Skoči na vsebino

Čestitke "frajerju"


Priporočene objave

No, rad bi samo izrekel čestitke za izjemen pogum tistemu *frajerju, ki se je danes zvečer peljal z motorjem po Čopovi ulici; in sicer:

-zato, ker je bil z neregistriranim motorjem

-zato, ker ni imel čelade

-in zato, ker se je med tistimi pešci zelo potrudil, da je peljal karseda hitro

Mislm, to je bilo zanimivo gledat, kako tip med pešci nabija motor skoraj do blokade trenutek za tem bremza kot neumen, potem pa spet po gasu do konca....

:angry:

Prav strah me je bilo, kaj če bi mu kak otrok skočil pred motor...

Pa sej ne rečem da ga človek kdaj pritisne, samo ne v coni za pešce!!!!

(ni čudno da smo motoristi na slabem glasu)

*K.R.E.T.E.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čovek sa fužina možda?

JAsno da je bio človeka sa fužina

Kdo je pa lahk še tak prfuknjen.

To so težki ljubljanski frajerji ki se bi radi pokazal pred folkom ko da so ne vem kaj. Taki mi grejo prav na kurac.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak motor pa je bil?? sam sem imel včeraj neprijetno izkušnj zz voznikom skuterja (brez čelade seveda), ki je med vožnjo na Ilirski dvignil mobitel in se začel pogovarjati :blink: :blink: :blink: , normalno da je pri tem manevru skoraj skipal mene in sebe, pa kaj je temu folku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vceri sta se dva kretena vsak s svojim motorjem ganjala po LJ. Tudi po Copovi.

Ko smo sli vceraj Matic, Kekec III, Igor the Mad Dog od 3M do OTP. Smo se ustavili na rdeci luci pred prehodom za pesce. Pa budala pripizdi, da se skoraj zaleti vame, zavije desno mimo mene in puuunimmm skozi rdeco. In potem spet punim po Slovenski cez Bavarski dvor. Njegov kolega (star cestak pobarvan ornazno in temno modro) pa punim med avti po Celovski.

Motorja sta bila valjda neregistrirana. Oprema motoristov pa je bila sledeca: sandali, kratke hlace, kratka majica, o celadi ne duha ne sluha.

Upam, da ko se bosta razsula, da se bosta samo ona dva unicla in da ne bo nastradal se kaksen nedolzen.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro.ali jih na licu mesta sesujte ali utihnite.tole brezvezno nakladanje gre meni ze na zivce.vsi bi nekaj,samo noben ne bi.heh..... <_<

tole je 4. ali 5. tema,ki se ukvarja s taksnimi amebami.who the shit gives a flying fuck about those rolling donuts?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro.ali jih na licu mesta sesujte ali utihnite.tole brezvezno nakladanje gre meni ze na zivce.vsi bi nekaj,samo noben ne bi.heh..... <_<

tole je 4. ali 5. tema,ki se ukvarja s taksnimi amebami.who the shit gives a flying fuck about those rolling donuts?!

:D :D :D :D :D

Si kar dost časa rabil.

Včasih si prej popi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!