Skoči na vsebino

Sej ni res..... ??!!


Priporočene objave

Jah, druzga ni...punca je očitno mal zmedena osebnost... oz. bi moral človek to mal z njenimi starši podebatirat (al kako?)

O svetu ima očitno mal zmotne predstave. Glede na to, da se ji vse skupaj zdi dokaj normalno početje (no, seveda, razen tega, da njen "tip" hodi k drugi po sex..pa verjetno tut mal podebatirat, se ji vse drugo zdi čist kul )...

Ženska (alkakokorkoliže) se pa po vsem tem jamranju sklicuje še na to, da je z njo vse ok. kot je napisala: "...saj sem na faksu med ta boljšimi in kolgice isto postopajo s tipi..." -(resnično upam, da nima velik kolegic, ker potemtakem je tut tolk "copatastih" tipov), očitno ji ni (še) čist jasno, da imeti v roki papir, ki ga bo dobila po zaključku šolanja in pa praksa ki jo dobiš v življenju nekako tako kot bi človek rekel: črno in belo.. (ok, mogoče sem mal zabluzila, ampak, kakorkoliže...).

Razvidno iz njenega maila, kot je napisala: "Nasvet, ne vem kaj rabim, mogoče vaše mnenje...." je pa očitno znamenje, da ugotovila da pa resnično neki ni v redu...

Me zanima, kaj bi na to zadevo reku naš hrabri dr. Rugelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nasedajte ... to je zajebancija, ali pa kdo dela kakšno raziskavo za kakšno sex diplomsko nalogo in malo provocira, da dobi čimveč odziva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nasedajte ... to je zajebancija, ali pa kdo dela kakšno raziskavo za kakšno sex diplomsko nalogo in malo provocira, da dobi čimveč odziva ...

Kaj si me hitr spregledal.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Na žalost ni bil štos ampak življenje zahojene kmečke punce!" je povedala naša dečva... <_<

a bi ji verjel al ne? jst se ne morem odločit...se mi pa vse skup vedno bolj smešno zdi...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj:

a veste kaj je funkcija

slabega na tem palnetu?

to da spoznamo dobro.

:D

Taka spoznanja komod drugim prepuščam.

Pa čeprav bom nerazgledan in tozadevno neiskušen.

:o

pametno:

spoznanje = spoznanje

in vedno se je bolje učiti iz

slabih izkušenj DRUGIH LJUDI

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in v nadaljevanju:

Avtor: manca ()

Datum: 29-05-03 14:36

nehajte se norčevat iz mene. saj sem spoznala bistvo sex-a in sem pripravljena na resne treninge tudi z neznanci...

:lol: B) :lol: B) :lol: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ al pa je 500 na uro odštekana  ;)

tud take obstajajo :D

300% resnica Marem

na sreeečo sem jih

dve, kateri sem spoznal,

odnogiral eno v 2 dneh

drugo pa taisti dan..

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je to provokacija, čeprav pa 100% vem (iz raznih pogovorov z tipi v podobnih situacijah), da po naši zemlji hodijo punce z ZELO podobnim razmišljanjem. žalostno ampak res :( :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ al pa je 500 na uro odštekana   ;)

tud take obstajajo  :D

300% resnica Marem

na sreeečo sem jih

dve, kateri sem spoznal,

odnogiral eno v 2 dneh

drugo pa taisti dan..

;)

Kje to!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ al pa je 500 na uro odštekana   ;)

tud take obstajajo  :D

300% resnica Marem

na sreeečo sem jih

dve, kateri sem spoznal,

odnogiral eno v 2 dneh

drugo pa taisti dan..

