Skoči na vsebino

Velike številke čevljev


Leteči

Priporočene objave

A kje v Ljubljani ali v MB obstaja kaka trgovina kjer prodajajo čevlje številk 50 in več.Sem iskal po netu sam nisem nič najdu

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje v Ljubljani ali v MB obstaja kaka trgovina kjer prodajajo čevlje številk 50 in več.Sem iskal po netu sam nisem nič najdu

LP

Leteči

Uf, ti pa na veliki nogi živiš :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne ni to zame saj ne rabim čolna.

Od moje punce brat ima nenormalno velike šape pa je problem dobit čevlje.Sem slišal da v LJ obstaja ena taka trgovina sam ne vem kje niti kako se imenuje.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalne Peko-ta imajo dostikrat kakšne večje številke...ne vem, do katere številke! Po mojem je najboljše, d akar zaviješ v kakšno prodajalno s čevlji in poprosiš prodajalko, da ti svetuje, kje nabaviti! Dostikrat jih tovarne delajo, niso pa v prosti prodaji...jih je treba naročiti! Vso srečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce rabis za motor .... kolega je ze pred leti hodil na odpad od ameriske vojske v nemcijo/avstrijo .... tam je dobil zastonj vsako leto vojaske cevlje st. 51 + niso bili tako oguljeni ker nima veliko ljudi to cifro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje v Ljubljani ali v MB obstaja kaka trgovina kjer prodajajo čevlje številk 50 in več.Sem iskal po netu sam nisem nič najdu

LP

Leteči

Čisto resen nasvet: pokliči v košarkarski klub Olimpija in vprašaj za nasvet! Fantje so vsi giganti in imajo 100% takšne težave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utimater, kwa je pa tt jedu ko je biu mejhn... :D :D :D

drugace si mi pa tista ideja z basketasi ne zdi slaba! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!