Skoči na vsebino

Yamaha YZF-R6 zmagovalka testa


Priporočene objave

Na dosedaj največjem primerjalnim testu (na dirkališču Jerez na jugu Španije) so zbrali novinarje in testne pilote iz celega sveta. Prisotni so bili vsi največji proizvajalci motorjev (Honda, Aprilija, Ducati, Yamaha,...).

To je za R6 Že četrta zmaga :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ful dobr .. jaz sem stalno na pisti ... je res pomembno kako se motor na pisti obnese za dnevne vožnje po SLO ... :huh: <_< B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dosedaj največjem primerjalnim testu (na dirkališču Jerez na jugu Španije) so zbrali novinarje in testne pilote iz celega sveta. Prisotni so bili vsi največji proizvajalci motorjev (Honda, Aprilija, Ducati, Yamaha,...).

To je za R6 Že četrta zmaga :D :D :D

katera revija/medij/ferajn je pa to testiral in kje so objavljeni kakšni rezultati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ful dobr .. jaz sem stalno na pisti ... je res pomembno kako se motor na pisti obnese za dnevne vožnje po SLO ... :huh: <_< B)

Možnosti nastavitev amortizerja, lega, vodljivost, zavore, splošen občutek.........če motor pokaže svoje lastnosti in se uveljavi pod ekstremnimi pogoji..........fack it......na cesti bo ziher za u k****....... :huh: :rolleyes:

Pa ne mi hodit zdaj naprej z tem, kakšna je drža na tem motorju, ker je vsem jasno, da tourerjev na pisti niso testirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel. B) Sm vedu, da mam dobr stroj, čeprov prejšn model.

Samo, kokr vem, je imela najboljši čas na pisti izmed vseh šestotakov, za ostale lastnosti so bile pa tudi neke pike, pa se ne spomnim, kje je bila rangirana.

Ta test nej bi bil v PS-u, če Binca misli tega. Vključeni so bili vsi športaki, kar jih je od 600, 750 in tisočaki. Overall pa Suza GSX-R...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi dodam, da je Yamaha YZF R6 2003 zmagovalka Turističnega Rally-a 2003, ki se je odvijal v soboto :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Na dosedaj največjem primerjalnim testu (na dirkališču Jerez na jugu Španije) so zbrali novinarje in testne pilote iz celega sveta. Prisotni so bili vsi največji proizvajalci motorjev (Honda, Aprilija, Ducati, Yamaha,...).

To je za R6 Že četrta zmaga :D  :D  :D

katera revija/medij/ferajn je pa to testiral in kje so objavljeni kakšni rezultati?

Tu je malo več informacij B) YZF-R6 :http://eur.yme.com/page.cfm?pageID=99073

Popravljeno . Popravil BINCA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi dodam, da je Yamaha YZF R6 2003 zmagovalka Turističnega Rally-a 2003, ki se je odvijal v soboto :lol:

....kjer je bila pomembna počasna in previdna vožnja po predpisih. :D :D B)

Kar pomeni - R6 se da vozit tut turistično! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je ta test za katerega dvomim, da sploh obstaja! Mislim, dvomim, da je R6 zmagovalka med 600 superšporti letos! Sicer je res, da X število revij dela teste eno te istih mopedov, potem imajo vsi neke svoje zmagovalce! Katera je zdaj ta organizacija, ki ti je absolutno povedala, da je R6 zmagovalec in se to zdaj lahko vklesa v kamen! Sorry, ampak btw je ZX6R top za letos! Čau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbirali so novinarji iz 15 držav, več pa si lahko prebereš na uradni Yamahini strani www.eur.yme.com :P

Kar se pa kawe tiče, pa vsi jokajo, da je en skret in da nikamor ne gre. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj zate...a ni brez veze govorit na pamet in jemat vse kar slišiš in prebereš kot zdravo za gotovo! Tudi ni etično hvalit določeno znamko, če si osebno/poslovno vpleten z njo!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj zate...a ni brez veze govorit na pamet in jemat vse kar slišiš in prebereš kot zdravo za gotovo! Tudi ni etično hvalit določeno znamko, če si osebno/poslovno vpleten z njo!

Ne da se mi brat, kaj so napisali. Primerjava krivulj navora in moči pa tukaj ni na mestu, ker Kawa "švingla" in nimamo opraviti z istimi kubikažami.