;)

Kje to!! :rolleyes:

u Lj..

pa kaj to tebi nesrečnik pomaga - to so sedaj

45 - 50 let stare gospe

:unsure:

aquaterofcenturyagopress

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :( ................ oh ja me kar nostalgija prevzame. Kje so tisti dobri casi, ko so nekatere zenske se dale za eno jabolko ali pa hrusko. S casom so postale zahtevnejse, so ze zahtevale hulahopke. Potem ze oboje, zdaj pa vidimo kam to vodi.......... :( :(

lp DTW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena izmed deklic ki 've' kaj bi rada :

princa na belem konju z denarjem. Problem je v tem da princi nasedamo na lepoto takih deklic in se nam zmeša. Pač pri enih princih to pali enkrat, pri enih pa večkrat. In če vse to laufa, potem tud laufa pri njej v glavi :o , vse se ji zdi normalno -> Posledica : izpovedovanja na forumu, zakaj jo fant vara. Fant si je pa najdel ta pravo k...., ki da..., pa še cenejše je :)

Pozabila je povedat kakšen je njen fant. Mogoče se mu fajn zdi ko se z njo vozi po mestu... ona pa dobra... folk pa pravi... lej kakšno bejbo ma.

REALNOST JE TAKA DA SE TIPI LIMAMO NA LEPOTO, ŽENSKE PA NA DENAR.

Vse to je itak sick, če pa ni, bomo pa vsi ratal sick.

Tako razmišljanje je tudi posledica kapitalizma. Vsak poskrbi za svojo rit.

:( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...REALNOST JE TAKA DA SE TIPI LIMAMO NA LEPOTO, ŽENSKE PA NA DENAR...

prvi del stavka: ne drži vedno (al pa odvisno kakšno lepoto imaš v mislih) :P B)

drugi del stavka: ahmmm....ti to kr posplošuješ al kaj.. :angry: ...ni (zmeri) tko... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...REALNOST JE TAKA DA SE TIPI LIMAMO NA LEPOTO, ŽENSKE PA NA DENAR...

prvi del stavka: ne drži vedno (al pa odvisno kakšno lepoto imaš v mislih) :P B)

drugi del stavka: ahmmm....ti to kr posplošuješ al kaj.. :angry: ...ni (zmeri) tko... B)

NAŠA REALNOST JE V NAŠIH GLAVAH

:wacko:

manijakovarealnostpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...REALNOST JE TAKA DA SE TIPI LIMAMO NA LEPOTO, ŽENSKE PA NA DENAR...

prvi del stavka: ne drži vedno (al pa odvisno kakšno lepoto imaš v mislih) :P B)

drugi del stavka: ahmmm....ti to kr posplošuješ al kaj.. :angry: ...ni (zmeri) tko... B)

Vzel sem zelo na spošno.

Vprašanje za moške :

Kakšno deklino bi raje imeli : lepo al grdo? Da poznaš osebnost rabiš malo dlje časa, tako da odgovor "v redu osebnost" odpade. Na začetku je zmeraj lepo al pa grdo.

Vprašanje za ženske : Tip z denarjem al brez? Lepota pride tud zraven seveda.

Vprašanje za 1: Zakaj si dala zmeri v oklepaj? A včasih pa je tako. Pol pa jaz posplošujem.

Koga tle zajebavate o notranji lepoti. Mene. <_< Potem bi bil jaz najlepši :P

Priznajte si da ta prvo pogledate zunanjo lepoto, potem kaj kdo ma... čez čas pa pride notranja lepota.

Se pa strinjam, da brez notranje lepote ni nič. Tako da je notranja lepota itak najbolj važna. Govorim o prvih vtisih.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠA REALNOST JE V NAŠIH GLAVAH

Nasa realnost = 10% realnosti + 90%iluzij ; pri posameznih osebkih verjetna manjsa ali vecja odstopanja

lp DTW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer Motomanijak:

Njegova realnost = cca. 50% realnosti + cca.50% iluzij;

Sorry vsem romantikom, zivljenje je kruta veselica.

lp DTW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa končno vem koliko računajo prostitutke......30 eurov-sitnica.... :D

a reees - kje?

tm u tistm ciganskm naselju pr Murski?

pa še tiste so za ta dnar verjetno

60+ & 80kg+

:D :D :D :D :D

ne, ne

sej se hecam..

pojmanimampress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!