Skoči na vsebino

OBVESTILO SATANS BROTHERS MC in DEMONS MC


RED&WHITE

Priporočene objave

Aja, matr da nisem že njihov :o ,kaj se bo zgodlo z mojo big red machine,mi jo bodo še dovolili,al jo bom moral preštrihat????JOKE. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Ja kaj rec, ne vem ampak se mi zdi da jebe lud zbunjenog...

No kakor koli ze ... do not ower do it...

Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo še zanimivo

Zakaj bo? Ehhh, je že!

Ma ne resno mi ni jasno zakaj tok besed glede tega kdo bo pri kom s kom za koga kdo bo in kdo bo out in kaj bi lahko bilo če bi bilo, ... hmmm dejte kak kilometer več narest po cestah, pa počakte sej se bo vse didelo prej ali slej na cesti in na sceni, ...

Ehhh, .... sonce, pivo in ovinki za meditacijo!

Z.t.H.! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je res, da so Satani zdej pr Demonsih :angry:

Tud to je res, da naj bi bila v prihodnosti v Sloveniji le dva kluba - MC, in to naj bi bila Gremium (kamor trenutno spada ostanek Rolling Bonesov in Wild Pilotsi) in Hells Angels. Kar se pa tiče ostalih MC-jev: Alieni so fajn prjatli z Demonsi, Bearsov skor ni več, Road Warriorsom so baje Hellsi preprečl letošnji zbor in ciljajo mal na Gremium (tale info je še nepreverjena) itd.

Ker je ratalo odločno preveč klubov in (nekvalitetnih) zborov, je to mogoče še edina rešitev :unsure: Dejstvo pa je, da mi to ni prov nč všeč :angry:

Ha, kje smo pa mi ( naš klub mislim ) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si tole vse v Slovenskih Novicah prebral ... al je bla pa kar Lady ... rajsi premisli in se pozanimaj predno klobaso spustiš v eter ... ;) B)

..... ali pa v školko. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, kje smo pa mi ( naš klub mislim ) ?

O vašem klubu pa rajš ne bi ... Preveč asociacij mi pade na pamet pa niso lih za objavo :wacko:

Lohk rečem tkole - so klubi pa so "klubi". Kam pomoje pašete, lohk sam izbereš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, kje smo pa mi ( naš klub mislim ) ?

O vašem klubu pa rajš ne bi ... Preveč asociacij mi pade na pamet pa niso lih za objavo :wacko:

Lohk rečem tkole - so klubi pa so "klubi". Kam pomoje pašete, lohk sam izbereš :lol:

Dobr si napisu.

Po moje nimaš pojma o čem pišeš :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, kje smo pa mi ( naš klub mislim ) ?

O vašem klubu pa rajš ne bi ... Preveč asociacij mi pade na pamet pa niso lih za objavo :wacko:

Lohk rečem tkole - so klubi pa so "klubi". Kam pomoje pašete, lohk sam izbereš :lol:

Dobr si napisu.

Po moje nimaš pojma o čem pišeš :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne ne, on/ona že ve o čem piše, sam je spet eden tistih, ki preveč MAD MAX-a gledajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, kje smo pa mi ( naš klub mislim ) ?

Ne vem, nikjer vas ni videt. :D

ha ha standardna izjava, ki jo pogosto slišim!

žal za nekatere še vedno pomeni "biti viden" merilo nekega kluba! smo tudi taki klubi, ki že dolgo ne visimo na vsaki vaški veselici vsak vikend (beri 99% slo moto zborov) zato, "da bi bili videni".

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

odrastite! ;) :blink:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

Težko boš o telih radostih prepričal druge, ker imam nekako filing, da gre za večino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

Težko boš o telih radostih prepričal druge, ker imam nekako filing, da gre za večino.

na srečo vsaj pri nas ne zato pa pogosto poslušam, da "nas ni videt". ma ah sem utrujen teh debat o klubih ker ima vsak klub svojo vizijo (in prav je tako) ampak se mi zdi neumno posiljevati z njo druge - sploh če prevlada mnenje, da si "del scene" samo če vsak vikend visiš za šankom na nekem travniku in zraven poslušaš večinoma leve bende ter modruješ o motorističnih podvigih. saj ne rečem, da včasih ne paše ampak kar je preveč je preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal za nekatere še vedno pomeni "biti viden" merilo nekega kluba! smo tudi taki klubi, ki že dolgo ne visimo na vsaki vaški veselici vsak vikend (beri 99% slo moto zborov) zato, "da bi bili videni".

