nimaš čisto nič v glavi ravno tako kot ostali motoristi.Pazite se me tam kjer sem jaz motoristi več ne vozijo sploh pa motosvetovci.

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..naslednjo sredo ćastim jednu pivićko (zlatorok za slovenca se razumije ) :)

:lol: :lol: :lol: :lol:

cockto Sym, cockto

ok?

ys pa tep 3 pivićke

za že opravljeno garanje

in vso muuuko katero imaš

s preskakovanjem mojih postov

:D :D :D

česipategapreskočusipasamkrivpress

ps

s Pepeteom bova gotovo na 3M

v primeru dežja pa v enem od lokalov

tam okoli - sej bi bil že cajt, a ne

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da hoče bukselj enega potunkat al pa je res tak nor, da si je upal napisat kdo je:

Anonimnež:BUKSELJ (18.6.2003 20:32:15)

Jaz imam samo ta nick in ga uporabljam povsod.Drugač pa sem večkrat z svojim harleyem v OLP,z seboj pa imam zmeraj verigo za take motoristične divjake in cepce kot ste vi motosvetovci podivjani.Pridete na cesto in mislite da je cel svet vaš ter povzročate nesreče in ogrožate zdravje in življenja nedolžnih ljudi.

_____________________________________________________________________________________

Anonimnež:BUKSELJ (18.6.2003 20:46:13)

Črn Fat Boy,jaz z verigo obešeno na pasu.Ko me boste videli boste vedeli da sem jaz.Sem pa vsak teden enkrat v olp

_____________________________________________________________________________________

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?...003060400441768

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da hoče bukselj enega potunkat al pa je res tak nor, da si je upal napisat kdo je:

Anonimnež:BUKSELJ (18.6.2003 20:32:15)

Jaz imam samo ta nick in ga uporabljam povsod.Drugač pa sem večkrat z svojim harleyem v OLP,z seboj pa imam zmeraj verigo za take motoristične divjake in cepce kot ste vi motosvetovci podivjani.Pridete na cesto in mislite da je cel svet vaš ter povzročate nesreče in ogrožate zdravje in življenja nedolžnih ljudi.

_____________________________________________________________________________________

Anonimnež:BUKSELJ (18.6.2003 20:46:13)

Črn Fat Boy,jaz z verigo obešeno na pasu.Ko me boste videli boste vedeli da sem jaz.Sem pa vsak teden enkrat v olp

_____________________________________________________________________________________

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?...003060400441768

Sem si prou cajt vzel, da preberem... pa nevem... :huh: a je res kakšn bukselj al pa uživa kake prepovedane substance in mu malo potegne na dan psihopatsko mišljenje... Al pa ima kompleks manjvrednosti, ker mu "drek pumpa" samo enkrat na teden (6 dni pa je na servisu) on pa bi se rad večkrat prpelu v olp-ja...

Pitam se pitam... :huh: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da hoče bukselj enega potunkat al pa je res tak nor, da si je upal napisat kdo je:

Pervy,

daj se nehaj z njim ukvarjat ... ta debil občasno in površno spremlja forum pa napiše in spusti en kakec, tko da je majčkeno povezan s kakšno temo na MS-ju ... brezupen primer ... pusti ga v njegovi bolni kapsuli ...

BTW ... včeraj Rozi pripeljal ... štrudl in tiramisu ... ne nismo videli FatBoya in on zagotovo ni Bukselj ... (nimaverigezapasompress) :D :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da hoče bukselj enega potunkat al pa je res tak nor, da si je upal napisat kdo je:

Pervy,

daj se nehaj z njim ukvarjat ... ta debil občasno in površno spremlja forum pa napiše in spusti en kakec, tko da je majčkeno povezan s kakšno temo na MS-ju ... brezupen primer ... pusti ga v njegovi bolni kapsuli ...

BTW ... včeraj Rozi pripeljal ... štrudl in tiramisu ... ne nismo videli FatBoya in on zagotovo ni Bukselj ... (nimaverigezapasompress) :D :D

Ampak...tiramitsu je biu pa dobr....pa se ostale dobrote :P

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!