Morda pa kava z 599ccm ni sposobna naredit "spodobne" mašine, pa si zato z večjo kubikažo rešuje kožo??? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da šwingla? Mogoče! Ja potem bogi Ducati, ki vedno da 748 v te primerjave!Hočem rečt, da so različni "zmagovalci" med različnimi testniki za iste modele v enakih kategorijah, in vsak hvali svojo kravo kot ponavadi. Koliko testov lahko privleče x oseba za en motor kot zmagovalec med podobnimi, lahko druga x oseba privleče vsaj toliko zmagovalnih primerjav za svojega favorita!

P.S. YZF!, če se ti ne da brat, potem ne komentiraj!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi dodam, da je Yamaha YZF R6 2003 zmagovalka Turističnega Rally-a 2003, ki se je odvijal v soboto  :lol:

....kjer je bila pomembna počasna in previdna vožnja po predpisih. :D :D B)

Kar pomeni - R6 se da vozit tut turistično! B)

Pa seveda tudi voziti dokaj hitro po poligonu. :P

Seveda je bilo pa veselje gledati mojstra na Hondi, ki je z lahkoto opravil poligon v 50 sekundah.

Edit: Poleg MAJSTRA Blaža, seveda....

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bilo pa veselje gledati mojstra na Hondi, ki je z lahkoto opravil poligon v 50 sekundah.

Edit: Poleg MAJSTRA Blaža, seveda....

Majster SymRu - 72 sekund :) .. brez dotikanja tal z nogami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bilo pa veselje gledati mojstra na Hondi, ki je z lahkoto opravil poligon v 50 sekundah.

Edit: Poleg MAJSTRA Blaža, seveda....

Majster SymRu - 72 sekund :) .. brez dotikanja tal z nogami :)

Ker nimam možnosti editiranja zgornjega mojega posta, bom kar tukaj napisal:

AndY1: 63 sekund, brez dotikanja tal ali podiranja stožcev. Točno v nulo na ciljni črti. Tehnološko dovršena meritev ni bila potrebna :lol:

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potem bogi Ducati, ki vedno da 748 v te primerjave!

Ya, zato, ker je pač dvovaljnik, ne...

Sicer pa so testi itak delani na pistah, tako, da različna dirkališča ustrezajo pač raličnim motorjem. Tut v PS je bil test, pa je zmagala nova R6 po cajtu med vsemi šestotaki, v Motorcyclist-u je imela pa najslabši čas med vsemi! Govorimo seveda v stotinkah...

Mi je pa Kawa zelo všeč! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena od teh primerjavEni raje nehajte, ker se bo nekomu zavozlal jezik! Popravljam Ducati 749R dajejo v te primerjave (in ne 748!) torej je tudi brez veze navajat, da ta in ta goljufa zaradi 37ccm-jev več. Kaj potem vsi ostali goljufajo ker ima Duc dva cilindra? Nisem jaz dal toliko različnih motorjev v primerjavo a ne?Tisti primerjalni test je bil za Špansko revijo MOTOCICLISMO in se da kupit DVD itn...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J.......

Navrgel si link, kjer ni nobenga testa, temveč samo izpis krivulj navora in moči. Kawa ima 4 cilindre in Yami ima 4 cilindre. Kawa je Yamaho povsod povozila. Kava je glavna. Kava dela sposobnejše agregate od drugih.......pa čeprav rabi za doseganje boljše krivulje nekaj ccm več......koga pa zanimajo podrobnosti. Kawa bolj gre, Kawa rulez.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je vse skupaj čisto brezveze.....

Je en Nemec enkrat lepo napisal komentar na test v Motorradu, kjer je napisal, da je vsak motor filozofija zase. Je tako kot da bi melodijo razčlenili na posamezne tone, ter potem ocenjevali njihovo prijetnost. Doživet je treba skupek vsega, ter potem na podlagi lastnih preferenc odločiti katera melodija ti je najbolj všeč.........zato je tudi pri motorjih nesmisel seštevati točkovane lastnosti in na podlagi sublektivnega občutenja in vprašljivega ponderiranja lastnosti ugotavljati najboljšega.

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar govoriš (Dyno-test)se nanaša na predprejšnji link! Zadnji link je bil primerjalni test in ne dohajaš z odgovorji! Če je tebi access denied, pa ni moj problem! Yamaha R6 je najboljša stvar "since sliced bread" in še tukaj te naprošam:"Ne se mi več oglašat po PM!" Ne mislim se kregat s tabo ali komurkoli!

v temi je govor o temu tukaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da gre v tem primeru za prepir okoli oslove sence ......... :ph34r:

Milo rečeno dvomim v realnost vsakega testa, kjer sta zmagovalec in plačnik iz iste hiše (po načelu vsak hvali svojo .......). Obstaja pa sicer tudi vrjetnost, da je test popolnoma nepristranski - zakaj pa Yamaha ne bi bila najboljša? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!