Skoči na vsebino

Sej ni res..... ??!!


Priporočene objave

Pa končno vem koliko računajo prostitutke......30 eurov-sitnica.... :D

No da boste vedli cene: v MB je standardna tarifa 12.000 sit za pol ure, za analno + 5000 sit.

zanimivost1: dosti prostitutk iz salamonovega oglasnika med vikendom ne dela ker so doma (študentke :o ;) :P ).

zanimivost2: obisk striptizete na zabavi (npr. fantovščina) stane 30.000 sit. več kot pol cenejše prostitutke nočejo plesat :blink: :rolleyes: ;)

PS: pa preden začnete namigovati - to je del raziskovalnega novinarskega dela mojih sodelavcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pa preden začnete namigovati - to je del raziskovalnega novinarskega dela mojih sodelavcev.

tako kot tudi zgodba dekleta v tej temi ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa končno vem koliko računajo prostitutke......30 eurov-sitnica.... :D

No da boste vedli cene: v MB je standardna tarifa 12.000 sit za pol ure, za analno + 5000 sit.

zanimivost1: dosti prostitutk iz salamonovega oglasnika med vikendom ne dela ker so doma (študentke :o ;) :P ).

zanimivost2: obisk striptizete na zabavi (npr. fantovščina) stane 30.000 sit. več kot pol cenejše prostitutke nočejo plesat :blink: :rolleyes: ;)

PS: pa preden začnete namigovati - to je del raziskovalnega novinarskega dela mojih sodelavcev.

Pervy.....na drugo tudi nismo pomislili...seveda...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pa preden začnete namigovati - to je del raziskovalnega novinarskega dela mojih sodelavcev.

:D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D

vsakizgovorje..press

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za 1: Zakaj si dala zmeri v oklepaj? A včasih pa je tako.

Dostkrat je tako! Sam dejstvo je da ni tako pr vseh!! :rolleyes:

Priznajte si da ta prvo pogledate zunanjo lepoto, potem kaj kdo ma...

Točno! Ampak, če na hitro ugotoviš da notranje sploh ni (al pa da je človek popoln bedak), tudi ta, prav na hitro postane manj ali pa neizrazita!

Se pa strinjam, da brez notranje lepote ni nič. Tako da je notranja lepota itak najbolj važna. Govorim o prvih vtisih.

no evo...sej vidiš da veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!