Skoči na vsebino

OBVESTILO SATANS BROTHERS MC in DEMONS MC


RED&WHITE

Priporočene objave

Satani,Demoni.........whatewer, obstajajo v glavah tistih ki verjamejo v te stvari.

Obstajajo pa veliko bolj nevarni placi pri nas, vaške diskoteke ali kolodvorski kafiči :angry: ........... znajo biti hudo neugodni, pač ne greš tja. Proti temu so oni angelčki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je sploh kdo preveril, če je informacija podana v tej temi pravilna ???

Glede na to, da sem po e-mailu dobil obvestilo od Demonsov, je. Pa poglej še na demons www stran, pa tudi vidiš, da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dopolnimo informacijo: Satans's Brothers ne obstajajo več. Del bivših članov je sprejel barve Demons MC, del članov pa nosi oznako "Horda zlih". Deci pa so se vedno cisto fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod katerega pokrovitelja pa spadajo Demonsi?

Ko sem na hitro preletel spletno stran HA, katere povezava je na spletni strani Demonsov, Demonsov nisem zasledil.

Vsaj kot samostojneže ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokrovitelj MC Demons so definitivno HAMC. Ker pa je postopek dolgotrajen in zahteven, pa bo verjetno preteklo se nekaj vode preden bodo chapter HAMC. Lahko pa te zadeve vidis pri uporabi kombinacije rdece in bele, ki je rezervirana za HAMC. Ce namrec kateri klub uporablja to kombinacijo, je lahko zelo bolece...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je sploh kdo preveril, če je informacija podana v tej temi pravilna ???

100 %

Njihov lokal je pa super, ne bodo te vrgli ven, le pivo je samo laško.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od demonsov mi tko pršlo na uho, da naj bi v SLO ostala sam 2 MC-ja, kot zgleda satani in bivši bonsi (sedaj so Gremium mc) ostalo pa se bo vse počistlo :ph34r: Gremium so dovolj veliki da konkurirajo HA, kot zgleda B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od demonsov mi tko pršlo na uho, da naj bi v SLO ostala sam 2 MC-ja, kot zgleda satani in bivši bonsi (sedaj so Gremium mc) ostalo pa se bo vse počistlo :ph34r: Gremium so dovolj veliki da konkurirajo HA, kot zgleda B)

Gremium???

Po moje nisi dobro slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.gremium.de/d/gffg.htm

tle gor mal poglej pa boš najdu tudi SLO chapter, je res da se take stvari izvejo za šankom sam jim vsaj malo vrjamem. kaj gremiumov še nisi vidu po cesti al na zboru????

Ja, res so chapter v SLO. To vem odkar so. Ampak vse ostalo o dveh MC pa nisi dobro ujel.

A, nič ne slediš moto sceni?

Road Warriors MC

Alien Intruder MC

Bears MC

Satans Brothers MC ( bivši )

.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zleda da premalo sledim, ni cajta, če kaj pride samo je OK :P

kot si napisu je zdej, vprašanje kako se bo odvijala ta moto scena, bomo vidli ;) ne vem zakaj bi folk kr brezveze neki bluzu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

remium mc) ostalo pa se bo vse počistlo :ph34r:

Pa se svizec pripelje na avtomatiku pa začne zavijat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega k je iz Litije mi je dejal,da so bivši Wild Pilots zdaj Gremium MC.Uglavnem mi ni nč več jasn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Pink Speedos MC so se preimenoval v PillowBiters MC, Dragonfires MC so ratal Badbreath MC, Dikes on Bikes MC so pa zdaj Ulickmine Ilickyours MC, ze tezko sledit! Razmišljam o Me myself and I MC! :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega k je iz Litije mi je dejal,da so bivši Wild Pilots zdaj Gremium MC.Uglavnem mi ni nč več jasn...

Morda si lahko kdo te stvari razlaga tudi v stilu tiste pobalinske:

"Jaz imam večjega brata kot ti..."

"Moj fotr ma pa večji avto, kot tvoj..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Jaz imam večjega brata kot ti..."

"Moj fotr ma pa večji avto, kot tvoj..."

???????????aaaaaaa, kaj bi to tle pomenlo

v tem klubu je vsega po malem iz tistih, ki niso "poslušali" hellsov & co.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bomo vsi ostali klubi na koncu nosili našitke na notranji strani jaken kot je to že v nekaterih vsodnje evropskih deželah.

Kaj pa vem (globalizacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, nič ne slediš moto sceni?

Road Warriors MC

Alien Intruder MC

Bears MC

Satans Brothers MC ( bivši )

.......

Kolkor vem MARJA so tudi Alien Intruder zaenkrat "le" prospect MC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, nič ne slediš moto sceni?

Road Warriors MC

Alien Intruder MC

Bears MC

Satans Brothers MC ( bivši )

.......

Kolkor vem MARJA so tudi Alien Intruder zaenkrat "le" prospect MC

Ja imaš prav, pa še Freising Riders so postal prospect MC SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...od vseh klubov, ki trenutno obstajajo v SLO obstajal samo še eden ... uganite kateri  B)  B)  B)

...gobarski :huh:

:D :D no ... mislil sem seveda moto kljube :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vsekakor je res, da so Satani zdej pr Demonsih :angry:

Tud to je res, da naj bi bila v prihodnosti v Sloveniji le dva kluba - MC, in to naj bi bila Gremium (kamor trenutno spada ostanek Rolling Bonesov in Wild Pilotsi) in Hells Angels. Kar se pa tiče ostalih MC-jev: Alieni so fajn prjatli z Demonsi, Bearsov skor ni več, Road Warriorsom so baje Hellsi preprečl letošnji zbor in ciljajo mal na Gremium (tale info je še nepreverjena) itd.

Ker je ratalo odločno preveč klubov in (nekvalitetnih) zborov, je to mogoče še edina rešitev :unsure: Dejstvo pa je, da mi to ni prov nč všeč :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si tole vse v Slovenskih Novicah prebral ... al je bla pa kar Lady ... rajsi premisli in se pozanimaj predno klobaso spustiš v eter ... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,ka bom sam še te telebajske gledu na zborih? :angry: Sem prejšnji teden v Portorožu vidu večjo čredo nekih gremlinu:še babe majo takšne kot medvedke,bljak.

Da njihovih kičastih prdul niti ne omenjam; fantje,mi žvimo v Evropi ne pa v Kaliforniji .

Čem met nazaj SAtanse!!!!

B.T.W. tole preskočte,sam mal sam s sabo meditiram :P B) :rolleyes: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!