Skoči na vsebino

Koliko stane registracija runnerja180?


sladkor

Priporočene objave

V tabelah ma povsod 175,8ccm, na AMZS strani pa so razredi ....nad 100 do 175.... in 175,8 je nad 175...posebi za kkšnga birokrata tm za šalterjem :angry: . Zanima me če je že kdo registreru ta skutr in kok je plaču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošli pm jason-u oziroma tomozuki-ju, k sta ona dva mela ta skuter, pa sta ga tud registrirala, tko da ti bosta znal povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni treba mene spraševat, vse si lahko zračunate tukaj:

http://www.amzs.info/registracija.asp

OK, vseeno pa lahko povem, da za runnerja 180 registracija pride 40 tisoč.

(zavarovanje=30.000 + cestnina=3700 + tehnični pregled=3700 + nalepka&co.=2500)

Zneski so malo zaokroženi, da se ne bo kdo razburjal.

Runnerju 180 v prometni piše da ima 176ccm, se pravi da pade v razred nad 175-250ccm.

To je smoja, ker če bi mu pisalo 175ccm, bi pri zavarovanju prihranil skoraj 9000 SIT. (bil bi v razredu nad 100-175)

Samo še en primer: moj legacy ima v prometni 100kW in padem v rezred 80kW-100kW (vsaj nekaj - "prihranek" je okoli 33.000 SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bom mogu kr plačat? Sam kaj pa tista varianta, da ga "predelaš" in ga peleš na LPP na homologacijo? Pa daš za tiste pol ure dol dihtungo na glavi (če je debela 1mm je to za runner180 1,07ccm manj). Ve kdo kej o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš da poskusiš, samo mislim da se ti bodo samo smejali.

Lahko pa jim poskusiš dopovedat, da imaš že tako sajast cilinder, da se ti je efektivna prostornina že zmanjšala pod 175ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D To o sajastem motorju bi šlo, treba je upoštevat, da tut svečka gleda v cilinder kakšen kubični centimeter. :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kubatura se racuna povrsina krat hod bata, razne dihtunge pa saje pa to pa vplivajo le na kompresijsko razmerje. B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40k za registracijo? Potemtakem sem jest napravil veliko bolje, ko sem ga registriral za 50:P. Samo problem je v tem, da ne vem kako bom letos čez tehničnega prišel. Bi kdo kej zrihtal za kufe? :)

Prijatelj mi je pravil, da je nekdo pripeljal svojega 180 reg. na 50 da mu izmerijo hitrost na valerjih in da je tipu iz rok ušel ter padel na tla. Ne vem kok je kej temu za verjet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40k za registracijo? Potemtakem sem jest napravil veliko bolje, ko sem ga registriral za 50:P. Samo problem je v tem, da ne vem kako bom letos čez tehničnega prišel. Bi kdo kej zrihtal za kufe? :)

Prijatelj mi je pravil, da je nekdo pripeljal svojega 180 reg. na 50 da mu izmerijo hitrost na valerjih in da je tipu iz rok ušel ter padel na tla. Ne vem kok je kej temu za verjet....

da bi tipu ušel iz rok???=ne verjamem....vendar pa je vse mogoče <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40k za registracijo? Potemtakem sem jest napravil veliko bolje, ko sem ga registriral za 50:P. Samo problem je v tem, da ne vem kako bom letos čez tehničnega prišel. Bi kdo kej zrihtal za kufe? :)

Prijatelj mi je pravil, da je nekdo pripeljal svojega 180 reg. na 50 da mu izmerijo hitrost na valerjih in da je tipu iz rok ušel ter padel na tla. Ne vem kok je kej temu za verjet....

Hum, sej tam se skuter ja 'prime' not. ga take roke spodej držijo tko da ne vem kam bi padu, je pa res da vrjetno nimajo vsi istih valerjev, pa tudi površnost tistih ki to testirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!