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

odrastite! ;)  :blink:

Kako se strinjam s tabo... Pa bom raje tiho. Ne bom nič štren mešala. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal za nekatere še vedno pomeni "biti viden" merilo nekega kluba! smo tudi taki klubi, ki že dolgo ne visimo na vsaki vaški veselici vsak vikend (beri 99% slo moto zborov) zato, "da bi bili videni".

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

odrastite! ;) :blink:

S tem NIKJER VAS NI VIDET je blo mišleno tako kot napisano. NIKJER (za tiste,ki ne preberejo cele misli) Osebno sem letos do danes naredil 13000 km, res,da ni veliko ampak za šankom bi jih težko, :rolleyes: razen ,če maš ti Pervy kak zlo hiter testni "šank moped". Pa tudi kakih dodrodelnih akcij al bilokaj druzga ni, se pravi kaj še ostane? Aja, mogoče nogometne tekme, pa spremljanje kake GP dirke pred televizorjem, ja to pa ja. Pa ne me tepst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Sedimo pred TV, neki " norček " pa nam kleplje kilometre na motorju.

Tudi jaz jih imam letos že 12k km za sabo. Pa še nekaj jih bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neki " norček " pa nam kleplje kilometre na motorju...

Takega norcka bi blo fajn met ko je treba na servis, pa gume menjat, pa tankat, pa :P ;) :lol:

Kje to prodajajo :unsure: <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neki " norček " pa nam kleplje kilometre na motorju...

Takega norcka bi blo fajn met ko je treba na servis, pa gume menjat, pa tankat, pa :P ;) :lol:

Kje to prodajajo :unsure: <_< :)

Tudi jaz ga iščem. Moram zadnjo gumo menjat, pa verigo, pa ....... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal za nekatere še vedno pomeni "biti viden" merilo nekega kluba! smo tudi taki klubi, ki že dolgo ne visimo na vsaki vaški veselici vsak vikend (beri 99% slo moto zborov) zato, "da bi bili videni".

je pa že lepše naredit turo čez vikend kot se peljati 100 km na zbor, ga pit cel vikend in potem 100 km domov - VSE ZATO "DA SI VIDEN" IN DA SI "PRAVI" KLUB!!!!

odrastite! ;)  :blink:

S tem NIKJER VAS NI VIDET je blo mišleno tako kot napisano. NIKJER (za tiste,ki ne preberejo cele misli) Osebno sem letos do danes naredil 13000 km, res,da ni veliko ampak za šankom bi jih težko, :rolleyes: razen ,če maš ti Pervy kak zlo hiter testni "šank moped". Pa tudi kakih dodrodelnih akcij al bilokaj druzga ni, se pravi kaj še ostane? Aja, mogoče nogometne tekme, pa spremljanje kake GP dirke pred televizorjem, ja to pa ja. Pa ne me tepst.

ni mišleno osebno, ampak take stavke vedno dobivam od različnih motoristov za katere vem, da ne delajo drugega ko da se vozijo od ene veselice na drugo (beri zbora v slo) in so potem zelo "inn" in pametni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mišleno osebno, ampak take stavke vedno dobivam od različnih motoristov za katere vem, da ne delajo drugega ko da se vozijo od ene veselice na drugo (beri zbora v slo) in so potem zelo "inn" in pametni.

Ja pol pa zaboga to govori njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, sam 13000 res ni kaka silna cifra...))))

Ej...fakeru, pa sej je rekel do sedaj ne pa cez ceu let....pa sej je komaj dobre pol sezone mimo....sej jih bo se vsaj 10K naredu ;)

LP

Gugo B)

Ej...pa Stari Faker....na kak per prlet! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, sam 13000 res ni kaka silna cifra...))))

Da ti tole bebavost malce statistično obdelam. To je recimo 8 dni in 8 ur nepretrganega sedenja na motorju.

Tole je pa komentar k temi: res je malo v primerjavi s časom, ki ga #ta pravi# bajker preživi ob šanku, pod mizo ali na golem soncu, če mu ni uspelo se priplaziti pod drevo ali dočakati teme.

Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa komentar k temi: res je malo v primerjavi s časom, ki ga #ta pravi# bajker preživi ob šanku, pod mizo ali na golem soncu, če mu ni uspelo se priplaziti pod drevo ali dočakati teme.

Pa brez zamere.

Prva liga CECO! :D :D :D :D :D

Sam ob službi težko naredim več kot 10-12K km, ker sem večino časa na terenu s kombijem, punca pa na leto naredi 15K+, ker se vozi tudi na faks in v službo.

Popravljeno . Popravil StormBringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!